Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

trinity525
26. okt 2010

@danka79 aj ja na 80% pôjdem k Havaldovi, aby ma odrodil 😉

trinity525
26. okt 2010

od ktoreho tyzdna moze tehotna nastupit na poradnu porodnikovi?

luciarichard
27. okt 2010

@trinity525 od 36 tt 😉

trinity525
27. okt 2010

dost neskoro, nie?

seba1
27. okt 2010

@luciarichard a od toho 36tt sa chodí do hocktorej gyn. ambulancie? Ak plánujem niekoho zazmluvniť, nie je najlepšie chodiť hneď k nemu?

livia333
27. okt 2010

@trinity525 ja som si zavolala k Havaldovi rovno, lebo si ho zazmluvnujem a rovno som si s nim dohodla termin, takze ja som bola u neho tusim uz v 35tt ale do porodnice, kde chces rodit, zacinas chodit od toho 36tt...ak vies, ze u konkretneho lekara chces rodit, je najlepsie sa objednat rovno k nemu a chodit tam...

@seba1 je to na tebe, mozes chodit do hociktorej al. ak si zazmluvnujes, ist rovno k tomu tvojmu, ak si sa rozhodla pre zazmluvnenie...

seba1
27. okt 2010

@livia333 zazmluvnenie chcem, len ešte nemám lekára vybratého, ty si si vybrala toho Havaldu zrejme podľa referencií? A ako na teba pôsobil?

livia333
27. okt 2010

@seba1 ja mam sice super gynekologa, kt. vsak rodi v Ruzinove...a tak ked som sa rozhodla rodit na Antolskej, tak som dala na referencie...odporucili mi ho aj na gravidjoge..v centre, kam som chodievala a bola som aj na jeho prednaske o porode a v poradni dva-krat...a na mna posobi velmi sympaticky...zatial nelutujem...a akurat som vcera mm spominala....ze to je druhy gynekolog, pri ktorom pobyt na koze je az prijemny 😅 pri kontrole krcka...ja ani neviem, ze ma vysetril...takze ja si skvely pristup a citlive ruky velmi cenim, lebo som doteraz moc na dobrych gynekologov stastie nemala...a ked som odchadzala z preventivnej rocnej prehliadky, tak some ste niekolko dni potom citila, ze sa vo mne niekto hrabal...dokonca aj v lete co som lezala v nemocnici v Ruzinove...tak som mala neprijemne skusenosti...osobne by som si uz nevybrala zenu gynekologicku...lebo zatial ma ani jedna nepresvedcila...ale ak sa rozhodnes pre Havaldu, myslim, ze lutovat nebudes 🙂 vsak za par tt napisem svoje skusenosti 😀

seba1
27. okt 2010

@livia333 budem čakať, čo budeš písať po pôrode. Ja mám zatiaľ skúsenosti skôr so ženami, ale vlastne aj s jedným mužom a ten bol veľmi príjemný a citlivý, ale pracuje na Kramároch a tam mi jeden pobyt v nemocnici stačil.

luuca1
27. okt 2010

Baby to zazmluvnenie stále stojím 7 000 skk??? či viac? Ja sa idem tiež na antolskú zazmluvniť ale k Rosenbergovi...

luuca1
27. okt 2010

ešte sa chcem spýtať či neviete či na antolskej je aj to cvičenie prepôrodné chcela by som začať chodiť cvičiť a naučiť sa dýchať a tak...

januska26
27. okt 2010

@luuca1
@seba1
@trinity525
Baby, ja som tiez rodila u Havaldu a je to naj gynekolog akeho poznam!!!!!!!Keby nebolo jeho, neviem, co by tam so mnou narobili🙂))Tiez som si ho zazmluvnila, tusim 235eur to je, a to cvicenie pred porodom neviem, viem, ze je tam nejake poradne, aby si vedela, co robit, ked to na teba pride, ale cvicenie neviem...Ja som bola akurat na tou pouceni o epiduralke.

seba1
27. okt 2010

@luuca1 Pár strán dozadu bol link a tam sa písalo, že je to stále tých 7000,-.
@livia333 ešte ma napadlo, že keď tam ideš na poradňu, koľko asi čakáš a v akých dňoch a časoch ordinuje ten Havalda.

seba1
27. okt 2010

@januska26 som rada, že ho chváliš, aspoň sa budem ľahšie rozhodovať. A čo na ňom hlavne oceňuješ?

luuca1
27. okt 2010

@januska26 a to kedy treba na to poučenie ísť povie ti to ten lekár ked si ho zazmluvníš či???

luuca1
27. okt 2010

@januska26 prečo že čo by tam s tebou narobili mala si ťažký pôrod???

luuca1
27. okt 2010

ženy ja už sa začínam toho pôrodu normálne báť

talinka
27. okt 2010

@luuca1 Rosemberg je vyborny vyber na zazmluvnenie, neboj sa.. 😉 aj mna odrodil,nemala som sice zazmluvnene, podla mna je to zbytocne ak mas pohodove tehu, lebo tam su vsetci porodnici fakt skveli..je jedno kto ta odrodi.. 😉 a na poradnu som chodila k Havaldovi, ten je fakt super 🙂 ja som mala sice cisarsky, tak neviem vlastne co su to kontrakcie a prirodzeny porod..ale tak zvaldnes, neboj 🙂

januska26
27. okt 2010

@livia333
Dobre si si vybrala🙂))Ja som chodila k nemu cca od 33tt, je super, strasne prijemny, ze?taky srandista,aj pri porode bol fajn a stale ma aj chodil kontrolovat aj pred aj po porode, fakt zlaty. keby som si mala druhy krat vybrat, tak urcite jeho a urcite by som si porod opat zaplatila. ...drzim palce🙂

luuca1
27. okt 2010

@talinka tak ja mám zatiaľ pohodové tehu ale bojím sa aby neboli nepríjemný ved vieš aký zvyknú byť niektorí lekári ked to nemajú zaplatené aj tá starostlivosť a všetko tak radšej tie peniaze obetujem... či myslíš že zbytočné???

januska26
27. okt 2010

@luuca1
No ja som ho mala vybraneho kvoli sestre, velmi si ho chvalila a je fakt super🙂No on mal tyzden dovcu ked som prenasala, a potom ma hospitalizovali s vysokym tlakom a cakali, kym sa vrati z dovolenky. Ale dobre, este som aj zacala v noci krvacat a rano uz prisiel, oni ma sice kontrolovali, ale Havalda si ma hned zobral, vsetko urobil na novo, kazdu hodinu chodil na mna pozerat a potom povedal, ze to nebudeme natahovat, ani kontrakcie som nemala, len vysoky tlak a krvacanie, ale babo bolo v pohode, no a rozhodol sa pre cisarak a pri porode zistil, ze este mal malicky a pupocnik okolo krku, takze som rada, fakt to bola rychlovka a krasne ma zasil🙂vsetci to v porodnici chvalili, ze on super sije, aj vstrebavacie stichy, nic nemusel vyberat🙂)

januska26
27. okt 2010

@talinka
@luuca1
Podla mna to vobec nie je zbytocne zaplatit si doktora, preboha ved je to ludsky zivot a potom si budes nieco v zivote vycitat a nie je to nejaka brutal cena, ved 230eur sa da..nie?raz za zivot...mozno dva. A urcite sa neboj, on je fakt zlaty,prijemny, usmievavy, a myslim, ze nejde mu o prachy, pekne mi vsetko vysvetlil a fakt sa snazil...
A to poucenie, to ti vsetko povie okolo 35tt, ked budes k nemu chodit na poradnu, myslim, ze poradnu ma utorok a piatok od 8,00 do 14,00, ale chodit mas okolo 10,00-11,00, proste tam prides a povies, ze chces u neho rodit a zazmluvnit si ho🙂

luuca1
27. okt 2010

@januska26 teraz hovoríš o Rosenbergovi??? lebo ja chcem ísť k nemu nie Havaldovi...

januska26
27. okt 2010

@luuca1
NO a tym som chcela povedat, ze keby som nemala jeho zazmluvneneho, ale niekoho ineho, tak by cakali, kym sa otvorim a maly s pupocnik.snurou okolo krku a prirodzeny porod, no neviem, neviem...Som rada, ze som sa takto rozhodla a nelutujem,fakt. Vsetky baby, co u neho rodili si v porodke velmi pochvalovali, rodili u neho niektore aj tri krat🙂Neboj sa, ked mas v pohode tehu, tak si to este uzivaj. Ja som tiez mala v pohode tehu. Ale on je zlaty, ked mala moja sestra problem, hned ju dal na hospitalizaciu na nic necakal. Tiez mala problem s tlakom.
A co si na nom cenim?No ze mi porodil krasneho, zdraveho syna napriek tomu, ze som astmaticka,ze mal pupocnik okolo krku, ze som mala cely cas kandidu, vysoky tlak a krvacanie🙂)dakujem mu🙂

januska26
27. okt 2010

@luuca1
Aha, sorry, zle som ta pochopila🙂))Prepac, ano, hovorim o Havaldovi, o tom Rosenbergovi neviem nic...:(

januska26
27. okt 2010

@seba1
Co si na nom cenim?No ze mi porodil krasneho, zdraveho syna napriek tomu, ze som astmaticka,ze mal pupocnik okolo krku, ze som mala cely cas kandidu, vysoky tlak a krvacanie)dakujem mu
Uvidis, nebudes lutovat a daj potom vediet, ako si dopadla🙂)drzim palceky🙂

januska26
27. okt 2010

@danka79
dobre si si vybrala🙂drzim palce🙂

livia333
27. okt 2010

@luuca1 stoji to ca. 232 Eur a nejake drobne....a neboj sa porodu, neviem sice kedy mas termin, ale ja zatial na to nemyslim a nejako sa zatial nestresujem...skor mi robi starosti, ci to doma zatial mm zvladne...mame dvoch psikov a uz som mu aj navrhovala, ze kym budem v nemocnici, tak by sme ich dali kamaratke...na par dni, ale on ze to zvladne 😅

aj na cvicenia sa da chodit...je umenie sa vsak pani Jezikovej dovolat 😅 treba volat vzdy rano medzi 7.00 - 7.45 hod.

@januska26 som rada, ze pises, lebo ja som na neho zatial iba dobre citala...a je to velmi prijemny clovek... a moju doveru si ziskal hned, ako som ho uvidela. A dakujem.

poradne mava utorky od rana tusim do druhej..a stredu ma tiez rizikove ..ale tam tusim chodievaju aj nerizikovky...ale nemam este v merku, kedy mava tie poradne, my sme sa len dohodli, ze o tyzden v utorok pridem...aj ked spominal, ze bude asi viacej ludi...lebo pondelok je volno....ale tento tt som bola objednana na 10.30, prisla som tam a tam nikoho...iba jedna mamicka predo mnou bola vnutri...takze neviem, ake su tam cakacie doby...tazko povedat...

luuca1
27. okt 2010

@livia333 prosím ťa vieš midať na tú p. Ježíkovú tel.číslo?? a od ktorého týždňa sa môže začať chodiť cvičiť???

januska26
27. okt 2010

@livia333 Ano, on je strasne prijemny, niektory gynosi su fakt hnusni, odmerani, niektori mi normalne za niektore otazky aj vynadali...To Havalda je super, vysvetli vzdy normalne, stale sa pytal, ci mam nejake otazky a tak. Fakt bol zlaty🙂Najlepsie bolo, ked mi v porodke okolo 14,00 povedal, ze okolo 17,00 pojdem na salu, ze bude volna. A maly sa narodil 14,44🙂)A to som este 14,30 bola na izbe🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre