• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
Baby chcem sa spytat nemam cas citat dozadu stranky ze co nam treba do porodnice? teda pre mna a pre baby?

A este kedy mam zaplatit poplatok za otca pri porode?a kde sa to plati?

A este ako to je ked ma chytia kontrakcie proste ked sa mi rozbehne porod cez den tak kde mam ist ?
a ked v noci tak kde mame ist?

Dakujem :slight_smile:

a ci neviete rozpis tych prednasok na september ze kedy budu dalsie?
23. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi ak mam byt uprimna, ja by som si ju ako doktorku urcite nevybrala..ani keby bola jedina. :slight_smile: urcite su kocky, co su s nou spokojne, ale mne nesadla. Kedze zatial vsetci, ktori mali so mnou nieco do cinenia na Antolskej, boli muzi, jedina Greksova mi robila UZV, tak ja si chvalim chlapov. :slight_smile:)
23. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix ja by som si ju teda tiež nevybrala, len som chcela poznať názor aj ostatných kočiek, čo prípadne u nej rodili. Ani tu na koníkovi som o nej ešte nečítala, že by ju niekto obľuboval a zazmluvňoval si ju k pôrodu. :slight_smile:
24. aug 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste mali zazmluvnenych doktorov k porodu?
24. aug 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi neviem, ci sa ona vobec zazmluvnit da...nie kazdy doktor na porodnici sa zazmluvnit da, v pripade niektorych, velka skoda....
@alenkam. ja som mala a budem mat aj nabuduce. :wink:
24. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix a podľa čoho sa to rozdeľuje, že ktorý sa dá a ktorý nie? Viem, že ona už má špecializáciu z gyn. a pôr. je aj PhD. No aj keď sa zazmluvniť dá, tak podľa mňa má veľmi málo pacientiek, lebo ten jej prístup...bez komentára.
@alenkam. ja som chcela, ale nakoniec som sa rozhodla pre inú pôrodnicu.
24. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia78 Ahoj.. ja som mala dr. Kostolného teraz pri pôrode (akurát mal službu).. tiež sa mi zdal celkom v pohode...
24. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia78 ja som mala Dr. Janáča, lebo sa o mňa staral na rizikovom 2 mesiace a bola som spokojná a navyše mala s ním službu moja Dr. Maľová, ku ktorej už 4 roky chodím, len tá sa dala zazmluvniť až v tom termíne okolo môjho pôrodu. Takže pre mňa 200% kombinácia pôrodníkov :slight_smile:
24. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a napísala som to ako somárik - takže mala som ho ZAZMLUVNENÉHO, na to si sa pýtala :wink:
pri ďalšom pôrode si taktiež zazmluvním lekára
24. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciefulik no ja tiež zazmluvňujem Dr. Janáča. Čakáme dvojičky, chodím k nemu od 12tt a som veľmi spokojná. Skúsenosť mám aj s Lamprechtovou, je ale mladá, ale milá a snaživá.
24. aug 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaa dakujem, nasla som to :slight_smile:
24. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ked chcem nastandarnu izbu na sestnonedelie, kolko sa plati a kedy sa to objednava? dakovala
24. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktorka na temu ohladne porodu povedala, ze sa dohodneme... tak neviem.. som sa k nej dostala ako slepe kura k zrnu, cez svagrinu, ktora bola s problemami hospitalizovana... tak neviem co si pod tym mam predstavovat... v piatok idem zase k nej, tak sa mozno dozviem..
ozaj, co sa tyka toho vcerajska.. tej pripravy.. ktora ste bola, co ste sa dozvedeli a kedy a kde to bude najblizsie.. viete povedat?
24. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@j4n15 izba stoji cca 33 EUR na noc objednat dopredu sa neda... musis mat stastie aby bola volna :wink:
24. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tiež sa chystam rodiť na Antolskej. Chodim do poradne k doktorke Hammerovej. Velmi milá, a velmi ochotná. Vsetko porozprava, ukludni ked je problem. Som s ňou veľmi spokojná. Už sme sa predbežne dohodli aj na zazmluvnení k pôrodu. Teraz u nej rodila kamoška a veľmi ju chvalila :slight_smile: Máte tiez niektora s ňou skúsenosti?
24. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenkam. aj mne MUDr. Kostolny povedal, ze sa dohodneme, tak ani ja neviem co mam cakat. Ja som k nemu prisla cez primarku z hematologie, tam patrim nakolko som onko- hemetologicky pacient. Tak snad pri najblizsej navsteve sa obe dozvieme co znamena "dohodneme sa" vela stastia prajem
24. aug 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, su na antolskej aj gynekologovia ku ktorym sa da chodit bezne cez rok, ked zena nieje tehotna?
24. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciarichard 33e??? a v ruzinove stoji 16 e..jak je to mozne?
24. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasminet v ruzinove stoji 16e bez manzela ci pribuzneho a 33e s manzelom, ci s pribuznym ale na antolskej bez manzela 33e..no ja odpadnem.. :astonished:
24. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@j4n15 ja viem... ale nikto ta nenuti tam ist, ani na antolsku ani na nadstandard :wink:
24. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazmluvniť sa dá až 1 mesiac pred termínom pôrodu, skôr nie :wink:
24. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@j4n15 lenze napr. to co je v ruzinove nadstandard je na antolskej skoro standard (na izbe ste 2-3 a dve bunky maju jedno WCko a sprchu) :wink: A aspon podla mna ja som nemala ani problem so stravou na antolskej som bola velmi milo prekvapena ako dobre tam varia :wink:
24. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prepacte, ze vam sem vpadnem, ale chcela by som sa spytat, ako su na antolskej na porodnici navstevne hodiny a ci sa da v pohode prist na navstevu aj mimo nich, kedze musime cestovat a ak by boli iba napriklad do 17.00 hod., tak to stihame iba tazko...dakujem
24. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 ahoj, aj ja sa k nej chystam, chcela by som zajtra...nevies ci nahodou nema dovolenku? ci tam bude?
24. aug 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neviem ci tam bude... A nedala ti cislo na seba? Ja idem v piatok za nou...
24. aug 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sariana oficko je tuším 15-17, ale dohodnúť sa dá vždy:wink:
Mne raz manžel prišiel 20,40, ale museli ísť cez pohotovosť. Okolo 19 sa tuším zamyka hlavný vchod.
24. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat ci neviete ako to je na antolskej s pediatrom,lebo pocula som ze to od vas chcu a treba to nahlasit pri porode a ze ho teda treba mat vybaveneho uz pred porodom.dakujem za rady
24. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupita44 ja som mala vybavenu pediatricku uz pred porodom, na antolskej to za celych 5 dni vratane porodu odo mna nechcel nikto vediet :wink:
24. aug 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pediatra je lepsie mat vybaveneho pred pOroDom, aby si vedela, kto ta vezme. do 24 hod od prepustenia z nemocnice musis k nemu donies prepustacu spravu dietata a niekde som to tam aj hlasila, ze koho mame, len uz si nepamatam , ze komu a pri akej prilezitosti...
24. aug 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok