Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

puhinka
26. máj 2010

@ceresna ,ďakujem moc moc 🙂

puhinka
26. máj 2010

a má niekto skúsenosť s doktorom Sysákom?

luciarichard
27. máj 2010

@puhinka ja som u neho rodila a mala som ho zazmluvneneho, bol uzastny ... mozem len doporucit 😉

puhinka
27. máj 2010

@luciarichard ,ďakujem,bo som s ním v pondelok volala a zajtra k nemu mám ísť...tak som rada 🙂

j.a.j.a.j.a
27. máj 2010

....v kazdych dverach je iny doktor,kazdy den iny doktor,este aj pocas dna sa doktory menia......takze som asi nemala stastie,ale na druhej strane mohli byt tie sestricky trosku ochotnejsie......na koniec som bola na poschody dvere108 Mudr.Marekova,mila ochotna,ferova......................je to o stasti.......na koniec som mala stastie..bola som spokojna..............uz dlho rozmyslam kam??????Ruzinov alebo Antolska.....rozhodnute na Antolsku uz som tu rodila....porod som zvladla s milou doktorkov,ani som nevedela ako sa vola🙂..taky som mala strach........bolo plno,tak som lezala vedla na rizikovom,sestricky mali malo casu ale boli mile az na jednu...vynimky su vsade......................nechcela som strasit,vsak vsetko dobre dopadlo🙂

j.a.j.a.j.a
27. máj 2010

katy......musia ta zobrat,ja som nemala vybraneho doktora,isla som na slepo,na nahodu......skus si vybrat doktora

j.a.j.a.j.a
27. máj 2010

Lenka .....v Ruzinove je to tiez zaujimave,niektory doktory su mily len ked si ich zaplatis,dodavam niektory,inac na teba kaslu,WC a sprchy,ked je plno tak jak pre prasiatka,4mamicky 4postielky na izbe..........

j.a.j.a.j.a
27. máj 2010

cuky.....boli sme spolu v dverach 108?

j.a.j.a.j.a
27. máj 2010

...inac moja chyba mala som byt drza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

certica
27. máj 2010

nie drza, len slusne asertivna 😉

baka13
27. máj 2010

@mici111 Ahoj. Tak už to mám za sebou. Bola som asi 6. v poradí. Doktor bol naozaj veľmi milý. Len sestrička sa mi moc nepáčila. Hneď na mňa vybehla či chcem aby bol doktor pri pôrode. A ešte som ho ani poriadne nevidela.xi. Ale zvládla som to. Len mi hovoril, že nabudúce mám prísť už okolo 9 hod.Ale nechápem lebo ordinačné má až od tej 11. Tak som trocha mimo z toho.A ďakujem za typ. 😀

baka13
27. máj 2010

@lenka23 išla som podľa rady mici111 do dverí 27 k doktorovi Rozembergovi. Sadla som si do čakárne a čakala kým prídem na radu. Potom som dala sestričke knižku, doktor sa ma popýtal nejaké veci, prezrel ma a už som išla domov. Ako rýchle to bolo. Ale som spokojná. Nebolo to také hrozné ako som si myslela 😉

pipussa
27. máj 2010

Kocky, takze, mam to za sebou, mam syna 🙂 Narodil sa 20.maja. , mal 3300 g, a 51 cm, rodil som sekciou a s nemocnicou som bola velmi spokojna, hlavne sestricky na novorodeneckom boli neskutocne zlate , pomahali ....

baka13
27. máj 2010

@pipussa Gratulujem 🙂

lenka23
27. máj 2010

@pipussa tiež gratulujem 🙂 nech sa vám obom darí..

mici111
27. máj 2010

@baka13 no to som rada, ze si bola spokojna..hej sestricka je trosku neprijemna, ale da sa..fiiha uz o deviatej? a to tam nie je ten Janac pred nim?

lenka23
27. máj 2010

@baka13 super, tak ak bude ordinovať, keď budem mať poradňu ja, tak pôjdem skúsiť aj ja k nemu.
Vďaka za info 🙂
Ja som sa dnes bola prihlasiť na cvičenie, tiež som v pohode vybavila... takže budem chodiť utorky.

katy1979
27. máj 2010

baka no ja vyskusam buduci stvrtok u neho, teda ak tam bude. snad to bude v pohode.

katy1979
27. máj 2010

nechystate sa niekto buducu stredu na prednasku o epi?

minix
27. máj 2010

pipussa, gratulacia k synkovi. 🙂)

cuki
27. máj 2010

@j.a.j.a.j.asi hej, bola si aj manzelom a dcerkou a este niekym? a si z Malaciek, potom si ta pamatam 😉 Mne sa dr. marekova mila nezdala, ale co uz ze.

katarina19
27. máj 2010

ahojte,dnes som bola po prvý krát na Antolskej ,len sa opytat na 27. dverách
štvrtok doobeda Dr.Jančok, od 11.00 dr.Rozember a poobede Dr.Janáč
a sestrička mi povedala nech prídem v utorok doobeda,objednala som sa na ultrazvuk.

baka13
27. máj 2010

@lenka23 Nemáš za čo.Aj ja chodím cvičiť v utorok o 11 hod. 🙂

baka13
27. máj 2010

@mici111 Ako nad tým tiež rozmýšľam. Som z toho zmätená. No uvidím či pôjdem na tú 9 a risknem to, že tam bude alebo až na 11 a budem sa tváriť, že som skôr nemohla 😉

lucqa
27. máj 2010

ahojte, ste tu rozoberali co babatku na cestu z porodnice, tak vcera nam na prenaske o EPI vravela, ze aj ked bude horuco a z nas tiect, tak si mame prichystat kosielku, dupacky, kabatik, ciapocku a kludne aj papucky, lebo babatko si nevie udrzat teplotu, a aby sme ho nepodchladili. Ja osobne si nachystam aj letnu zavinovacku, pri tych zmenach pocasia clovek nevie ci nepojde v juni z porodnice v zimnej bunde 😅
A do porodnice mame babatku zabalit aj ciapocku a rukavicky. okrem plienok a vlhkych obruskov, ja beriem aj rybaciu masticku.

Dr. Rozemberg bol dnes skorej, ja som prisla o 10:05 a uz ordinoval, minuly tyzden prisiel az pred 11:00 a dr. Jancok tam uz nebol, sestricka vravela, ze zobral vsetky pacientky co boli a odisiel, ale potom sa este vratil a zobral vsetky maminy co si nezazmluvnovali dr. Rozemberga.

A ak idete 1x na Antolsku, tak ja som si vybrala doktora, kukla kedy ordinuje, prisla, sadla si a pockala kym na mna pride rad. Az vo vnutri som povedala, ze ma poslala moja dr. a som tam 1x a nebol problem 🙂

minix
27. máj 2010

Lucqa, rybacinku ti netreba, tu vyfasujes pre babo automaticky erarnu😉
To s tymi rukavickami a ciapockou nechapem, nam povedali, ze je to zbytocne vnutri a to bol januar.

cicimon
27. máj 2010

no podla mna tam bolo dost teplo aj na rukavice aj na ciapku

co sa tyka tych dr., oni ordinuju nie podla ord. hodin ale asi podla toho, ako sluzia nocnu a kedy ma kto cas, takze aj podla mojich skusenosti by som sa tymi ordinackami vobec neriadila

lucqa
27. máj 2010

no, mne je ta ciapocka tiez divna, lebo prveho som rodila v aprili a nemal vnutri ciapku, ale odovodnili to prievanom 🙂
rukavicky kvoli nechtikom a rybaciu masticku sme vtedy mali jednu pre 3 babatka, tak to mi je uz najmenej zobrat 🙂

lenka23
27. máj 2010

@baka13 ja by som mala íst teraz v utorok prvý krát na jedenástu... super, sa teda streneme 🙂

babulina
27. máj 2010

babule, kedy je najblizsia prednaska o EPI?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre