• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
Katy, total suhlas:wink:
Aj my sme boli len dve a to druhe dieta malo 45min. intervaly spanku a revu, ci den ci noc:wink: v zivote som za tak netesila domov.
8. jún 2010 o 01:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 noo, tak to si ma tam asi nenechaju, ked maju plno :slight_smile: aj tak dobre :pensive:
8. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr.Kostolny ,prosim vas nazor na doktora?
8. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix ahoj moja certica mala taky interval pol roka,hlavne v noci,a nechcela nikoho,len mna:(:((tak som bola unavena ze som ju chcela predat):slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
8. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix presne ja som sa tak tesila domov ze sa vyspim. ta baba sa mi cudovala ze to moje skvrne ani neplace a ten jej len rev a rev. prvu noc mi maleho nedali ze nech sa vyspim a aj tak som sa nevyspala
8. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy, presne ako ja, prvu noc som mala oddych bez malej, lebo som bola zasita od ucha k uchu, ze oddychnite si:wink: to som tam radsej mohla mat malu. Vsetko ma bolelo, nedokazala som ani lezat a Tomasko len hucal a hucal. Maminka sa aj blbo citila, ze on stale place a moje len tak mrnkalo, ale zasa mi ako druhorodicka prvorodicke velmi pomohla, vsetko som jej odpustila:wink: a teraz na to spominam s laskou.
8. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix len aby som nebola teraz na tej urevanej strane ja :grinning: ale zachvilu to zistim. baby ja uz chcem rodit. mam nohy ako balon, radsej som si ich mala strcit do zmrzliny ako ju zjest. a ja uz ho chcem vidiet bobacika mojho.
8. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, druhe zvyknu ist skorej, tak bud pripravena. :slight_smile:)))

no a co, tak budes teraz ty urevana..aspon si zazijes tu druhu stranu.. :slight_smile: horsie bude, ak budes opat ta "neurevana" a budu tam dalsie dve "urevane" :slight_smile:)))
8. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, je na Antolskej priprava na porod pre manzela povinna alebo dobrovolna?
8. jún 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pele, dobrovolne:wink:
8. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Minix!
8. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, ja uz neverim ze druhorodicky skorej porodia, ja budem uz do konca zivota tehotna mam taky pocit :sweat_smile:
8. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulina porodis urcite. mne sa prvy narodil v 38tt tak uvidime dokedy vydrzime pokope. Aj chcem rodit aj nechcem. Zasa rodit. Au. A este k tomu tade. Ale co sme si navarili to si aj vychutname.
8. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsak ja by som bola tehotna stale, ak by som mala mat zakazdym take dobre dietko ako je Petka, a ani ten porod by mi nevadil znova a to bol sakra tazky...som mala cca 25 stehov. :slight_smile:
Ja idem do druheho na sto percent. :slight_smile:
8. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka23 Ďakujem ti veľmi pekne, budem ti vďačná!
8. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ako to je s platením otecka pri pôrode? Dá sa to zaplatiť aj dopredu? Cez deň chápem, že skočí do pokladne, ale v noci? Nebude od neho sestrička pýtať šek o zaplatení?
8. jún 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8 mne sa zdá, že na pokladni sú stále, veď aj za pohotovosť sa platí, to je tá istá pokladňa.
8. jún 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen vážne? ďakujem! :slight_smile:
8. jún 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8 - da sa to vybavit aj dopredu, ale tak ako helen pise tak pokladna na pohotovosti funguje nonstop, skus sa opytat na poradni sestricky ci ti neda papier
9. jún 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarus8 da sa zaplatit hocikedy vopred a nepotrebujes ziaden papier, ja som si sla zaplatit porodnika a rovno som sa opytala ci mozem zaplatit aj otecka pri porode, a ze kludne a dala mi to na jednom potvrdeni :slight_smile:
9. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v prípade, že nakoniec otecka ku pôrodu nepustia, peniažky vrátia, tak ako pri epi?
9. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus - ja som dosla do nemocky o 4.00 rano, nemali sme zaplatene otec pri porode a dokonca nam dovolili zaplatit to az ked som zacala rodit
a malo by to byt tiez tak, ze ak otca k porodu nepustia - nahly CS napr, tak peniaze vratia
9. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarus ano peniaze vracaju. Ak chces mat klud zaplat si to dopredu. Ale po ceste do porodnice nie je problem zastavit sa v pokladni a zaplatit to. Ty mozes byt kludne v porodnici a zaplatit to moze aj sam.
9. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mám otázku, a vráti nemocnica peniaze, aj keď si zazmluvním lekára a nakoniec porodím inde, lebo nestihnem prísť do nemocnice?
10. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi ano vracaju peniaze :wink:
10. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankakkk prosím ťa a vráti pôrdnica peniaze aj keď porodím neskôr a môj pôrodník bude už v tom čase na dovolenke?
10. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen jasne aj keby nebol na dovolneke a z akehokolvek dovodu ta neodrdi peniaze ti vratia :wink:
10. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,chcela by som sa vás opýtať,či neviete náhodou,že koľko nechávajú na Antolskej prenášať a koľko po termíne sa nastupuje na príjem,ak je tehotenstvo bezproblémové?
10. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puhinka 2 týždne a týždeň po termíne príjem, ak je dovtedy všetko ok, tak to bolo u mamín v čase okolo môjho termínu
10. jún 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby prosim vas neviete, ci tam buduci utorok bude už Rozemberg? to je 15.6. Lebo Janač tam v ten den vraj nebude a nerada by som sla na inu ambulanciu.....
10. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok