Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

aaddeell
5. máj 2011

@kaara1980 ked som sa bola pozriet na porodnici ako to tam vyzera , pytala som sa sestricky ako to je , ci mi babatko hned daju na prisatie a ci moze ostat pri mne, povedali ,ze nie je problem len mi ho nachvilu zoberu aby ho vysetrili, takze sa treba opytat pri porodoe 😉

sisko78
5. máj 2011

@mici111 ahoj ja na dr.kostolneho nedam dopustit je t velky odbornik........rodila som u neho dvojicky a je to moj gynekolog ....ja ho odporucam kazdemu

mici111
6. máj 2011

@sisko78 mozne to je, tiez som pocula, ze to je odbornik, len ten pristup by mohol byt ludskejsi 😠 😠 😠

sisko78
6. máj 2011

@mici111 no neviem fakt k tomuto nic napisat ja som ho takeho este nazaila je pravda ze nieje nieaky moc ukecany ale kazdy sme iny 🙂

sedem
6. máj 2011

Ahojte,
neviete mi nahodou poradit ako to je, ked si zazmluvnim lekara k porodu a nakoniec mi urobia sekciu, vratia peniazky, alebo nejaku cast, alebo nevratia vobec nic? 😅

luciarichard
7. máj 2011

@sedem Ahoj nemajú dvovod ti vracat peniaze pretože aj ked ti urobia sekciu tak ju predsa robí zazmluvnení lekár. Peniaze ti vrátia jedine ak zazmluvnený lekár nepríde k pôrodu 😉

sedem
7. máj 2011

@luciarichard dakujem 😉 ja len kvoli tomu, ze cena za vyber porodnika je vyssia -232,36 €, ako cena za vyber operatera-165,97 €, tak mi napadlo, ci sa nejako potom ten rozdiel nevyplaca... 😅

heln
7. máj 2011

stále uvažujem nad tým zazmluvnením, lebo mne je to v podstate jedno kto ma bude rodiť, hlavne aby to bolo v poriadku....
ale tá Hamerová to má celkom dobre premyslené, nedá sa zatiaľ zazmluvniť, ale chodí k pôrodom, čím získava skúsenosti a keď sa už bude dať zazmluvniť tak už bude mať dobrú povesť...... 🙂

luciarichard
7. máj 2011

@sedem Ja si mylím že výber operatéra je myslný skor na iných oddeleniach ... chirurgia a pod. Ze si vyberieš operatéra ktorý ti odoperuje napr. slepé črevo a pod.

sedem
7. máj 2011

@luciarichard no prave podla toho, co som nasla na ich stranke to vyzera, ze sa da zazmluvnit aj lekar k sekcii, kuk link 😉
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

tehula
7. máj 2011

@sedem nie, porodnik sa chape aj lekar, ktory ti vykona porod sekciou. Totiz v tej zmluve o vybere porodnika sa aj uvadza forma odvedenia porodu, ci teda sa planuje sekcia, alebo spontanny vaginalny, cize rataj 232eur. ide totiz o porod.
Ak by slo o gynekologicku operaciu, bol by to teda ten druhy pripad.

borkap
7. máj 2011

@lusindalulu Prosim Ta a objednavala si sa telefonicky? Ja sa tam uz tyzden neviem dovolat ☹ A neviem, ze ci tam nezajdem osobne alebo ako... Dik za info 😎

tehula
8. máj 2011

@borkap telefonicky objednat sa da len do 9tej rano, potom uz robia a nemaju cas dvihat telefony, alebo osobne hocikedy pocas ordinacnych
Zvonit to nechaj dlhsie pred tou deviatou a drzim palce

borkap
8. máj 2011

@tehula Ved som skusala telefonicky od 7.30 d0 9.00. 4 dni za sebou ☹ A nik sa neuracil zdvihnut telefon ☹ Hadam sa mi to v pondelok podari, no ked nie, v utorok mam poradnu, tak tam skocim osobne... 😖 No co, no statna nemocnica 😒

tehula
8. máj 2011

@borkap aha, tak potom neviem zial poradit....Ale osobne s lekarom bude teda asi najlepsie skocit, lebo ja som teraz naposledy mala problem ziskat nejaky termin od sestricky o tyzden, vraj maju uplne obsadene terminy a povedala mi, ze vraj mi casto robia ultrazvuky 😲 pritom posledny som mala v 30tt a toto uz bude zrejme posledny moj. 😒

sedem
8. máj 2011

@tehula dakujem za vysvetlenie, tak uz mam v tom jasno 😉

lusindalulu
9. máj 2011

@borkap no ono telefonicky musis mat hdone trpezlivosti , ja som sa dovolala az o 2 dni .. a aj tak tam maju bordel .. clovek je objednany na 9 a dnu vojde o 11 .. hroza !!! nechapem na co vobec objednavaju...

jajka81
9. máj 2011

Baby zvazujete niektora Dianatal gel? Vacsina lekarov na Antolskej ho vraj odporuca.....

heln
9. máj 2011

@jajka81 tak to aj mňa zaujíma, aj keď minule som niekde čítala, že síce to nejakej mamine pôrod urýchlilo, ale že to bolo o to bolestivejšie......

jajka81
9. máj 2011

@heln Hmmm..... to dufam nie je pravidlom. Ja nad tym seriozne uvazujem, len sa chcem este osobne popytat doktora na Antolskej, ku ktoremu zacnem chodit na poradnu.....

penn
9. máj 2011

Ahojte kocky, kto ste uz rodili, mame ist na ockovanie proti tuberkuloze tusim asi tri tyzdne po porode.. no a na jednej sprave som mala cislo dveri tusim 32.. ale tu som dala lekarke a na mojej sprave to nemam, neviete kam sa chodi ockovat? hovorili, ze bud hore na novorodenecke, alebo dole na tu 32 len to cislo dveri som si nie ista..

jasminet
9. máj 2011

@penn to uz sa neockuje priamo v nemocnici pred prepustenim? 😕

penn
9. máj 2011

no nas tak nedali, zevraj na 4 den sa to, ale nam dali ze mam prist az o par tyzdnov.. no ach, pozeram, ze detske abmulancie su dole , praveze take cisla ze 5,6,7

totiz nasa pediatricka mi kazala, ze si mame dat ockovat az o 15 mesiacov po nejakom celom cykle.. a ze tam mam zavolat, ze az vtedy, no ale ani neviem kam ja trubka

t1nulka
9. máj 2011

kočky, ktorych lekarov si zazmluvnujete? neviem sa rozhodnut... 😅

jasminet
9. máj 2011

@penn vsak zavolaj detskej, nech ti nadiktuje co je v sprave napisane 😉

kaara1980
9. máj 2011

@jajka81 ja som sa na Dianatal pýtala p.Ježíkovej a tá mi povedala,že na Antolskej ho ,testovali, a hodnotenie mamičiek a samotných doktorov vraj dopadlo výborne.Takže,vraj je to dobré.Vo svete sa to pri pôrode už používa bežne.Ja ho zvažujem tiež.

jajka81
9. máj 2011

@kaara1980 No ja mam tie iste infos od p.Jezikovej. A som si o tom citala a vyzera to fajn. Len ta cena je dost brutal na to, ze to je len nejaky pekne zabaleny lubrikant na baze vody..... Ale tak som viacmenej nalomena, ze do toho pojdem....

jajka81
9. máj 2011

@t1nulka Ja si nezazmluvnujem. Na antolskej su vraj vsetci doktori dobri.....

t1nulka
9. máj 2011

@jajka81 hej? mne akurat byvala stanicna z porodneho radila, aby som si radsej zazmluvnila... 😅 tak sa neviem rozhodnut

kaara1980
9. máj 2011

@jajka81 však práve,100e dať za lubrikant je dosť.Ale ak to má aspoň trošku pomôcť,tak to stojí za to.Inak párkrát som videla že ho ženy predávajú v bazáre,pretože museli ísť sekciou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre