Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jabadaba
3. mar 2011

@luuca1 to je otrasne. Pocuj a nemozu Ti potvrdit ti lekari, ktori malicku videli, ze poranenia hlavicky su sposobene prave vakuumextraktorom? Ci nechce sa im do takychto tahanic? Nezvazovala si dat podnet na Urad pre dohlad? Oni by mali mat hadam nezavislych lekarov na posudenie stavu...ja viem, ze by si radsej mala ine prijemnejsie starosti....Kazdopadne drzim velmi palce nech je malinka uplne v poriadku. A Ty si ako na tom? Spominala si neprijemne zranenia tam dolu, uz sa to zlepsilo? Dufam, ze ano.

luuca1
4. mar 2011

@jabadaba no chvalabohu už je všetko v poriadku, mala som cm rozídený štich ale na antolskej akurát ordinoval dr. oravec a ten mi to vyčistil a pichol mi tam nejaké injekcie na rýchlejšie hojenie. v pondelok som už bola aj u svojej gynekologičky a povedala že sa krásne všetko zahojilo a že už môžem robiť všetko, takže som si dala aj predpísať antikoncepciu lebo druhý krát niečo takéto zažiť nechcem.... budem rada ak mi neurolog povie že malinká je absolútne v poriadku a mne padne najväčší kameň zo srdca.... ja už mám našťastie aj krvné výsledky v poriadku.... takže seba už riešiť nemusím....

jabadaba
4. mar 2011

@luuca1 no som rada, ze aspon Ty si uz fit, lebo teda zle sa to citalo o tych tvojich poraneniach a nasledkoch. Tak je fajn, ze sa vsetko zahojilo. A malicka este musi byt v poriadku. Ako to hodlas riesit dalej? Podas podnet na presetrenie a das si spravit nejaky nezavisly posudok?

elllla
4. mar 2011

Ahojte baby, ktora z vas prosim chodi na predporodnu pripravu k pani Jezikovej? Kedy byvaju cvicenia? kedy by sa dala zastihnut osobne?

risovka
4. mar 2011

Ahojte baby, potrebuje manzel pripravu ked chce byt pri porode a doklad o tom, alebo si staci zaplatit v pokladni? Dakujem

martinex
4. mar 2011

@risovka nepotrebuje pripravu...staci len zaplatit ucast pri porode-ten moj to dokonca platl az po porode 😎

risovka
4. mar 2011

@martinex dakujem, lebo cas na to nema, tak by si to nestihol spravit

martinex
4. mar 2011

@risovka ani ten moj..stastie ze nic take neni treba 😉

smejko
6. mar 2011

Dievčatá, máte vybratého nejakého dobrého pediatra v Petržalke ? Poradite ?

hobit
6. mar 2011

@smejko my mame Dr. Bartekovu na Strecnianskej a sme spokojni 🙂

luuca1
7. mar 2011

@jabadaba no uvidím čo mi povie ešte neurolog a potom sa rozhodnem....

miskabrano
7. mar 2011

Ahoj elllla,dnes som prvykrat absolvovala predporodnu pripravu u pani Jezikovej,mila osobka to je. Treba sa k nej telefonicky objednat a to v pondelok - piatok od 7,00- 7,45 hod. potom uz nie je v kancelarii a nezastihnes ju. Napisem ti aj kontakt na nu 02/68 67 3 403. A nezabudni si na pripravu vybavit od gynekologa doporucenie. Predporodna priprava trva 6-8 tyzdnov a kona sa 1x do tyzdna. Poplatok za jedno sedenie je 3,50 a zalezi na tebe kolkokrat pojdes.Ja som sa dala na 6x a da sa doplatit za 8x 🙂

nikam
7. mar 2011

@miskabrano Ahoj, prosim Ta, kedy sa konaju tie stretnutia?

jabadaba
7. mar 2011

@luuca1 drzim silno palce, aby nebolo co riesit a malicka bola v uplnom poriadku. Drzte sa moc. 😉

aaddeell
8. mar 2011

tie ktore ste chodili na predporodnu pripravu pomohlo vam to pri porode?

kaara1980
8. mar 2011

@miskabrano prosím ťa,ako to tam prebieha?na sedenie si objednáva ženy po samom,či viaceré?čo všetko sa tam dozvieš?mne gynekologička vypísala výmenný lístok,ale som len 26tt a keď som jej volala,tak že sa mám ozvať tak v 28-30tt.Ďakujem.

miskabrano
8. mar 2011

@kaara1980 predporodna priprava prebieha skupinovo max.8 tehuliek. Trva to cca 1,5-2 hod. Zacina to teoretickou castou a konci cvicenim na fitlopte,naucis sa ako spravne dychat pri cviceni, co sa mne velmi pacilo a jednotlive cviky mozes robit aj doma,co je uplne super....)))))A dozvies sa tam vsetko co sa tyka porodu...

miskabrano
8. mar 2011

@nikam Ahoj,ja zatial chodim kazdy pondelok na 8h rano.

luuca1
8. mar 2011

@jabadaba veľmi ti dakujem tiež dúfam že to bude ok....teraz máme zase problémy s bruškom... ☹ takže riešime to...

aaddeell
8. mar 2011

citala som ze manzel musi mat prezuvky na porod je to pravda?

martinex
8. mar 2011

@aaddeell nemusi... 🙂

aaddeell
8. mar 2011

@martinex dakujem si ma potesila lebo urcite v tom zhone ked pojdeme do nemocnice by nas to ani nenapadlo 🙂

martinex
8. mar 2011

@aaddeell 😉

jabadaba
8. mar 2011

@luuca1 ale chudatko, no mas to perne. Neboj ale vsetko to pominie,aj ked sa Ti to asi javi ako nefer, ze mate toho tolko na riesenie. Len vydrzte. Brusko sa da isto do poriadku, boli ste uz na sono? My sme takto chaosili po prichode z porodnice pri prvom, maly reval a reval a tak sme utekali na pohotovost na Kramare a cakal tri hodiny v noci na sono ale aspon bolo podrobne a pedantne spravene a nastastie teda vsetko bolo ok. Tak snad aj u vas tomu tak bude. Neboj. 😉

lulusha
8. mar 2011

@smejko my mame Mudr.Ciganovu na Zaporozskej, tiez sme velmi spokojni, robi aj homeopatiu, ma aj CRP pristroj

risovka
8. mar 2011

@aaddeell ahoj, mne to pomohlo velmi, stihla som ist len 3x a porodila som, presne v den porodu sme preberali dychanie pocas porodu ,takze ja prvorodickam doporucujem.

nikam
8. mar 2011

@miskabrano Dakujem, snad su aj ine terminy.
@risovka Kazde cvicenie je ine, ci prebera sa vzdy to iste?

risovka
9. mar 2011

@nikam Na kazdej hodine sme brali inu fazu, vzdy sme preberali nieco nove a cvicenia na fitlopte tiez obmienala a hlavne sa treba pytat na vsetko co ta zaujima. Radila babam aj cviky, ked mas zle otocene babo, ako pomoct, aby sa este otocila....Urcite to kazdej pomoze aspon v niecom.

skovka
10. mar 2011

Chcem sa spytat, ci ma niekto info o tom, ze na oddelenie, kde sa lezi po porode, uz nechodi laktacna sestra. Pred dvoma rokmi sme tam laktacnu mali, teraz uz nie je? Ma niekto info? Ja mam len od jednej mamicky, tak neviem... Dakujem.

martinex
10. mar 2011

@skovka laktacnu som tam naozaj nestretla,ale sestry z detskeho chodili mamickam pomahat s dojcenim ak mali problemy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre