• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
@bellablonde ty uz to mas aj zaplatene? a dali ti tam nejaku potvrdenku,alebo blok?
15. júl 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mysinka tiez tam budem, ja asi dovtedy neporodim :grinning:
kto sa tam baby este chystate toho 26?

@tatulienka len zaplatit na pokladni :wink: inak ked pojdem na tu epi prednasku na buduci tyzden, tak to este nebudem presunuta k dr na antosku, mna poslu do porodnice az na konci mesiaca.mozem si hned zaplatit aj otecka ked pojdem platit epi? aj ked som u nich este nebola?
15. júl 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka- otec pri porode mozes zaplatit aj v case porodu, napr ked tebe daju klystir tak tvoj muz moze zbehnut do pokladne
15. júl 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka jo, dostanes velku A4 doklad o zaplateni, da sa platit aj kartou
treba to mat so sebou potom na porod ...
15. júl 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby, strasne ste mi pomohli... :slight_smile:
15. júl 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysinka2007 @tea333, ak sa podari vydrzat vo forme kinderka do toho 26.7 aj mne, tak sa na tej prednaske teda stretneme :slight_smile:
15. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka pojdes aj ty na prednasku? 26.7.?
15. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea333 ja asi nie..kedze netreba nic kvoli oteckovi pri porode, tak naco tam pojdem..epi nechcem,takze asi nie...asi urcite.. :slight_smile:
15. júl 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim prednasku o epi, ale vtedy ked som pisala je prednaska o porode, kde ti opisu co a ako pri porode prebieha, aj co budu robit s babatkom prve dni :wink:
jasne ze nemusis na epi ked epi nechces :wink:
15. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka inak preco nechces epi?
15. júl 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea333 kvoli tomu co som o tom citala... ale je to kazdeho osobna vec..
15. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka jasne, len ma zaujimalo :wink:
15. júl 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatulienka súhlasím s tebou... ja mám už dve deti a ani pri jednom som nemala epi... teraz čakáme dvojičky, ževraj pôjdeme sekciou, ale keby som rodila normálne, tak ani teraz si to nedám... nie je to také strašné a určite sa to dá vydržať :grinning: môj názor...
15. júl 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea333 zevraj epi utlmi tvoje bolesti ale ze aj oblbne babatko, ktore ked vytiahnu bude take omamene, ze moze zabudnut dychat.. alebo ze nemusis citit kontrakcie, ze kedy mas tlacit a ze potom to lekar musi ukoncit tymi kliestami alebo tym vakuom...a to nieje bezpecne...takze preto to nechcem...
15. júl 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka1986 ja som bola ta co odisla este na zaciatku ako druhorodicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze pokladnu som mala prazdnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak neviem moje babatko teda z epi omamene nebolo. Epi by nemalo mat vplyv na dieta. Ja som mala prvy porod s epi druhy bez. Ako vydrzat sa to da ale poslednu pol hodinu som myslela ze budem skrabat stenu. Pri epi som sice kontrakcie necitila ale tlaky ano. A hlavne bola som kludnejsia a tichucko. Teraz bez epi ma ta bolest na konci tak dostala ze sa hanbim sama za seba. Takze zavisi od cloveka ale u mna epi vitazi. Hlavne ked uz ide do tuheho.
15. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea333 @pokahontas2 ahojte, ja sa tiez chystam na tu prednasku 26.7. Na epi prednaske som bola tento tyzden...
15. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka zda sa mi ze vsetci vsetko stihaju skor nez ja :grinning:
ale buducu stredu pojdem, slubujeem :sweat_smile:
15. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea333 no ja som tam bola v predstihu zas, lebo ta Dr. co to prednasala povedala ze by sa mala ta prednaska absolvovat od 36tt. Ale papiere som dostala aj tak. :grinning: Tak sa vidime toho 26.7. Treba sa tam aj objednavat?
15. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka jej aj ty si bola tuto stredu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja mozno pojdem aj na tu prednasku o porode, ucidim este :slight_smile: ta prednaska byva o kolkej? :confused:
15. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 ano, sedela som tusim 2 miesta od teba napravo :grinning: :grinning: :grinning:
Tusim tu kocky pisali ze 26.7. je ta prednaska o 12.30 v nejakej miestnosti nad bufetom :wink:
15. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe ja som aj uvazovala ci tam nahodou nie je daka baba z kona ale tak nevedela som :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: len som ocumovala :grinning: :grinning: :grinning: ako dlho to inak trvalo?
15. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka myslim ze sa netreba objednavat, ale nech to baby pre istotu potvrdia :wink:
15. júl 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipi1211 No urcite nas tam bolo z konika viacej :grinning: . Trvalo to cele asi hodinu. A ty si ako prezivala EPI pri prvom porode?
16. júl 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mozte mi prosim hodit link na ordinacne hodiny poradni na Antolskej?
Pripadne, ked chodite niektora k MUDr. Oravcovi, neviete, dokedy dnes ordinuje?
Do 12tej, ci 13tej?

poprosim rychlo, Vdaka
16. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea dakujem ti, zlata si.
Teraz som ale z toho mimo....myslite, ze je ta mlen do 11tej? Lebo pokial viem, nestrida ho v ramci dna nikto a pisu, ze potom su tam az do druhej.
16. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehula ja vidim oravca len v pondelok v tych tabulkach, asi som slepa :slight_smile:
16. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviete mi niektora poradit ci Dr. Malova robi predporodnu pripravu a ci je mozne si ju zaplatit k porodu? Ja som ju mala pri porode, bola skvela a kamoska by si ju chcela zazmluvnit. Dakujem.
16. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ak viete, na EKG sa musim objednat? a neviete nahodou c. dveri kde to presne je?
dik
16. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok