• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
@droby @lulusha ano, bude to MUDr. Lamprechtova. Mne robila ultrazvuk na prijme, tak opis by sedel na nu :wink:
14. jún 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulusha @tehula ano ano je to lamprechtova, uz viem nasla som aj foto. dik. a spokojna som bola
14. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v utorok sme prisli domov z porodnice, chcem velmi pekne podakovat detskym sestrickam zo sestonedelia su to neuverilne uzasne sestricky :slight_smile: odpovedali mi na kazdu otazku so vsetkym pomohli, ked som isla nejake zavolat ziadna nemala problem s tym aby isla na nasu izbu a vsetko nam ukazala a vysvetlila strasne vela mi to dalo, nerobilo im problem prist aj v noci ,velmi pekne chcem podakovat mladej sestricke neviem meno ,ale ma 21 rokov a je z Hrinovej , naucila nas krasne kojit a je velmi sikovna taktiez zenske sestricky boli uzasne hlavne taka blondina nasa izbu ju vyhlasila za miss oddelenia :grinning: a samozrejme lekari, mala som uzasneho porodnika MUDr. Rozemberg fakt uzasny clovek, ak raz este budem tehotna tak jednoznacne to vyhrava antolska, a co sa tyka detskych lekarov tak mlady pan doktor je super aj mlada pani doktorka povedala na naseho Adamka, ze to bude Cassanova :grinning: nepamatm si ich mena, lebo tych ludi co tam boli super je vela, s neuveritelnou laskou sa vsetci staraju o deticky
16. jún 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata. Mam na vas jednu otazku. Neviete mi poradit kedy byva prednaska o EPI? Lebo mne niekto vravel ze je to v pondelok, aj som tam bola ale nic take tam nebolo a ja uz mam pocit ze to na mna kazdu chvilku pride a vraj bez toho aby som absolvovala ten seminar mi ju nepichnu.. A to neviem ci rozchodim :slight_smile: Neviete mi niekto poradit kedy to byva? A ak by som to nahodou nestihla, neni ziadna ina moznost aby mi ju dali aj bez tej oficialnej prednasky?
16. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
16. jún 2011 o 16:09 • miriiama
@micu13 - každa streda o 14tej :wink:
16. jún 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nisa21 ďakujem veľmi pekne za info, v pondelok idem na poradňu, tak sa rovno pani doktorky na to spýtam :slight_smile: A nevieš mi prosím povedať, koľko cca sa za to platí?

@jajka81 ďakujem :slight_smile: a ešte, prosím ťa, to sú nejaké hromadné kurzy, alebo to sama tam budem?
16. jún 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaddeell ja musim s tebou plne suhlasit. Komplet personal gynekologie aj na sestonedeli boli velmi zlati a ochotni. Dokonca ma neuveritelne milo prekvapilo, ze sa dost veci pomenilo este k lepsiemu, ak to porovnam z rokom 2009, tak klobuk dole. Ziadne buzeracie pred vizitami, na vizite uz netrebalo lezat rozcapena vkuse na posteli. Jeden lekar skontroloval a ostatnym zreferovali. Dieta som si mohla kojit, nie povinne odlozit do postielky.
Fakt mozem antolsku len odporucat
16. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tehula
@aaddeell
super, to ma teší, že tak pekne rozprávate o antolskej, chcem sa ale spýtať, ak chcem priložiť bábo hneď po pôrode na brucho, nemajú tam tí pôrodníci s tým problém? a tiež by som chcela vedieť, či dávajú hneď ako je možné bábo k mamičke automaticky, alebo si to treba vyžiadať?
16. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g dakujem, tak snad to do stredy vydrzim :grinning:
16. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehula tiež sa pripájam k spokojným mamičkám :slight_smile:
16. jún 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heln s prilozenim na brusko nie je problem, len to musis povedat skor lebo oni zvyknu nahriat plachticku, aby drobcek neochladol. Ja som porodila o 0:34. O tretej ma doviezli na sestoniedelie a o 6:00 som mala maleho pri sebe. Tie tri hodinky spanku mi celkom pomohli :slight_smile:
16. jún 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heln mne babatko doktor prilozil na brucho hned po porode, ani som to nespominala a nepocitala s tym. Prva dcera sa narodila s nizkym apgarom, mierne pridusena, tak jasne, ze mi ju hned brali na osetrenie az potom priniesli na prisatie po par minutach. Ale druha mala vyborny apgar a teda hned mi ju lekar dal na brucho automaticky. Takze pokial je babo v poriadku, problem s tym nebude. :wink: Treba sa spytat uz priamo porodnika
17. jún 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g neplati sa nic, je to hradene poistovnou, preto mat treba so sebou aj karticku poistenca
17. jún 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, som rada, ze pisete pozitivne o porodnici, ja mam TP buduci tyzden, tasku uz mam zbalenu, len by ma zaujimalo, ci mam zobrat pre babo aj nejake oblecenie, alebo pocas pobytu v nemocnici poskytnu? dakujem za odpoved
17. jún 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b_veronika pre babo nemusis brat nic,oni Ti tam daju.Jedine co budes potrebovat tak pre babo na cestu domov:ale to Ti mozu priniest aj pocas pobytu.
Teda dufam,ze niesu v tomto nijake zmeny :slight_smile:
17. jún 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rodili ste niektora v poslednej dobe u doktorky Niznanskej? Teda, da sa ju zazmluvnit ku porodu ked nema normalnu prenatalnu poradnu len rizikovu? Pred dvomi rokmi mi zachranila pri porode maleho, tak by som chcela rodit u nej. Dakujem.
17. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heln ja som rodila sekciou tak o prilozeni na brucho ti nepoviem, ale co sa tyka babtka, tak ked porodis a prides na izbu tak ti hned daju a nechaju a ak sa prvu noc necitis na to este tak ti ho vezmu ,ale potom uz je s tebou cely cas, musim povedta ze som sa toho bala, ale je to super, dalo mi to vela nakolko som v zivote neprebalila ani jednu plienku a nevedela som nic o detickach, a teraz doma pekne fungujem sama, dokonca som aj kupala sama mamina mi iba asistovala :grinning: velmi vela ma tam naucili
17. jún 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b_veronika tak ako bolo pisane, nepotrebujes nic na oblecenie a musim povedat , ze ma prekvapilo ake krasne vecicky pre deti tam maju, pytala som sa odkial to maju , ze to im nosia mamicky , ked to uz nepotrebuju
17. jún 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem za odpoved :slight_smile:
18. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky!!! Mne sa tiez termin blizi, a pomalicky zacinam stresovat... Neviete kedy ma byt najblizsia prednaska pre oteckov ktori chu byt pri porode? Nech to neprepasnem. A musi ist na nu manzel aj ked uz bol pri mojom prvom porode, ak chce byt aj pri druhom? Dakujem za pomoc a vsetkym drzim palce!!!!
19. jún 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 prednášku netreba :wink:
19. jún 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 jeeej ahoj! :grinning: fakt? skoda. dufala som ze tam budem musiet draheho dokopat, minule to zacal po tej prednaske brat tak nejak vaznejsie :sweat_smile:
19. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :slight_smile: ahoj, tak ho vezmi na prednášku o EPI , keď prirovnávajú pôrod k amputácii nohy zaživa, tak to ho tiež prinúti brať vážne :grinning:
19. jún 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 :grinning: :grinning: :grinning: vidis, jasne! aspon tam nebudem musiet byt sama!
19. jún 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aaddeell ahoj, v poslednej dobe počúvam na sestričky zo šestonedelia na Antolskej samú chválu. Veľmi ma teší, že existuje ešte niekto, kto za celý svoj život neprebalil ani jednu plienku a teší ma ešte viac, že vďaka sestričkám mi to pôjde. MUDr. Rozemberga si mala zaplateného?
19. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nemate nahodou niektora skusenosti aj s MUDr. Malovou???
19. jún 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakorienok @tehula ďakujem, to ste ma potešili, že to robia normálne, je to pre mňa asi najdôležitejšie z celého pôrodu
@aaddeell ďakujem, to je jasné, že CR, Ti nepriložili, ale to je dobre, že dieťatko už potom nechávajú s maminou, to sú tie najdôležitejšie chvíle v živote, ja som sa starala o veľa opustených detí a viem, ako je to dôležité, ale aj keď som prebaľovala už tisíc krát, tak asi pri mojom prvom pokladíku sa mi budú triasť ruky......
:slight_smile:
19. jún 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shawn7 ja som na tie sestricky tiez nemohla povedat kriveho slova, dokonca jedinu depku co ma chytila po navrate domov som mala z toho ze co si ja bez tych sestriciek pocnem!!! :grinning:
ale musim povedat ze ako som tak teraz znovu chystala vybavicku a zehlila som plienky a postolky, chytila ma riadna panika ze ved ja si nic nepametam!!!! :confused:
19. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 :slight_smile: ja som si myslela, ze sa nieco o starostlivosti o dieta naucim v jednom kurze, no miesto toho ma vystresovali, totalne zneistili a aby toho nebolo malo, tak skoro stale opakovali ze treba dieta drzat jedno rukou za nohu, lebo keby mi nahodou vypadlo z naruci alebo pri kupani, tak aby som ho udrzala za nohu.....
19. jún 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok