Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

adetka
20. júl 2007

ahoj lila... prednasky byvaju tusim kazdy utotok o 14.00 hod... tvoj porodnik (gynekolog) ti na nu musi vystavit papier...

rybana
20. júl 2007

ahojte,
prosím dajte mi niekto vedieť či ma na UZV zoberú aj bez výmenného listu. dr. dubčáková ma tam poslala ale ona je na dovolenke a nemám výmenný list.
ďakujem

rybka78
20. júl 2007

ahojte,
l.i.l.a. - prednášky o EPI sú v stredu o druhej. a bude lepšie ak budeš mať výmenný lístok od gynekológa plus už urobené aj testy na zrážanlivosť krvi (ale dajú sa urobiť aj dodatočne - môj prípad). dopredu sa nahlasovať nemusíš nikomu.
rybana - ak máš v tehotenskej knižke napísanú žiadosť o UZV, výmenný lístok nepotrebuješ. aspoň u mňa to tak bolo. a UZV robia teraz len doobeda, resp. do 13.00 kvôli skrátenému prac. času počas horúčav.

rybana
20. júl 2007

rybka78,
práve že nemám ešte tehotenskú knížku, dnes som volala doktorke že my mám pozitívny test a ona mi hneď povedala, že od pondelka ide na dovolenku ale aby som išla na UZV.

rybka78
20. júl 2007

rybana, tak to skus bez. pripadne si tam zavolaj. neviem, s tymto veru nemam skusenosti. ☹ moj dr. ma UZV priamo u seba, takze ked som si isla dat potvrdit tehotenstvo, hned mi ho urobil.

l.i.l.a.
20. júl 2007

vďaka za info, kočky.

rybana
20. júl 2007

no asi to tak aj urobím, že si zistím číslo a zavolám im. lebo na moju smolu je doktorka od pondelka na dovolenke ☹
už len samotné zistenie že som tehotná mi urobilo škrt cez "rozpočet" a teraz ešte aj to že doktorka ide na dovolenku ☹

rybka78
20. júl 2007

rybana, inak cislo na ustrednu je myslim 6867 1111. dnes tam uz asi nikoho nezozenies. ☹

bubu25
21. júl 2007

lili, ano, ja som prvorodicka, takze som taky rychly priebeh neocakavala...ale som rada, ze to tak dopadlo 😉

rybka, dufam, ze ti to cviko pomohlo 😉

rybana, ja ked som bola na poradni na Antolskej, tak ma dr. Rozemberg poslal na ultrazvuk, tak som hned od neho isla do inych dvier, kde ten UZV maju (zrovna ordinoval dr. Janac 🙂 ) a nemala som ziadny vymenny listok, ani som tam nevolala, jednoducho som tam isla. Ale myslim, ze dr. Rozemberg mi napisal do tehotenskej knizky, ze prosi o UZV 😎

mia114
23. júl 2007

ahojte, neviete mi poradit kto ordinuje vo stvrtok alebo v piatok, tento tyzden 😕 mam ist uz do nemocky do poradne bo moja doki ma dovolenku a neviem sa rozhodnut kedy mam ist.

rybka78
23. júl 2007

ahoj mia, ak plati rozpis ako minuly tyzden, tak vo strvtok ordinovala dr. bertoldova, dr. oravec a dr. janac (na ambulanciach 25 a 26). aspon co si pamatam. dr. dubcakova ma dovolenku.

mia114
23. júl 2007

rybka, dakujem za info 😉

clea1
24. júl 2007

ahojte, v sobotu nás prepustili z nemocnice. 17.7. sa nám narodil Matejko (3450g/51cm). Pôrod trval sedem hodín a bol pre nás krásnym zážitkom. Rodila som pomocou epidurálnej analgezie.Mojou pôrodníčkou bola Dr. Mirka Dubčáková. Týmto jej chcem veľmi poďakovať za perfektný priebeh pôrodu. Ak budeme mať druhé bábatko, tak by som chcela rodiť opäť pri nej. Je to perfektná lekárka a človek. Takisto musím podakovať hlavne sestričkám na pôrodnici za ich prístup a profesionalitu. S milými sestričkami a lekármi (najmä primár Divinec) som sa stretla aj na šestonedelí a novorodeneckom.

rybka78
24. júl 2007

ahoj clea,
blahozelam k Matejkovi (keby sme mali syna, tiez sa tak vola 😉 ) a obom vam prajem vela zdravia. 🙂

zuzuinka
24. júl 2007

gratulujem k matejkovi, pamatam si ta z poradne, prajem vam aby ste boli vsetci zdravi

zuzuinka
24. júl 2007

chcela by som sa opytat, kam sa chodi na profilaxiu? som trochu startena v tej nomocnici

rybka78
25. júl 2007

ahoj zuzuinka, priprava je na rehabilitacnom oddeleni. ked pojdes hlavnym vchodom, vo vestibule zabocis dolava a oproti bufetu su dvere na rehabilitacne oddelenie. prvou chodobou oproti dveram sa dostanes do satne, kde sa prezlecies a veci si vezmes so sebou (pokial nemas zamok) a v druhej chodbe je telocvicna (asi c. dveri 17). nalavo od nej ma kancelariu p. Jezikova. snad to podla mojho popisu najdes. 😉

zuzuinka
25. júl 2007

ahoj rybka, dakujem za vysvetlenie, hadam to najdem. od kedy sa zacina s profilaxiou? pocula som, ze nechcu brat buduce maminy skor ako v 30 tt. ja som 26 tt a uz by som aj chcela zacat, ak by sa dalo.

rybka78
25. júl 2007

zuzuinka, skus zavolat p. Jezikovej. Mozno Ta vezme skor, ak bude mat volne miesta. 🙂 ale vacsinou tam chodia kocky az po 30. tt. ja som zacala v 33.

zuzuinka
25. júl 2007

mas na nu enjaky kontakt?

petaba
26. júl 2007

ahoj zuzuinka aj ja som chodila k p. Jezikovej a bola perfektna, ale musis si ist najprv k lekarovi pre vymenny listok. Jej cislo je 02/68673403

mia114
26. júl 2007

ahojte
chcem sa opytat ci ste niektora nezmenili pocas chodenia do poradne v nemocnici pred porodom lekara, ja som bola dnes v poradni a bola som nestastna z doktora tak by som chcela ist nabuduce k inemu, myslite ze sa to da?
dakujem za odpoved

arabeska
26. júl 2007

maji,jasne ze sa to da,nabuduce teda uz xod ku inemu.teda aspon pred 5 rokmi sa to dalo.urcite ho teraz nemusis mat nastalo

mia114
26. júl 2007

ar, dakujem za odpoved, ja tam skusim ist v pondelok a opytat sa jednej lekarky ci ma zoberie ona, a uvidim co mi povie.

arabeska
26. júl 2007

no vyskusaj urcite z toho nebud smutna,kasli nanho a je to.sa zle vyspal.a ku ktorej dokine ides?

luciaj
26. júl 2007

mia a u koho si bola?

mia114
26. júl 2007

no v pondelok tam robi dr dubcakova, tak sa jej skusim opytat, a zajtra rano skocim na ten uzv, a prinajhorsom sa opytam aj ten bartoldovej bo zajra by tam bala byt rano. no a mozno mas pravdu ze sa len zle vyspal, ved uvidim co mi povedia a podla toho uvidim 🙂

arabeska
26. júl 2007

mia aj niznanska je super aj rozi 😀 ved urcite vyskusaj

mia114
26. júl 2007

ale neviem kedy odinuju oni?

arabeska
26. júl 2007

zajtra si to mrkni an dverax,je to tam vypisane.podla toho sa zariad. a nebud uz smutna
my ideme s malym do kina tak sa tesujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre