• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

5. novembra 2017 
@scrabble môžeš si zaplatiť nadštandardný porodny box:wink: ja som prišla tiež rovno do boxu z vysetrovne, vzdychat na izbe s ostatnými by mi asi nebolo 2x prijemne:wink:
18. okt 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minix mne ostatné nevadia ja chcem mať pri sebe manžela to je všetko...... Ale platiť nadštandard si nemôžem dovoliť pri splácaní hypo úveru :frowning2: A ešte k tomu budem sa spoliehať na nadštandard a nakoniec sa mi aj tak neujde.... Ešte si asi skúsim pozrieť aj pôrodnice na Kramároch a v Ružinove. Ja naozaj nemám žiadne špeciálne požiadavky čo sa pôrodu týka, iba tú jednu jedinú a to mať pri sebe manžela. Nič viac od nikoho nechcem..... Aj to mám pocit že chcem toho priveľa na slovenské pôrodnice.
18. okt 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@louisiana budes rodit na antolskej? ja mam termin 10.1.
18. okt 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scrabble tak ti držím palce. :slight_smile:
18. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatka100 ano, chcela by som. termin mam 11.1. :slight_smile: tak sa tam mozno stretneme :wink:
19. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak tomu dobre rozumiem, tak pocas tej prvej doby mozem byt na izbe = sama bez manzela alebo na chodbe = moze tam byt aj on?a na chodbe to znamena pri vytahoch ci kde...? :confused:

a inak, ako ste sa dostali k tej p. Jezikovej? ja som jej volala uz asi 15x a neviem sa dovolat :( chcem k nej chodit, ale akosi sa neviem dopracovat k info...neviem preco to nemaju vyvesene na internete ale nechaju vsetky tehule zhanat ju telefonicky...
19. okt 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita toto nechápem ani ja. V dnešnej dobe je to hanba že nemajú poriadnu internetovú stránku :angry: Ja som sa jej tiež ešte ani raz nedovolala :frowning2:
19. okt 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita ja som asi mala stastie, dovolala som sa jej hned...musis skusat, ale rano...
19. okt 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@louisiana ked vsetko dobre pojde tak urcite... :slight_smile:
19. okt 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scrabble ja som sa len docitala ze pri tej prvej faze porodnej nemoze byt v ziadnej nemocke partner nechapem preco lebo tam najdlhsie cakas..
19. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linduska27 bóóóže to si sa kde dočítala neber mi ilúzie..... :frowning2:
19. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemoze, lebo tam este prebieha priprava na porod aj cisarskym a su tam nahe aj ine zeny, tak aby sa im to nezneprijemnovalo...ked su tam len boxy...
19. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scrabble aj ja by som chcela aby mohol byt priatel pri mne mozno ti dovolia ist k nemu na chodbu ale to pochybujem
19. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juvimail Ja som rodila v Ruzinove a mm bol somnou odkedy má zobrali dnu. Celých 6 hodín a bez problémov.
19. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste tu rodili a nemali zazmluvneho dr tak ste si vybrali den ze budete chodit v stredu do ordinacie napr. k MUDr. Oravcovi a potom ste k nemu tam chodili az do porodu alebo ako to funguje?
19. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linduska27 Buď mi to dovolia lebo tam pôjdem aj tak :grinning: Som absolútne znechutená. Naše pôrodnice sú priestorovo absolútne nevyhovujúce na rodenie detí a peniaze na prestavbu bohužiaľ nie sú. Veď nám by stačila izbička 1,5 x 2,5 metra nepotrebujem tanečnú sálu :wink: Keby miesto závesov postavili pevné priečky zo sádrokartónu ach jaj. A mne má byť príjemne medzi cudzími ženami a ešte aj nahými???? Ja tiež potrebujem súkromie dočerta. Toto si musím nejak vydiskutovať priamo na pôrodnici. Prvé dieťa som porodila pred 7 rokmi v Bratislavskej pôrodnici a dopadli sme tak že ja sama na izbe a manžel o poschodie nižšie v čakárni sme si celý čas telefonovali, to bol ale účet..... Až keď ma preložili na pôrodnú sálu mohol konečne prísť za mnou. Lenže to už som bola v stave že som ho ani poriadne nevnímala. Druhé dieťatko sa mi narodilo v zahraničí. Manžel bol so mnou pri každej jednej kontrakcii a bolo to úžasné. Teraz sme zase na SK ale som myslela že sa to tu za tých sedem rokov zmenilo. Ale tuším som sa veľmi pomýlila a je mi tuším z toho do plaču.
19. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hobit @scrabble
dakujem za odpovede :wink: tak budem skusat...hned ako sa rano zobudim :grinning:
19. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scrabble aj mne bolo z toho doplacu ale uz sa tym nevzrusujem mozno ma to este chyti pred porodom ale dufam ze nie snazim sa na to pripravit ze to tak proste je a nic s tym neurobim cim viac sa budes nervovat a nedajboze robit bordel v nemocnici tak sa este moze stat ze na teba duplom budu srat lebo tak to na Slovensku chodi ked sa stazujes tak na teba este viac seru
19. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linduska27 Bohužiaľ :frowning2: Na čo chcú ešte aj poplatok za možnosť mať partnera pri pôrode. To je už fakt priveľa. Idem radšej spať, ráno skoro vstávam lebo musím vychystať mančaft do škôlky, školy a roboty a to moje malé sa cez noc najlepšie jaší v brušku.
19. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale možno keď si zapltíš ten nadštandardný pôrodný box tak môžeš mať aj partnera nonstop pri sebe ale to si treba overiť v nemocke to stoji nejakych plus 2 500este SK som sa docitala..
@scrabble
19. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Da sa zaplatit ten nadstandartny box bez nadstandartnej izby, iba samotny box?
19. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nya Jasne, da sa. My sme mali len nadstandard box, izba sa nam neusla :unamused: Ale bola som spokojna aj so standardnou izbou. Zaklad je dobra spolubyvajuca :dizzy_face:
19. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, pred 5 dnami som rodila na Antolskej a nemozem povedat nic zle, od oddelenia rizikovej gravidity, porodnice a odd.sestonedelia som sa stretla len s prijemnym personalom, takze myslim si, ze Antolska je najlepsi vyber:slight_smile: zelam vam bezproblemovy porod a vela stastia:slight_smile:
19. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nya da sa, ale sami porodnici hovoria, ze ho nemaju moc radi, lebo je od ruky. :slight_smile:)
19. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arrett ja som rodila cisarom, pri mne nemohol byt mm aj tak...a pravdupovediac, radsej na antolskej bez mm ako v ruzinove s mm :D
20. okt 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkita Ahoj :slight_smile: treba volat skoro rano o 7.30 inak ju uz nestihnes a mozes volat kolko chces, presne pre toto som sa ja uz na ziadne cvicenie nedostala :frowning2:
20. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulienka333 ja som dnes dopadla podobne...a to jej volam uz od siedmej....zacala som volat 6.55 a v 5-7min.intervaloch som vyvolavala az do pol osmej...a odvtedy lent ak skusam, hoci viem, ze sa jej uz dnes nedovolam :frowning2: nakoniec dopadnem ako ty...a nedostanem sa na ziadne cvicenie :frowning2:

@scrabble pred par dnami som bola na prednaske s MUDr. Havaldom a vravel, ze mm moze byt stale s tebou...tak neviem...prezentoval to ako samozrejmost...len ak ti pichaju EPI...ci robia nejake vysetrenia - ci davaju klystir...tak vtedy nie...ale inak je jeho pritomnost vitana a ty ako rodicka tiez nemusis lezat cely cas na sale, ak nie si z nejakeho dovodu monitorovana...mas volnost pohybu..takze ja to takto beriem...a tohto prava sa nemienim ani vzdat...ked pride na to. :angry:
Mozno to praktizuje on takto...neviem...ale ja z toho vychadzam... :grinning: ze to bude mozne
20. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia333 mne sa podarilo za tyzden dovolat jej raz a fakt to bolo o nejakych 7.32, povedala, ze mam prist dalsi utorok a ked som tam dosla, mala na dverach papierik ze dovolenka :unamused: a to som sa tam trepala 40 minut a naspat to iste, takze som sa vykasla aj na cvicenia, budem robit to co mi povie doktor a hotovo, snad to zvladnem :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia333 aby si nebola sklamaná. pokiaľ budeš mať nadštandartný box, tak môže byť s tebou koľko chce. Ale ak nie, a náhodou bude nával rodičiek, tak na vzdychačke s tebou nebude môcť byť, a to sa dá pochodpiť, keby na vzdychačke mala každá partnera, tak si to neviem predstaviť. a aby cudzí chlap pozeral, ako sa pripravujú na pôrod iné ženy, tak osobne by som s tým nesúhlasila ani ja.
ale pokiaľ tam nebude nikoho, bude super, a môžte stráviť čas spolu, držím palce. :slight_smile:
20. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok