Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

hoota
27. apr 2011

@l.lara no moja lekarka ordinuje v piatok a utorok. prvy krat som k nej prisla v piatok a na ultrazvuk mi kazala prist hned ten nadchadzajuci utorok, no mala som prist na 8,30, vraj od deviatej su uz objednane pacientky. no mozno som bola vynimka lebo pri vysetreni sa jej zdalo babo velke..

tehula
27. apr 2011

@l.lara zavisi aj ako je to urgentne, jasne ze babu v 9mes. nenechaju cakat na uzv tolke tyzdne....a zas tie menej bruchate sa objednavaju v predstihu na morfo, alebo AFP atd....

aaddeell
28. apr 2011

@kvetinka211 dakujem za radu

domika007
29. apr 2011

baby to fakt treba aj postolky brat? nestaci ked budem mat latkove plienky + snappi sponky? 😕 a este k tym dokladom, to vsetko treba mat v kopiach? teda samozrejme okrem TK ( tehotenskej knizky)

cicimon
29. apr 2011

@domika007 ziadne postolky netrebalo, bali sa do jednorazoviek.... a co sa tyka dokladov, okrem TK a obcianskeho netrebalo nic... ale pre pripad si sprav kopiu sobasneho listu

domika007
29. apr 2011

@cicimon hej? lebo v tom zozname co som dostala v porodnice sa pise o postolkach 😕 hej hej ten sobasny si ofotim, to je jasne...len ma to tak zaujima, ze ci je pravda aspon daco z toho, co sa tam pise...

cicimon
29. apr 2011

@domika007 tak ja neviem, ci maju nejake nove zoznamy... ja co som bola tak do postoliek nebalili, az cestou domov ju sestricky zabalili aj do postoliek
a dokonca som ani ten sobasny list nepotrebovala

a ja som nasla aj zoznam co dali mne a tam postolky neboli

domika007
29. apr 2011

@cicimon no ved na cestu domov pisu o tych postolkach...len ja by som ich velmi nepouzivala, skor klasicke plienky, kt. sa zafixuju tou snappi sponkou...
jj a je mozne, ze zoznamy sa trosku pomenili, lebo podla pasu pozeram, ze tvoja mala ma uz rok, takze za ten rok sa mohol kludne pomenit...ale aj tak ti dakujem za odpoved 😉

cicimon
29. apr 2011

@domika007 no podla mna moze byt aj ta sponka.... budes latkovat? to potom bude ok, ja som doma tiez davala latkove a tak bola nasiroko

domika007
29. apr 2011

@cicimon nie nebudem, ale aspon to balenie nasiroko (ak bude treba) riesit takymto sposobom 😉

tehula
29. apr 2011

@domika007 mne pred skoro 2rokmi do postoliek balili a nedavno tu jedna mila PA, alebo sestricka pisala, ze postolky na poziadanie kludne poskytnu 😉

domika007
29. apr 2011

@tehula jeeej vdaka za info 🙂

hoota
29. apr 2011

prosim vas ako je to s navstevami? na nadstandard za mnou mozu chodit na izbu vsak? ale je to nejako casovo obmedzene ze odkedy dokedy? a na obycajnych izbach je to ako, su urcene navstevne hodiny a ja musim vyjst na chodbu ci kde sa s nimi stretnem?

tehula
30. apr 2011

@hoota na nadstandard moze prist navsteva za tebou na izbu hocikedy, je dobre sa ale dohodnut pripadne so spolubyvajucou, ak nemas celu izbu zaplatenu pre seba,
Pre ostatne su navstevne hodiny tusim od 14tej do 17tej, alebo od 15tej....uz presne si nepamatam. Babatko nechas u sestriciek a pojdes na chodbu. Myslim, ze ak nieco potrebujes, alebo tak, tak jasne, ze mozes z oddelenia aj mimo navstevnych vybehnut na chvilu... 😉

jasminet
30. apr 2011

@hoota navstevne su od 15 -17 a cez vikend 13-17
ja by som druhy krat asi nadstandard nechcela. prvy krat sa mi neusiel, druhy krat uz ho chciet nebudem 😉 prave kvoli tym navstevam ze mozu prist hocikedy. aby tam spolubyvajuca mala cely den rodinu nakvartirovanu, na to nie som zvedava. s niekym sa dohodnut da, s niekym nie 😀

hoota
30. apr 2011

@tehula @jasminet vdaka za info 🙂 no ja uvazujem ze budem chciet nadstandard, lebo napr moj manzel niekedy proste nemoze odist z prace a to este robi na druhom konci BA a bola by som nerada keby za mnou nestihal prist. no to je pravda, ze by som asi tiez nechcela mat cely den na izbe kopu cudzich ludi od spolubyvajucej...a to ked uz sa raz ubytujem na nadstandarde tak tam musim ostat dokonca? neda sa trebars po jednej noci povedat, ze sa chcem prestahovat na normalnu izbu?

jasminet
30. apr 2011

@hoota neviem, asi sa to da... naozaj netusim. podla mna to mozne je, urcite sa najde ina baba co bude rada, ze tam namiesto teba pojde... 😅 😀

cicimon
30. apr 2011

@hoota vzhladom na to, ze nadstandard sa plati za pocet noci, tak sa urcite da prestahovat 🙂

scrabble
30. apr 2011

@domika007 Ja som na Antolskej rodila koncom min. roka. Postolky sme nepouzivali. A co das dietatku na cestu domov je tvoja vec.

domika007
30. apr 2011

@scrabble vdaka 😉

aaddeell
1. máj 2011

stalo sa vam, ze ked ste si zazmluvnili lekara na porod tak meskal alebo vobec neprisiel? vcera som pocula nejake historky o tom ☹

scrabble
1. máj 2011

Stava sa to. Obcas. Samozrejme ze potom aj vratia peniaze. Stava sa to napr. vtedy, ked Dr. ma v plane dovolenku a mamicka nesuhlasi s vyvolanim porodu este pred nou 😉 Ja som si nezazmluvnovala, chcela som si byt ista, ze moje dietatko sa narodi vtedy, ked ono bude chciet a nie podla harmonogramu nejakeho porodnika.

danlu
1. máj 2011

ahojte chcem vas poprosit o radu v utorok idem prvy krat do poradne na antolsku k doktorke Dubcakovej a kazala mi prist na pol deviatu cislo dveri 25. ako sa tam dostanem a na ktorom poschodi to je? dakujem 🙂

hoota
1. máj 2011

@danlu dr.dubcakova uz ordinuje? ja som pocula, ze je este na materskej a chodim k dr.marekovej, ta je myslim vo dverach c.26. je to na prizemi myslim ze blok A. najjednoduchsie sa tam dostanes ked pojdes cez ten vchod pod napisom poliklinika a tam uz si najdes 25ku 😉

danlu
1. máj 2011

@hoota dakujem 🙂 hej uz ordinuje minuly tyzden som s nou volala od aprila uz nastupila a robi aj v nemocnici

aaddeell
2. máj 2011

idem si balit tasku do porodnice , potrebujem aj ciapocku pre babatko?

borkap
2. máj 2011

Ahojte baby, zajtra idem prvy krat na poradnu na Antolsku. To tam len tak pridem a sadnem si niekam do cakarne? Nemate niekto ordinacne hodiny, kto kedy ordinuje? A akeho lekara odporucate? Dakujem pekne 😀

domika007
2. máj 2011

@aaddeell ty si este nebola na antolskej na poradni? lebo ja som tam bola minuly tyzden 1x a hned som dostala aj zoznam co so sebou do porodnice 😉

muca1212
2. máj 2011

hojte baby, ktoré ste boli už na školení na Antolskej kvôli EPI, prosím Vás koľko to celé trvá? Mám stredu totálne nabitú a som objednaná ešte aj inde a neviem si to dobre naplánovať. Díky vám vopred
A ešte jedna otázočka: som už v 9 mesiaci tak čakám, že kedy to na mna príde, neviete ako sa postupuje ked ma to chytí cez deň a ked v noci?
Resp. kde je tá časová hranica, a kam potom ísť?
Díky vopred za raduuuuuuuuuuuuu

muca1212
2. máj 2011

@aaddeell AHoj prosím ťa ako dlho trvalo to poučenie o EPI? díky za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre