• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

1. decembra 2016 
no ja som ani velmi nechcela a pood bol taky rychly, ze by sa EPI ani nestihla :grinning:
22. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej som rada ze ste tu tolke co rodili bez epi :O)))) mna sa porodnik hned prve spytal ci som bola na prednaske... zial nestiham ju uz do porodu absolvovat... takze nerobia s tym problem ked ju nebudem mat ???? pri malej som mala epidural vybaveny ale kedze som bola na 6 prstov otvorena tak uz mi ju nestihli pichnut....
23. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zrzulka neviem, ci ti ju pichnu bez prednasky, pretoze na nej vyfasujes papiere, ktore musis mat vyplnene a potvrdene, tak ci sa to da bez toho, to neviem....
23. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nepichnu na to som sa uz pytala, len to ze som bola v tom ze vacisna zien ide s epiduralom tak ma prekvapuje kolke z vas idu bez....
23. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je vela bab, co by aj chceli, ale nestihnu. :P
23. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja ju idem dnes zaplatit. Ak by som stíhla a zvladla rodit bez bolo by to super.
23. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katy 1979 - jej, ty máš termín v ten istý deň ako my :slight_smile:
23. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som pri prvej nechcela, pri druhej uz som si ju vypytala, ne pichli mi ju neskoro a uz nestihla zabrat. :slight_smile: Tak snad na treti krat mi to uz vyjde. :fearful:)))
23. jún 2010 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, stale premyslam v ktorej nemocnici v BA rodit a tak mi napadlo, ze by som sa vas spytala preco ste sa pre antolsku rozodhli vy. Reps. ake ma vyhody v porovnani s inymi BA nemocnicami?
23. jún 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzumajko dobre skusenosti znamych
23. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A v pripade potreby dobru novorodenecku kliniku.
@tamiarobi no vidis a ty si tiez este neporodila. Ja som bola dnes v poradni tak otvorena na 1prst volne tak sa este nacakam. A na poradnu mam prist 2.jula rano. Ja dufam ze dovtedy porodim.
23. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby,
čo hovoríte na Antolskú ? už ste tam aj niektoré rodili alebo ste tu len také,ktoré sa tam chystáte rodiť ?
prečo ste si vybrali práve Antolskú,na základe čoho ?
23. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mam prosbu moj porodnik na antolskej isiel na dovolenku a maly je KP otoceny. Rada by som isla sekciou, vzhladom k tomu, ze som citala, ze prirodzeny porod moze sposobit rozne tazkosti malemu + zena strasne trpi. Prosim mate dobry typ na porodnika na Antolskej - sekcia pri KP?? Termin mam 1.7. dakujem.
23. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 tak to si na tom lepšie, u mňa ešte hlavička v nedohľadne :slight_smile:, ak neporodím do 5.7., mám ísť vraj na vyvolanie. tak snáď sa drobec umúdri a zareaguje na moje výzvy :slight_smile:
23. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamia ja to chcem mat uz za sebou. Prenasat nechcem. Aj keby ak krpec vydrzi do 5.jula mali by sme dve deti narodene v jeden den
23. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzumajko Ahoj, my sme sa z nemocky vrátili v sobotu. Bola som na všetkých troch oddeleniach- začala som na rizikovom- super atmosféra medzi personálom, sestričky veľmi pozorné a milé.
Pokračovala som v pôrodnici- mala som veľké šťastie na super tím, lekári, sestry aj sanitári- profesionáli s humánnym prístupom.
Nakoniec 600nedelie a novorodenecké- ochota, obetavosť, ústretovosť, pochopenie. Všetky sestry minimálne bc. ak nie Mgr. Vedia čo robia.
Ak bude nejaké nabudúce, tak určite opäť tam. :slight_smile:
23. jún 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jarus8 Ahoj, to sa číta veľmi krásne:slight_smile: ja som rodila v rzinove a s prístupom som bola max. spokojná. No priestory sú tam hrozne. Ako to vyzerá na antolskej? Vie mi to niekto opísať?
V Ružinove sme boli 4 na izbe s babatkami, plesen na oknach a v sprchach, spoločne sprchy bez zavesov, wc čo sa nedá zatvoriť a tak podobne. Budemvdacna za každú info. Je na antolskej aj nadštandard?
23. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett na antolskej su 3 baby na izbe standard - s vlasnou kupelnou. Nadstandard je drahsi ako v Ruzinove, 1.000,-SK na noc. Ale mozes mat vlastny porodny box :slight_smile:

@malyviki ja mam Dr. Janača a možem len dobre najnho povedat. Skus pripadne Niznansku alebo Rozenberga.
23. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett nadštandart je, teraz je v ňom Polnišová. Ako vyzerá neviem, len všade sú fotky. Pozri na stránku a tam máš nadštandard nafotení.
Ostatné izby- sú po dve postele, pleseň som nevidela nikde. Rizikové je vymaľované asi pred 2 týždňami, 600nedelie sa dá. Sociálne sú spoločné pre dve izby, jedna sprcha- dá sa, záves tam je :wink: , dve umývadlá a jedno wc. Žiaden luxus, ale sme tam pre niečo iné. :grinning:
Starostlivosť personálu ti to vynahradí.
23. jún 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a da sa tam ist pozriet - samozrejme len na porodnicu, nie na 600
23. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzumajko Toto boli naše dôvody pred tromi rokmi, dnes nemám dôvod zmeniť, najmä pre skvelé vlastné skúsenosti:
1. Odporúčanie na pôrodníka
2. V nemocnici je najlepšie neonatologické centrum na Slovensku
3. Výborné prístrojové vybavenie pre problémových novorodencovCtg na každom pôrodnom boxe (napr. na Kramároch mali vtedy na celú pôrodnicu len dva) - toto sa aj ukázaloé u nás ako kľúčové
4. Referencie na nete na sestričky na 600nedelí
5. V nemocnici je hematológia a transfúzne centrum - mám hemato problém.
23. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, ja tu antolsku asi skúsim. Nemám čo stratiť, dúfam. Ružinov poznám, teraz dám antolsku a možno tretie keď bude dám Kramáre:slight_smile:)))) xixixiiii srandujem. Bola som na antolskej raz a páčilo sa mi tam. Dúfam, že to dobre dopadne:slight_smile:
23. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett Nech to dobre dopadne! :slight_smile:
23. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arrett ja som tiez prve rodila v ruzinove ale bola som tam na nadstandarte takze sa v pohode dalo. Antolska ma aj standartne izby v pohode.
.
Polnisova tam este je? vsak rodila pred tyzdnom.
23. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
polnisova uz sla domov :slight_smile:

ja som rodila pred velkou nocou, bolo tam prazdno, takze vsade boli po 2 na izbach :slight_smile:
23. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 :slight_smile: to ti verím, ani ja by som nerada prenášala, ale teraz je to už len na krpcovi :slight_smile:
24. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky, ja som dneska zostala prijemne prekvapena, isla som na uzv a zobrali ma este pred dohodnutym casom, lekar mi podal ruku a predstavil, som skoro odpadla ze takyto pristup vidim - inak prvykrat na antolskej, aj pocas ultrazvuku bol velmi prijemny, fakt super super
24. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 Teraz budeš rodiť na antolskej? Daj potom porovnavacie info:slight_smile:))
24. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babulina a ako sa volal ten doktor? nesponenies si? Lebo ked som rodila, stretla som jedneho pana doktora, ktory bol naozaj velmi prijemny a mily. Vsetci boli, ale on bol tak viac... :slight_smile:
24. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To musel byt urban:wink:
24. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok