Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kafoditka
28. máj 2010

@kafoditka a s tym nadstandardom cakam na teba moja 😉

kafoditka
28. máj 2010

@katy1979 TO BOLO PRE TEBA 🙂

katy1979
28. máj 2010

@kafoditka no ja v ten nadstandart verim. Uz len kvoli tym navstevam. Ale vsak uvidime ako bude.

jarus8
29. máj 2010

Baby, ktoré ste už rodili na Antolskej, teraz som čítala, že si tam treba zobrať aj hrnček a príbor. Tanier mi vraj dajú. Je to pravda, ešte aj príbor???? 😖

martinex
29. máj 2010

ahoj jarus...pribor si urcite zober svoj a aj pohar na vodu ci hrncek..tam oni donesu len taniete s jedlom a konvice s pitim...takze pribor a pohar si musis zobrat svoj... teda da sa pozicat u sestriciek,aj pohar aj pribor,ale ja som si radsej vlastny zobrala

jarus8
29. máj 2010

@martinex ďakujem, už je to všetko v taške 😀

janzurka
29. máj 2010

V case, ked som na Antolskej bola ja, tak pribor aj hrncek davali erarny 😒

minix
29. máj 2010

pribor a pohar nemusite mat svoj, pokial vam vyhovuje erarny. Ja som s tym problem nemala. 🙂
Sestricka sa spytala, mate, nemate, ked som povedala, ze nemam, velmi ochotne mi pozicali ich, a potom ho treba vratit, takze toto si skutocne netreba nosit. 🙂)

bambola
30. máj 2010

Minuly vikend som prelezala na Antolskej a poharik aj pribor som dostala 🙂

daia
31. máj 2010

Ahojte,na Antolskej som rodila pred 2 t, bola som velmi spokojna, nemala som zaplateneho ani lekara,ani epiduralku a ani nadstandart, rodila som nakoniec sekciou. V nemocnici som lezala 1 tyzden na rizikovom a po porode na sestonedeli a vsade boli fantasticki lekari aj sestricky - vsetko uzasni ludia. Co sa tyka priboru, dostala som aj poharik aj pribor bez pytania, z domu som si len na sestonedelie dala doniest misku na jedlo, lebo ked sa musite starat o babatko v case jedla, ktore trva 30min, vela krat som si jedlo preklopila do misky a vzala na izbu a zjedla ked bol cas .-) Takze z mojej strany velka spokojnost aj s navstevami manzela mimo navstevnych hodin. Nadstandard je podla mna zbytocnost, na rizikovom sme boli 3 na izbe, 2izby su na 1 kupelnu a wc, co je uplne v pohode. Na sestonedeli su na 1 kupelnu a wc 4ludia, v 1 izbe lezite len 2. Takze parada 🙂

mici111
31. máj 2010

ahojte, nejdete niekto zajtra na poradnu? neviete, ci tam Janac zajtra bude? lebo Rozemberg tam este zajtra tusim nie je...tak zistujem..

algi
1. jún 2010

Hľadám dobreho gynekologa , zaroven porodnika, s normalnym pristupom, nie ako niektory = na beziacom pase a pod. co vysvetli vsetko, je precizny a pod. na Antolskej. Chcem zmenit dr. a hned si najst zaroven porodnika. Staci meno s ktorym ste boli spokojne. dakujem

jasminet
1. jún 2010

viem ze dr. bertoldova robi aj mimo antolskej, v gynfive, ale ja som sa k nej po porode uz nedostala, mali plny stav. na antolskej su podla mna iba poradne, neviem ci tam porodnici aj bezne ordinuju 😔

minix
1. jún 2010

algi, ja som tam chcela ist takisto,aby som mala zaroven porodnika a neskor aj gynekologa, ale bol plny stav.

lucqa
1. jún 2010

algi, na Antolskej su tusim len predporodne poradne, normalne neberu. ale skoro kazdy porodnik ma aj sukromnu prax, napr. dr. Niznanska, Korbel a este nejaky 2 su na Mytnej.

ceresna
1. jún 2010

Kočky, ja viem, že sa to tu už preberalo, ale predsalen sa chcem opýtať, ak by som začala rodiť cez pracovný týždeň, počas ordinačných hodín, tak treba ísť rovno do pôrodnice, alebo najskôr do tej príjmovej ordinácie (a ak sem, tak do ktorej?).

babulina
2. jún 2010

ceresna , ja viem tak ze uz iba cez prijem (na kurze nam hovorili) sa ma chodit kedykolvek prides
ide dneska niekto na prednasku o EPI?

cicimon
2. jún 2010

prijimova je c 26

lucqa
2. jún 2010

@ceresna mne dr. hovoril, ze ked zacne porod mam ist rovno na tretie, nevravel, ze mam ist cez prijem, ale este sa zajtra na poradni pre istotu opytam 🙂

lulusha
2. jún 2010

@babulina: ja sa dnes chystam na prednasku 🙂

bambola
2. jún 2010

ahojte,

chcem sa opytat....ked sa mala uz narodi a budeme este lezat v nemocnici a pride nejaka navsteva tak ju mozu aj vidiet alebo sa deticky neukazuju? Budem lezat na normalnej izbe nie nadstandarte. dakujem.

jasminet
2. jún 2010

@bambola deticky sa ukazuju, ale iba cez sklo na chodbe. dnu nesmie ist ziadna navsteva a ty s babom von tiez nie.

katy1979
2. jún 2010

babulina jej my sme sa dnes stretli na antolskej

babulina
2. jún 2010

katy fakt, a ktora si bola??? 😅

kafoditka
2. jún 2010

babulina - predpokladam, ze katy tam bola jedina s rysavymi vlasmi v cope 😉 😉

baka13
2. jún 2010

Pekný večer 🙂 Viete mi prosím povedať tie, ktoré ste rodili na Antolskej či sa bábätká balia na široko? 😉

katy1979
2. jún 2010

Kafoditka ty jej to hned objasnis :D hej take to rysave v cope. Vsak sme o seba dnes zakopavali vsade. Od lekarky az po prednasku. Ale este tam bol niekto odtialto tak idem cumnut fotky.

Sice to bolo dnes nadlho ale ja som spokojna. Uz len ta poradna. Sto a jedno oproti ruzinovu. Tam bola vzdy jedna na koze a dve cakali v kabinke. Ako masovka. Tu to riesia tak normalne. A ja som sa hned po nabehnuti do ambulancie zacala vyzliekat. No blby zvyk z ruzinova. Ked tam to muselo byt sup sup.

katy1979
2. jún 2010

Baka pokial viem nasiroko sa uz nebali ak na to nie je dovod.

minix
2. jún 2010

Baka, nie, momentalne sa na siroko uz nebali😉

babulina
3. jún 2010

@katy1979 -aha uz mam jasno 😀 , tak mozno niekedy dame repete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre