Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
16. júl 2010

@bellablonde ja som sa tusim na ekg neobjednavala. len som si prisla sadnut pred dvere. je to o poschodie nizsie nez su gyn. ambulancie. vojdes do budovy ako ked ides na poradnu a hned za vratnicou vpravo su dvere k schodom a ekg je potom presne oproti schodom.

bellablonde
16. júl 2010

@jasminet moc dakujem za info 😉

lulusha
16. júl 2010

@bellablonde ja som zasa bola na EKG v internej ambulancii na 1. poschodi, tusim cislo 104...? ale to bolo spojene aj s internym vysetrenim a na to som sa objednavala za 10 €

pokahontas2
16. júl 2010

@bellablonde ja som bola na ekg tuto stredu, tak ako pise jasminet, lahko to najdes, neobjednava sa tam, hned ma zobrali, ako som prisla.

tea333
16. júl 2010

@stankapk myslim ze sa daju zazmluvnit vsetci porodnici co robia poradne..mari sa mi ze Dr Malova robi, kuk rozpis
co som sem davala skor

pipi1211
16. júl 2010

@andullinka no s epi to bolo super 🙂 ked som este epi nemala tak to bolo hrozne lebo ja som taka ze neznasam bolest, normalne mam z bolesti nocnu moru 😅 😀 😀 😀 a to som mala vlastne este len slabe kontrakcie. ked mi davali epi tak uz to naberalo obratky a bola moja zachrana 😀 len je blbe to ze ak ti este ucinkuje epi a uz mas tlacit tak tie kontrakcie tak necitis a nevies to dobre zosinchronizovat s tlacenim 😒

adka1986
16. júl 2010

@pipi1211 ahaaa, tak to si bola ty, no vsimla som si ta 🙂 boze, tieto tepla ma asi zabiju 😠

adka1986
16. júl 2010

@tatulienka ta anesteziologicka na prednaske o epi to praveze vysvetlovala, ze to vobec nestihne ucinkovat na babo a ze je to len taka davka, ze ti to stlmi bolest, tlacit aj spolupracovat vraj dokazes, kedze to len stlmi, uplne bezbolestne to aj tak nie je... ja som prave kvoli tomuto istemu najprv epi nexcela, tiez som sa bala vplyvu na babo a cely priebeh, ale VRAJ je to ok, a dokonca ta porodnicka na tej prednaske pre rodicov mi na moju otazku o epi odpovedala, ze ju rodickam odporuca 🙂 tak som si ju radsej zaplatila a uvidime, ako sa to cele vyvinie...

adka1986
16. júl 2010

@bellablonde mne dal doktor len ziadanku a rovno som tam isla, hned ma vzali a spravili mi to.. je to na prizemi na poliklinike 🙂

pipi1211
17. júl 2010

@adka1986 no bolo mi to aj take blbe nejskor odist ale tak cakal ma bazen s vodou tak som neodolala 😀 😀 😀 , inak nie je niekde zoznam co si mam so sebou zobrat do nemocky? lebo mam asi to co pred troma rokmi ale tak neviem ci je to vsetko 😅 🙂 alebo ci toho zasa nemam o nieco viac 😀 😀 😀 😀

lulusha
17. júl 2010

@pipi1211 toto kolovalo po konikovi, neviem, ci mas tento zoznam alebo iny

tea333
17. júl 2010

Ja uz vsetko mam 🙂 tak super 🙂

miskatn
17. júl 2010

neviete mi poradit, kolko sa plati na antolskej za zazmluvnenie porodnik ? dakujem !

miskatn
18. júl 2010

Chcela by som sa vas spytat, ci ste niektora mali p. dr. Bertoldovu pri porode.
Ak ano, prosim vas napiste mi vase skusenosti s nou, vopred dakujem.
Nasla som tu na nu same chvaly, ale vacsinou islo o poradnu alebo starostlivost po porode.

skybaby
18. júl 2010

@miskatn v korunach to bolo 7.000 a dr. bertoldovu mala pri porode kamoska, neviem sice ziadne podrobnosti ale viem ze bola spokojna ... prenasala a rodila prirodzene po vyvolavacke

elina313
18. júl 2010

jupíííííííííí Rozemberg je od zajtra späť 😀

mirkita
18. júl 2010

ahojte
jedna kocka tu pisala ze pri nezazmluvnenom dr. odkladaju EPI az dovtedy kedy ju uz nemozu dat...mate s tym skusenosti? poznam kocku ktora nemala dr. a tiez jej EPI dali neskoro....tak sa obavam ci je to fakt tak... 😒 lebo EPI by som chcela, ale zazmluvnovat zatial neplanujem
dakujem 😉

bambola
19. júl 2010

Ahojte,

tak ja/my to uz mame za sebou 😎
Maťka sa narodila 8.7. po oxytocine lebo ani po pusteni vody sa jej nechcelo 😀, mala 2900g a 50cm.
Vodu mi pustili o 13.30 a narodila sa 17.17h 😉 ale celkovo porod (bolesti, kontrakcie, epi a tlacenie) netrvalli dlhsie ako dve hodky. cize rychlo 🙂

lukmaj
19. júl 2010

Ahojte holky, pls. nemate niektore cerstve skusenosti s Mudr. Scholtzom ako porodnikom? Uvazujem, ze si ho zazmluvnim a moj gynekolog mi odporucal prave jeho. Zatial som citala len dobre referencie, ale boli spred roka.
Nemate nahodou niektora s nim cerstvejsie skusenosti?
Kedze tu nebol posledne 2 tyzdne, tak som ho ani nezastihla na poradni. Tento tyzden by sice uz mal prist, ale kedze som v 40tt, tak nemam vela casu na rozmyslanie. 😉
Dakujem krasne za rady a vase skusenosti. 🙂

elina313
19. júl 2010

@bambola gratulujem k malinkej. Môžem mať otázku ? Zmenilo sa niečo na šestonedelí, ohľadne ukazovania bábätiek... Stále len za sklom ? Ďakujem

prsky
19. júl 2010

@elina313 pochybujem, ze sa tam nieco v dohladnej dobe zmeni ohladom ukazovania babatiek 😒

prsky
19. júl 2010

@mirkita ja som nemala zazmluvneneho a dokiny som sa pri spisovani papierov pytala na EPI, ona ze sa porozpravame na boxe a potom uz o EPI ani slovo nepadlo uz som bola pri prichode na box aj tak otvorena na 5 centi. takze ja som sla bez EPI. ja som pocula, ze prvorodickam moc epi nechcu davat, ale neviem, ci je na tom nieco pravdy

miskatn
19. júl 2010

@prsky na antolskej je ukazovanie babatiek tiez za sklom ? ako dobre, mne sa to celkom paci, videla som to tak v ruzinove, ked tam bola kamaratka, a ked som tam videla cez navstevne hodiny tie miliony svokier, babiek, synovcov atd, tak by som mala strach o male, ze nieco na nich moze skocit ...

miskatn
19. júl 2010

@skybaby dakujem dakujem, este niekto ma skusenosti s p. dr. bertoldovou ?

meliska
19. júl 2010

@miskatn ahoj, ja mam skusenost s nou na pohotovosti po porode a bola neskutocne mila... a napriek tomu, ze nevedela, co mi je a bola z toho trosku zufala.... nakoniec mi pomohla... 😉 a babula, ktora so mnou lezala v porodnici na izbe ju mala zazmluvnenu a pochvalovala si ju... dokonca aj po porode sa prisla kazdy den na nu pozriet a aj maleho si vzdy popestovala na rukach 😵

bambola
19. júl 2010

@elina313 Nezmenilo sa nic ☹ Podla mna je to uplne trafene, ty predsa vyjst von mozes, s ludmi vonku sa dotykas, stiskas a neviem co este a potom prides dnu a vezmes si babatko....no vsak jee to to iste ako keby aspon toho otca dietata pustili k babatku 😠 Vlastne dieta si nemoze pomojkat a len na neho tupo zizat cez sklo, to je mozne len u nas 🙄 na zapade by si tukali na celo keby to vedeli 😀

meliska
19. júl 2010

a ukazovanie babetiek za sklom je podla mna fajn... zo zaciatku som sa na to tiez pozerala, ako na nieco neprirodzene, ale vyniest take cerstve babatko medzi koopec roznych ludi na chodbe, no neviem.... mne to nakoniec vyhovovalo tak ako to bolo... 😉

meliska
19. júl 2010

@bambola riziko je mensie, nie je to to iste... a ked si si vzala babo. tak si ho odtlacila v postielke na izbu, kde si si mohla umyt ruky... takze rozdiel tam je...
podotykam, ze som rodila v zime a vsade sa strasilo prasacou chripkou

bambola
19. júl 2010

@meliska no ja nevravim, ze medzi kopec ludi von ale aspon toho otca tam pustit mozu.
mne by to moznno tiez prislo normalne, ale viem, ze v zahranici to tak nefunguje a navyse je priatel lekar a sam si tuka po cele 😠

Navyse nasu malu ockovali az 4dni po prepusteni z nemocnice cize ani vyhovorka, ze po prepusteni su deti uz ockovane neobstoji 😉

katy1979
19. júl 2010

Len by malo byt na vyber. Mne to vadilo ze si vlastny otec nemoze popestovat ci pohladkat vlastne dieta. Nehovorim ze ma putovat po celej rodine a kychat na neho vsetky babky ci tetky ale vlastny otec je vlastny otec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre