Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

borkap
9. máj 2011

@lusindalulu No dnes som sa dovolala. 🙂 Povedala som, ze som sa nemohla dovolat a sestricka na to, ze to ja riadna vyhovorka, ze ona tam je kazdy den 😒 Este zo mna spravila klamarku... 😖 No ale najblizsi termin ma az na 19teho, co je pre mna vraj neskoro, tak sa mam zastavit niekedy cez den, odsedim si to tam a ze ak budu stihat, ze ma vezmu 😠 Tak uvidime, hadam ma niekde vopchaju....

borkap
9. máj 2011

@jajka81
@t1nulka No ani ja si nezazmluvnujem, asi patrim k mensiemu percentu, nooooo kaslem na to. POdla mna je to tiez celkom zbytocne 😖 Vraj su vsetci lekari fajn, takze im budem doverovat 🙂 Ved sa musia o nas postarat, aj ti, co su v sluzbe, ved je to ich praca 🙂

kaara1980
9. máj 2011

@t1nulka tiež nezazmluvňujem,Risknem to 😕

t1nulka
9. máj 2011

@borkap
@kaara1980 no tak ja teda neviem... tiez som nechcela, ale ma ta pani tak presvedcila...

jajka81
9. máj 2011

@t1nulka Co clovek to nazor tusim 😅 Ja som zatial nepocula ani necitala ziadny prilis negativny ohlas na nikoho. Ja by som si mozno zazmluvnila lekara v pripade, ze by som tam mala dlhe roky svojho gynekologa alebo by som tam mala nejakeho velmi dobreho znameho. Ale takto, ked tam vlastne nikoho nepoznam a zazmluvnovala by som si len na zaklade nejakych odporucani, tak to asi nie..... Ved to je ich praca a kazdy jeden z nich urobi najlepsie co vie aby sa narodilo zdrave babatko.....

penn
9. máj 2011

@jasminet no praveze je na dovolenke cely mesiac : -/

jasminet
9. máj 2011

@penn to je blbe, ale sestra by tam mala byt, aspon nasa to tak ma, ze ked uz je lekarka prec, tak sestra tam v ordinacii sedi a berie telefony, posiela ludi k inej doktorke a podobne...

jajka81
9. máj 2011

@kaara1980 To ano, aj ja som videla, ze niektore predavaju. Ale ja radsej asi kupim z lekarne. Pre istotu..... Len dufam, ze potom ja nebudem zhanat kupcu na moj Dianatal ked mi ho z nejakeho dovodu neaplikuju 🙂

t1nulka
9. máj 2011

@jajka81 no to je pravda, je to ich povinnost... ale ked chodis k lekarovi na poradne od 34. tt, tak ho spoznas aspon trocha, nie? toto je hrozne, ja neviem co mam robit... chcem co najlepsie pre babo a pre seba, ale zas nechcem zbytocne vyhodit peniaze...
a aky mate nazor na VIPku? to tiez nie?

penn
9. máj 2011

@jasminet no viesco tak hej vyskusam.. dufam, ze ma sestru lebo to je taka osobitna ambulancia.. ale hadam hej, este som tam nebola, lebo bola u nas 🙂)

jajka81
9. máj 2011

@t1nulka Ja zacnem na antolsku chodit az od 37tt, este v 36tt idem naposledy k mojej doktorke do ambulancie..... Ale aj keby, nebudem vediet posudit odbornost lekara pri porode podla prenatalnej poradne. A nechcem si zazmluvnovat lekara len preto, ze je napriklad mily. Radsej by som uz mala pri porode potom nejakeho grobiana, ktory by bol ale odbornik...... Ale tak ako ja ta nechcem presviedcat, pre niekoho je dolezity napriklad pocit istoty, ze o nho bude postarane a to ti moze dat napriklad aj zazmluvnenie.....

lusindalulu
9. máj 2011

@borkap no ako vravim maju tam bordel ... bola som tam 2x a som tam z toho znechutena .. na morfo ultrazvuku mi ani len monitor neukazali a bolo to cele take narychlo ze som sa ani nesapmetala .. ach jaj ☹

penn
9. máj 2011

Baby ja som inak porod prezivala nad ocakavania hrozne, .. ale rodila som 24/4/2011 na Antolskej... a fakt sa nemozem stazovat, naopak..praveze mi obrovsky pomahali. Komplikacie v podstate neboli takze nemam ako posudzovat, vsetci boli isto odbornici.. ja uz teda rozlisujem len tu ludsku stranku no a dostalo sa mi obrovskej podpory od teda od lekarov aj PA. Po EPI mi teda bolesti vobec neustupili ale naopak necitila som poriadne svoje svaly takze som nevedela malu vytlacit.. a jedna PA ma fakt uzasne motivovala, navigovala ako mi tlacila na brucho ale teda aj ostatne.. no a lekari sa mi tiez zdali uzasni, kedze ja som teda precitlivela na nejake hulvatske spravanie.. Tak naopak vsetci boli mili, aj povzbudzujuci no.. ale aj tak to bolo tazke.. ak sa nemylim tak pri porode bol moj zazmluvneny doktor Havalda samozrejme, a pani doktorka Niznanska a pan doktor Dlhopolcek co prave mali sluzbu.

Samozrejme na novorodenckom, su vsetci skveli a mili, udajne obcas kritizuju detske sestry.. no tak nemozem povedat, boli skvele.

penn
9. máj 2011

@lusindalulu jaaj tak to oni v porodnici uz naozaj iba z medicinskeho hladiska pozeraju, to mozes byt rada ak ti povedia, ze inak vsetko ok, a diktuju len sestre co treba, ved tam aj maju naval 🙂

t1nulka
9. máj 2011

@jajka81 no ja teda neviem, fakt som nerozhodna... a neberiem to ako presviecanie 🙂 len ako radu alebo osobnu buducu skusenost 😉

penn
9. máj 2011

@t1nulka noo ja som inak skor za zazmluvnovanie.. napr. doktor Kostolny je mozno fakt super, ale ja som hakliva uz v ambulancii ma tak zneistil.. no proste neviem aky je pri porode..ale to by som sa uz uplne zosypala keby bol taky nevludny..

jajka81
9. máj 2011

@penn Tak ty si mala extra milu elitu pri porode - co som pocula MUDr. Havalda aj MUDr.Niznanska su skveli. A MUDr. Dlhopolcek je asi najmilsi lekar s ktorym som sa kedy stretla 🙂

t1nulka
9. máj 2011

@penn
@jajka81 tiez som pocula na dr. Havaldu len dobre ohlasy... aj na dr. Hammerovu a Malovu... 🙂 spytam sa tej tety sestricky koho ona odporuca, dakujem vam babulky

a co ta VIP izba? rozmyslate o nej, ci ani nie?

aaddeell
9. máj 2011

@t1nulka ja som si zazmluvnila Rozemberga , nechcem nechat nic na nahodu a zatial mam z neho dobry pocit
VIP izbu(nadstandart) si nejdem dat, zevraj je to na antolskej zbytocne a hlavne na tej izbe mozes mat hocikedy navstevu, a nahodou budes chciet spat a tvoja spolubyvajuca bude mat stale navstevy tak budes asi z toho nervozna, kamaratky mi hovorili, ze vsetky izby su tam dobre takze nadstandart netreba 😉

kaara1980
9. máj 2011

@t1nulka ono vieš,to sú prachy pre nemocnicu.ja nemám poňatia ako to na antolskej funguje,ani aký sú tam vôbec doktori,takže to risknem bez zazmluvnenia

t1nulka
9. máj 2011

@aaddeell dakujem za nazor 🙂 no mne prave o tie navstevy ide, ze nech tam mozu prist... 😅 samozrejme nebudem bezohladna - ak sa nahodou na tu VIPku teda dostanem, a spytam sa urcite, ci to druhej mamicke nevadi 🙂

@kaara1980 ja to asi nerisknem... necham si od tej sestricky poradit, kto je tam fajn, a toho si zaplatim

kristina15
9. máj 2011

neviete mi niekto poradit ci pani doktorka Greksova robi este na Antolskej? dakujem

dadka212
9. máj 2011

@kristina15 myslím, že hej

tehula
9. máj 2011

@kristina15 neviem, ci uz nastupila do prace, ved kolko maju jej babatka teraz?

kristina15
9. máj 2011

prave som sa dozvedela ze sa jej narodili v decembri 2010 dvojicky tak to je urcite este na materskej dovolenke. moc dakujem za info a pani doktorke gratulujem.

katka.ott
9. máj 2011

ahojte, ja som rodila v marci 2009 a co sa tyka nadstandardu, chcela som. ale je to zbytocne. ste 2 na izbe, wc,sprchu mate spolocnu s vedlajsou izbou. takze max. 4 zeny na 1 wc/sprcha - dohoda mozna 🙂 (tak to bolo 2009)
na navstevy som nemala cas ani naladu a o tv som ani nesnivala 😎

inak dr. greksova ma rodila spolu s dr. sysakom - super pristup. a blahozelam k dvojickam 😵

mirka1004
10. máj 2011

@t1nulka - mojka ja Havaldu 😉 ak teda stihnem 😀

@kaara1980
@jajka81 - baby ten gel aj mna laka do kelu...no neviem sa rozhodnut 😅 😅 asi počkam na poradnu mala by som mat už asi s mojim porodnikom tak sa asi jeho na to spytam čo na to vravi a potom sa rozhodnem..lebo neviem či ste zaregistrovali ale daka porodna sestrička z antolskej tu na to odpovedala a vravela, že nič moc to nie je že strašne drahe to je na to čo to urobi... 🙄

dadka212
10. máj 2011

ja som tiež nevedela, že má detičky 😵 Gratulujem 🙂

@katka.ott tiež ma rodila a musím povedať perfektná bola, prístup, komunikácia, pôrod, šitie....všetko...keby bolo takých lekárov viac, ktorých práca takto očividne baví 😵

t1nulka
10. máj 2011

@mirka1004 hej, hej mici, ja viem 😉 a preco ze ak stihnes? ved coby si nestihla? 😕 😉

jajka81
10. máj 2011

@t1nulka Ahoj, na VIPku sa na antolskej zrejme dostanes, pani Jezikova vravela, ze o nu nie je velky zaujem....
Ja nad tym neuvazujem, v nemocnici by som nechcela mat moc navstev, tak maximalne manzela a ten sa zmesti do navstevnych hodin. Tie 4-5 dni si rezervujem pre seba a dietatko, nech si na seba vzajomne zvykneme....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre