Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bubu25
27. jún 2007

dufam, ze budes s porodom v zahranici spokojna...
naco odregistrovat? Najlahsia cesta je odhlasit sa a viac sa neprihlasit. Lahka pomoc 😀

mackomucko
27. jún 2007

AAALE TAK BABY, PORADTE AKO SA DA ODREGISTROVAT. ja vam chcem len dobre, budete si zase pisat tie vase pokojne horory a ja vam nebudem do toho kecat. o.k.?

certica
27. jún 2007

mam kamaratku, ktora pred cca rokom a stvrt rodila v rakusku vo viedni v sukr.zariadeni, vyvalila neskutocne prachy, starostlivost na urovni a ked prislo k porodu, dovrzali co sa dalo... nejdem sa rozpisovat, co vsetko tam z nejakych dovodov zanedbali, nastastie to v konecnom dosledku skoncilo dobre, t.j. dieta v poriadku, matka ako tak, trpela asi tyzden neuveritelnymi opuchmi celeho tela, ale dostala sa z toho nakoniec...
v podstate chudera 1,5 dna s kontrakciach, skoncila cisarskym a nakoniec ju museli znova rozrezat a spravit prakticky dalsi cisarsky asi 9 hodin po prvom z dovodu vnut. kravacania. cize, nie je vsetko zlato, co sa blysti 😉

zuzinka 😀

pipi1211
27. jún 2007

jezis chod uz prec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mackomucko
27. jún 2007

a daj nam tu pokoj.
no aj s teba ziari to stastie, ako podme na jahody. ked si taka stastna mamicka, tak by si mala tak stastne hovorit ku kazdemu.
to si hovorite dobre zenusky? ked nemozete poradit s odregistrovanim.

bubu25
27. jún 2007

nemozem sa zbavit pocitu, ze macko je chlap 😀 😀 😀

zuzuinka
27. jún 2007

my sme blbe, ale ty si taka strasne mudra, scitana, ze to urcite sama zvladnes. skus si to trebars vygooglit

pipi1211
27. jún 2007

no ja z nej nemozem 😀 😀 😀 😀 😀

mackomucko
27. jún 2007

jaaaaj, no vy ste teez mudre. len aby ste nieco neporadili. vsak vy tu cely cas vypravate na mna, ze som blba, len preto ze nesuhlasim so starymi praktikami.
a nazor, ze som chlap, som uz pocula. chlap by sa so zenskou dlhsie ako pat minut nedokazal bavit.

bubu25
27. jún 2007

dalsi dokaz ze si chlap 😀 😀 😀

mackomucko
27. jún 2007

pipinka moja, ty si dobra pipinka. ked si taka pipinka, tak co ti robi problem mi pomoct s odregistrovanim.
a navyse, co som ti urobila, ze si taka agresivna?

mackomucko
27. jún 2007

super, ja sa kosim tiez. to som dobra, ked dokazem budit dojem ze som chlap.

mackomucko
27. jún 2007

aaale tak baby, nebudte protivne, poradte ako sa odregistrovat. vsak je na tom nieco zle. ak budem prihlasena, tak ma to bude lakat sa sem mrknut. a vobec, videli ste este zvedaveho chlapa?
zvedava zenska ano, ale zvedavy chlap, tak to som si neni ista.
no faaakt, poradte ako sa odregistrovat.

zuzuinka
27. jún 2007

nejdes sa pozriet, ci ti uz neodtiekla voda? aby si to do tej skvelej porodnice stihla

mackomucko
27. jún 2007

zuzuinka
ty si protivna, to mi zelas vsetko zle?
teda to som vzdy vedela, ze zeny su hnusne samy k sebe.

mackomucko
27. jún 2007

jaaaj, no dobre, tak sa majte krasne, vypinam sa, aby ste ma naaahodou nezabili, len preto, ze mam iny nazor.

zuzuinka
27. jún 2007

mozno ti tvoj porodnik poradi ako sa odregistrovat

zuzuinka
27. jún 2007

bye-bye and good luck

certica
27. jún 2007

mucko neviem sice, preco si vsugeruvavas nazor, ze sa niekto hneva alebo ta ide dokonca zabit, ja mam dojem, ze okrem teba sa tu vsetky bavime, ja teda urcite 😀 , aj ked i dobry humor sa casom moze stat trapnym a ty uz sa dostavas do bodu, kedy to TRAPNO hrozi 😲

paska
27. jún 2007

😅 😕

pipi1211
27. jún 2007

no ako vidim uz je klud a moze sa tu opat pokracovat v teme Antolska 😀 😀 prepacte ze sme odbocili z temy 😅 😅 😅

zdenka1289
27. jún 2007

🙂 tu je sranda

rybka78
27. jún 2007

celkom sa tesim, ze uz je tu klud. 🙂
pisanie od mucka mi prislo scestne.
ale konecne je pokoj a mozeme sa venovat Antolskej. 🙂

zdenka1289
27. jún 2007

a vlastne o com to tu bolo? ja to este len citam 🙂

klaudia90210
27. jún 2007

😨 🤐 😵

jahodka22
27. jún 2007

Takže zaklad: NIE sme v Afrike - aj Afričanky si myslia, že robiť si žensku obriezku je super a potom umieraju na zapaly a podobne, zase v Iraku, či Irane si ženy myslia, že je super byť zahalena chudera. Najnovšie vyskumy ukazali, že ženy na Slovensku su o plodnosti asi tak informovane ako ženy v Afrike. Napriklad fakt 1 - ak žena berie antikoncepciu, tak jej maternica zostarne 2x rychlejšie (za 1 rok staršia o 2 roky, veľa žien o tom nevie), fakt 2 - sme postkomunisticka krajina - na Zapade už v 89 mali na vyber ako chce žena, aby jej pôrod prebiehal. Že tato možnosť ešte stale neexistuje na Slovensku je ubohe. Nebude to v tom, že sa nikto nesťažuje? Ženy ja nechapem, že vam nevadi rodiť v tak nedôstojnych podmienkach? Stale sme v tom, že verime bezvyhradne lekarom a malo rozmyšľame o sebe. Aj zmeny zakonov proti tyraniu žien sa upravuju pomaly a su stale skostnatene a malo chrania obete domaceho nasilia. A samy ženy nechcu o tom hovoriť (vraj, čo je doma je doma a nech sa verejnosť nestara - keď ju muž tyra!!!!). Je to bolestne, ale treba si priznať fakty mile damy. My musime veci zmeniť, kto ich bude meniť za nas? Prečo si na Zapade môžu ženy vybrať ako budu robiť a prečo nam je diktovane, čo môžme a nemôžme robiť?

certica
27. jún 2007

rybka a ty ako citis? este mesiac a ide sa do lesa 😀 inak, tiez som rybka 😉

zdenka1289
27. jún 2007

hm. velmi zaujimavy nazor. porozmyslam

zdenka1289
27. jún 2007

aj ty si tu nova? odkial si? ja zo Zvolena

zdenka1289
27. jún 2007

co hovorite na nazor mucka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre