Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
8. jún 2007

tak predsa ste cestovali 😀

lusil2005
8. jún 2007

😅 cestovali cestovali. hned by som isla zas 😝

denisa123
9. jún 2007

Ahojte tehulky, a maminy.

Prosim Vas, chcela by som sa spytat na nejake dobre skusenosti s doktormi na Antolskej. Doteraz som chodila do ruzinova, ale ten moj lekar ma prave v mojom termine dovolenku, vraj necakane mu to prislo. ☹

Preto som sa rozhodla hladat ineho dr., najlepsie na Antolskej a rovno si ho aj zazmluvnit, aby sa mi nestalo to iste, ze v juli bude mat tiez dovolenku. Je mi ale blbe prist len tak "naslepo", preto som sa Vas chcela spytat na nejakeho, ci neviete poradit, aby bol mily, spolahlivy a pod. 🙂

pipi1211
9. jún 2007

ahoj deniska... ja som sa v utorok vratila z antolskej a naozaj doporucujem tam rodit... personal aj na porodnici aj na sestonedeli bol mily 😀 vsetko bolo uplne super. ja osobne som mala dr. Dubcakovu a naozaj som bola spokojna 😀 je to taka normalna dr a nie stara komunistka 😀 😀 😀 a naozaj odbornicka lebo som mala problem s tlacenim,neverila som si moc a ona to so mnou zvladla a nebyt sestriciek boh vie co by bolo s malinkou teraz 😒 takze vrelo doporucujem 😀 😀 😀 😀 😀

lusil2005
9. jún 2007

ja som rodila na antolskej pred dvomi tyzdnami. tiez som bola straaaasne milo prekvapena sestrickami na porodnici, aj na sestonedeli. na porodnici som si tiez vobec neverila a mali to so mnou tazke 😀 ale aj tak boli sestricky perfektne, ked bolo treba, vtipkovali, a ked bolo treba, povedali vec raznejsie a vysvetlili preco treba aby som toto a hento spravila a ake mozu byt nasledky ked ich neposluchnem. myslim ze to malo 100x vacsi ucinok jak keby boli na mna hnusne.
a na sestonedeli - ked si mala nejaky problem, otazku alebo si proste uz nevladala, ochotne poradili, vysvetlili, ukazali aj o tretej rano.
zazmluvneneho som mala Dr. Rozemberga a tiez bol super. tiez je z tych mladsich lekarov, nadlahcoval situaciu, a hlavne - cely cas co som k nemu chodila do poradne bol rovnaky. mily, usmievavy, ochotny... a to aj v dobe ked som s nim o zmluve este vobec nehovorila.

sakra - normalne to vyznieva jak keby sa mi ten porod nakoniec este aj pacil 😀 😀 😀

ajuskamimi
10. jún 2007

LUSIL fakt to tak vyznieva 😀 ale tak je to lepsie, ako keby si sa mala stazovat a spominat na to v zlom

DENISKA ja sa chystam tam rodit teraz, zajtra nastupujem na prijem a mam zazmluvneneho Dr. Scholtza, zatial som s nim spokojna, ale co sa tyka porodu, do budem vediet referovat snad uz o tyzden 😉

marse
10. jún 2007

ahojte babulky....tiez som rodila na Antolskej a bola som maximalne spokojna...aj dalsie babatko sa tam narodi urcite..ten pristup je super zo strany personalu 🙂

ajuskamimi tebe prajem vela stastia pri porode a nech je maly zdravucky a krasnucky 😉

pipi1211
10. jún 2007

ajuska tak drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😀 😀 😀 😀 😀 urcite budes spokojna teda az na stravu... raz nam tam na obed spravili spenat so zemiakami a masom.... som kukala ako puk 😅 😕

ajuskamimi
10. jún 2007

dakujem baby 😉

PIPI fakt? bueeee ja spenat neznasam, fujky fuj. Pocuj Pipi a ked si na sestonedeli tak stravu vam vozia na izbu, ci tam maju nejaku jedalen, kam sa chodi?

marse
10. jún 2007

ajusak chodis von do takeho kutika jedalenskeho nic moc...radsej som si nechala jest doniest od rodinky na izbu aby som nemusela od malickej odist 😉

pipi1211
10. jún 2007

no prvy krat po porode ti donesu jedlo a potom uz sa chodi do jedalne... kedze ja som totalne zasita a nemozem sediet tak som si pre jedlo chodila a brala si ho na izbu... no jedlo je tam fakt divne... ale co uz,ja som si dala vzdy nieco doniest z domu 😀 je tam i chladnicka a mikrovlka 😀

ajuskamimi
10. jún 2007

ahaaaaaaa tak to je super, ze sa to takto moze a este ak sa mozem opytat ako je to s navstevami? Musia chodit iba v navstevnych hodinach alebo mozu aj po nich, ak to vtedy nestihnu? A ako su tam navstevne hodiny?

marse
10. jún 2007

cez tyzden 15.00-17.00 a pocas vikendov 13.00-17.00 ak to oznamis sestrickam co tam su tak mozu prist aj rano alebo aj neskor....uplne v pohode 🙂

ajuskamimi
10. jún 2007

tak to je super, lebo manzel by cez tyzden nestihol ani jednu navstevu, kedze je to iba do 17te 😀 a on je fest pracovne vytazeny, to som rada, oki dakujem baby za odpovede, uz len teraz vyzbrojit sa fyzickou a psychickou silou a ist si tam vybojovat drobca 😀

rybka78
10. jún 2007

ahoj ajuska,

drzim Ti palceky. cely vikend som nebola na nete a dnes som na Teba myslela, ci sa Ti uz narodil drobcek. Vela stastia. 🙂

lusil2005
11. jún 2007

ajuskaaaaa nestihla som ta uz 😒
no nevadi. drzim palce aj tak - nech ste obidvaja v uuuplnom poriadku. zvysok sa zvladne v pohode 😉

vydata
11. jún 2007

ajuska aj ja drzim palce.nech vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!!!! 🙂

rybka78
12. jún 2007

ahojte maminy cakatelky, 🙂

chystate sa niektora v piatok k p. Jezikovej na cvicenie o 13,00?

lili78
13. jún 2007

ahoj rybka, tak som ta odhalila🙂
ja by som aj isla, napíšem Ti cez IP
a ozaj gratulzjem k Haničke 🙂

vydata
13. jún 2007

Rybka cauko ja tam chodim ale akurat dnes cestujem takze tento piatok nejdem.
Preco???Ty chodis piatky???Zdas sa mi nejaka povedoma.

lucqa
13. jún 2007

Ahojte, ja moc nemam cas teraz na net, tak sa tu moc neukazujem, ale som zvedava co ma nove ajuska. Ale, tusim som ju nestihla, tak dufam, ze sa drobcek narodi rychlo a zdravy. Budem drzat palce 😀
Lusil, super, ze stihas pri malej aj konika. Ja sa kolkokrat cely den nezastavim, tak len sem tam nazriem co mate nove, nech som v obraze 🙂 A malinka je krasna 😀

stacynka
13. jún 2007

pisala Ajuskamimi-o 9,19 sa narodil maly jozko a ma 53 cm a 4,1kg

lusil2005
13. jún 2007

jeeeeeeeziiiiiis!!!!!! gratulujemeeeeee!!! a isla nakoniec cisarskym?
boooze pekny valibuk. 4,1 kg 😀

certica
13. jún 2007

stacy, diky 😉
ajuuuuuuus!!! no to paradny chlopik 😎 😀 , gratulujeeem a vela zdravicka obom 🙂

lusil2005
13. jún 2007

sice - 9:19... to je taky cas na cisaraky... ze?

certica
13. jún 2007

lusil, som si nevsimla tvoju otazku 😅 a vypadol mi kon medzicasom... hej, mala naplanovany cisarak

lusil2005
13. jún 2007

inac - vyslo slnko a na modrom konikovi skapal pes 😀
hruuuuza! hanbite sa! zanedbavate to tu 😝

rybka78
13. jún 2007

ajuska, gratulujem k joykovi. 🙂
vydata, ano v piatok o 13. minuly tyzden som bola prvykrat. som si pozrela teraz tvoje foto a ano, videli sme sa tam. 🙂

valy
13. jún 2007

ajuska, aj ja gratulujem 🙂

rybka78
13. jún 2007

lili, poslala som Ti ip. dufam, ze sa v piatok uvidime. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre