• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

12. októbra 2017 
@minix dakujem za info :slight_smile: a prečo ti vyvolavali porod uz den po termine? som myslela, že nechavaju prenasat dlhsie.... :confused:
13. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina mala som zazmluvneneho doktora a tak sme sa dohodli :wink: dal mi na vyber, ci chcem cakat, alebo vyvolame a ja som nechcela zbytocne prenasat. Ak by sme nevyvolavali, tak by to do 2 dni prislo aj same, to sa ukazalo v den vyvolania:wink:
13. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix aha :slight_smile: a nevies kolko inak nechavaju po termine? alebo kedy sa prijima po termine? ja mamzajtra termin a už by som tak rada rodila :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina kukni stranku, dve, tri dozadu, baby sa o tom nedavno bavili :grinning:
13. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix dakujem, pozriem..... :grinning:
13. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina ahoj melkina, tak ako si dopadla dnes u doktora?
14. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka23 idem až zajtra.....ale vobec neviem, ci tam bude Rozemberg.... :unamused: a kam pojdem, ked tam na 27 nikto nebude....tale som chodila zatial tam....dufam, že ma zoberu aj na inych dverach.... :confused:
14. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina a ako sa cítiš v deň termínu?
Už by si to mala rada aj za sebou, že?
14. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka23 no presne, tak som dufala, že do terminu porodim a nic :grinning: aj mi robil pred tyzdnom dr. Hamiltonov hmat a nezabral.... :frowning2: ale on nie vždy zaberie....len ja sa obavam, lebo maly je uz vraj dost velky.....v 38tt mal podla UZV 3750 g....to je pred 3 tyzdnami :astonished:
14. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina no, to bude teda chlapisko :wink: Som zvedavá, možno si ťa tam už zajtra nechajú.
Budem držať palce.
A čo sa týka tých dverí, myslím, že ťa určite zoberú aj inde, keby tam nebol.
14. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka23 no vravel lekar, že podvýživené babetko to nebude :grinning:
no uvidim, co so mnou porobia a kedy :grinning: a dakujem :slight_smile: ty mas termin presne mesiac po mne :wink:
14. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ak budem chciet nechaju mi maleho pri sebe ci ho aj tak zoberu na tie dve hodiny prec. ja ho nedam
14. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melkina drzím palce snad to uz nebude dlho trvat a mas to za sebou.
14. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 dakujem :slight_smile: aj ja by som bola rada, keby mi ho tam nechali :slight_smile: podla mna ked je babo ok, tak ho nezoberu.... :angry:
14. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby malé vám zoberú preč, pretože hneď po pôrode ide do inkubátora... ale keď ho budete chcieť vidieť, tak bude hneď v prvých dverách u sestričiek... ja som to nevedela, že tam sú tie miminká až potom keď som chodila pozerať, keď som mala malinkú kôli žltačke pod lampou.......
14. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina veru, veru, presne za mesiac :slight_smile:
14. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snad nie je normalna porodnica tu v ba. vsade tie deti beru prec. prveho mi tiez zobrali tak si idem vybojovat ze tohto chcem pri sebe.
@mm1 to fakt, že ho zoberu? :frowning2: napr.na Kramaroch nam maleho nechali pekne zabalene a oblečene s nami tie 2 hodky, ale vsade maju asi iny zvyky...
@melkina aj v ruzinove beru preto som aj menila porodnicu.
14. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina ahoj,bola som na tom podobne ako ty - hamiltona mi robila dr 2x,potom aj rozemberg,lebo vraj má velké ruky :wink: a nič ,malý mal podla uzv 4210 a to som bola 17 dní pred porodom,ale vraj je velký a porod mi vyvolával primár,lebo bol velký a nakoniec po 28 hod porode,ktorý sa nie a nie rozbehnúť ani po 3 vyvolávačkách sa narodila naša žabka Tomino a mal len 3150 :grinning: zistilo sa,že som mala vela vody a tá to skreslovala. Držím Vám všetkým palce,nech to už máte za sebou :wink:
14. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala muža pri porode a ten trval na tom aby tam s nami ostal aj malý a tak aj bolo,síce len na hodinku,potom už nám ho sestrička zobrala,ale hned ako som došla hore,som si po ňho išla.Nemala som vonkajšie šitie,takže som chodila v pohode,len sedieť som nemohla :unamused: Chcela som si ho často prikladať aby som mala čím skor mlieko.
14. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 fúha, Zuzi, tak to by som ani netušila, že môže byť až taký rozdiel :astonished:
14. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ani ja,lebo pri staršom mi Janáč povedal v deň porodu ,že dnes porodím a malý bude mať 4100 a aj sa tak stalo v ten deň som porodila a Filip mal 4150 :slight_smile:
14. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 no zuzi, tak to bol iny rozdiel vo vahe :confused: tak to by som bola rada, keby taky velky nebol :grinning: aj ked jeden moj syn mal 3900 a druhy 4300, tak preto sa obavam trochu :unamused: a fajn, takže teoreticky sa da to, aby tam maly zostal aspon na hodku vydupat....to som rada :slight_smile: zuzi a kolko ta nechali prenasat? ci vyvolavali ho skor ako si mala termin?
14. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 mne janac robil ten hmat.... :slight_smile:
14. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 super takze mam poverit draheho ze to ma vydupavat on aby maleho nevzali
14. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina moj prvorodený mal 4300 druhý 4100 a tak sa dr bál,že aj tento bude velký a kedže som mala rizikové 17 dní pred termínom mi dr začal porod vyvolávať.
14. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 no tak to si mala tiez riadnych valibukov :grinning: tak super, budem dufat, že aj u mna tu vahu skresluje voda :wink:
14. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melkina no na niečo to bolo dobré,pribrala som 17 kíl a to som bola zhrozená ako to po treťom tehotenstve a k tomu ešte nie som už mladucha :grinning: schudnem ale ked som den po porode išla na raňajky a zbadala na chodbe váhu,neodolala som a vážila som o 10 kíl menej :wink:
14. jún 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana39 no ja uz mam tiez tolko hore :grinning: a tak isto sa obavam, ako to bude s vahou po porode, ale tak ja som po kazdom mala tiez dole tych cca 10kg, pevne verim , že aj teraz to tak bude :wink: a odvtedy si kolko schudla?
14. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok