• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
@tothova5a ja tam idem zasa volat dnes po 14,00. volala som tiez ako debil kazdy pondelok a vzdy ma odbili niecim inym. tak minuly pondelok som vyvolavala uz pred druhou takze samozrejme volate pred druhou a to nie je prepojene. potom to bolo stale obsadene ci nezdvihali a nakoniec mi povedali ze docentka je mimo a mam zavolat o tyzden. tak som jej povedala ze uz to skusame 6 tyzdnov, ze bohuzial musim zavolat o tyzden a ked tak mam skusit u niekoho z obvodu. mam kontakt na kramare ale tam sa neda nikde zaparkovat a pre mna je to dost nerealne trepat sa tam zo senca autobusom a hore na kramare. ak zozeniete kludne aj niekde na sukromnej klinike hodte mi kontakt kludne zaplatim. je mi to jedno len nech uz to sono mame za sebou.
29. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 tak to iste aj mne hovoria...ja len lutujem tu sestricku, co dviha telefony...presne aj mna odpisuju uz vyse mesiaca...tak snad tento tyzden uspejeme, lebo volam primara, ma to nezaujima uz...
29. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha tak o druhej volame a potom daj vediet ci si nieco vybavila
29. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 sedi vec! snad uz daco vybavime :sweat_smile:
29. nov 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha vyvolavas? ja tiez zatial obsadene
29. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha - dnes o 13,58 som sa dovolala a mam termin na zajtra :slight_smile:
29. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 mame termííííín :grinning: zajtra o 12,30
29. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tothova5a a nevies kde je ta ambulancia?
29. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979
@tothova5a dovolala som sa, ja mam tiez zajtra 12.30...tak som zvedava, ked to takto dali, aky natresk tam bude... :sweat_smile: ked ma kazda o 12.30...
29. nov 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 je to tam, kde robia aj klbiky...na prizemi hned
29. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad najdeme. naposledy sme tam boli pred tromi rokmi. teraz sme isli radsej na klbiky inam. uvidime kolko tam bude ludi. potom baby z modreho kona kricte
29. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 @lulusha - ja mam tiez termin o 12,30, tak naco sa tam objednava, ked maju vsetci rovnaky termin? Ja som sa pytalapri objednavani, ze kam mam ist a sestricka bola maximalne neochotna mi to vysvetlit, malo by to byt na prizemi v poliklinike a mam na dverach hladat napis sono(USG). V prepustacej sprave mam napisane c.dv. 8.
Tak zajtra sa tam stretneme.
29. nov 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze naozaj vsetci naraz. no to bude veselo. uz sa tesim na tu radu. v jednej ulicke boli poradne a toto by malo byt v tej druhej ulicke. poznavacie znamenie dlha rada a kopa deti
29. nov 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mate problem s USG klbikov,tak mna napr.posiela pediatricka ku dr.Kusinovi-Teslova33,sukromne,plati sa 14eur.on inak ordinuje na Kramaroch,ale tam sa neda parkovat atd...pytala som sa ci to nerobia na Antolskej a sestricka mi povedala,ze robia ale potom este musim ist aj na ortop.vysetrenie.ze to nerobia naraz. a to samozrejme robi na nasej poliklinike,takze vobec nie pod jednou strechou.Vam nic take nepovedali? Lebo mne sa nechcelo to vybavovat na 2x na inych miestach.
30. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka79 my sme klbiky absolvovali na Antolskej a ziadne ine vysetrenie nebolo treba...len sme rano prisli, velmi rychlo to islo a o chvilku sme uz aj ficali domov....kontrola koncom januara..ten na Teslovej je vraj dobry, ale on robi iba v utorky tusim a ja som sa musela riadit mojim manzelom, ked ma volno....tak sme sli na Antolsku
30. nov 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha ahoj aj si rodila na antolskej bola si spokojná???
30. nov 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha8 ahoj, ano rodila som tam v auguste a bola som maximalne spokojna...par dni pred som lezala na rizikovom, aj tam som bola spokojna, aj ked mohli maleho vybrat este skor radsej...ale vsetko dobre dopadlo :wink:
lekari aj sestricky boli na jednicku, strava tiez ok - ak mas konkretne otazky, rada ti odpoveim :slight_smile:
30. nov 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taykaku ahoj prosím ťa ja som sa teraz rozhodla pre antolskú chcela som rodiť v ružinove ... ešte som tam nebola kam mam isť do poradne ?? mala si zazmluvneneho dr??? a kedy sa platí ak chcem priateľa pri pôrode??
30. nov 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha8 musíš si vybrať doktora, ku ktorému chceš chodiť do poradne, je ich tam hodne :grinning: a väčšina z nich sú veľmi dobrí a chválení kade tade všade :wink: a odôvodnene :slight_smile: za manžela pri pôrode platíš v ten deň ako ideš rodiť, pred tým musí muž ísť a všetko čo treba poplatiť - teda zazmluvnenie, epidurál a osobu pri pôrode, nadštandard rodiaci box či nadštandard izbu...ak sa niečo nevyužije, peniaze ti vrátia. Ja si asi nebudem zmluvniť pôrodníka... ešte nie som úplne rozhdonutá, lebo neviem ako budem rodiť - kvôli tehu cukrovke - ak pôjdem prirodzene alebo vyvolávane, je mi jedno kto ma odrodí a ak by som išla na sekciu, tak by som si zazmluvnila Korbeľa - k tomu chodím do poradne už od 14 tt a som veľmi spokojná s ním :wink:
30. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barchee takže ja si vyberiem lekára a tomu budem chodiť do poradne ?? a kde to v tej veľkej nemocke je tie ambulancie ??? ja ešte chodím svojej gynekologičke ale už sa to blíži.... ja tiež nebudem zazmluvňovať o epi ešte uvažujem ....
30. nov 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha čo si treba zobrať??davajú erarne košele??ako je to s vložkami podložkami a plienkami??? koľko toho treba ??lebo mám pocit že taška bude dosť naprataná :wink: dakujem mala si niekoho pri pôrode??
30. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha8 no pôjdeš k tomu, ktorého si vyberieš a spýtaš sa ho, či ťa vezme :slight_smile: ambulancie sú v poliklinike hneď na začiatku. Pozri si na nete rozpis, tam je kedy kto ordinuje...ak nemáš žiadny problém musíš si pozerať kedy dr ordinujú ako "Prenatálna poradňa" :slight_smile: http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrzalka/pe_1gynekologia/ambulancie.htm tu si to pozri :wink:
30. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka79 my sme boli na klbikoch tiez u dr. Kusina..myslim, ze je to uplne super, zaplatis sice 15 evri, ale si objednana na presnu hodinu, necakas a si vybavena supsup :grinning:
30. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha8 erarne kosele davaju, ja som mala aj dvoje svoje..vlozky treba brat, plienky treba brat..neber toho nejako extra vela, prva navsteva ti donesie co budes potrebovat..strava tiez myslim v pohode, mne chutilo, lekari aj sestricky super..
30. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 suhlas... a my sme boli u kusina dnes, za 14e :slight_smile:
30. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mudr.Kusina môžem len odporucat, neboli to vyhodene prachy, berie na minutku presne:wink:
30. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne a tych 14 evri ci kolko nas nevytrhne z biedy :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mici111 vzdy lepsie ako na antolskej xxx min cakat..
30. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim dievcatka co teraz rodili ,ako to tam vyzera kolko vas bolo na izbe je to moc preplnene?
1. dec 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beaska toto by aj mňa zaujímalo :sunglasses:
1. dec 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok