Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kacarinka
6. aug 2007

clea, dakujem ti velmi pekne. a kde, na ktorom poschodi najde p. Jezikovu? mam na nu len t.c. ale pojdem tam radsej osobne.

macrela
6. aug 2007

Ahoj baby!
Hoci momentalne byvam v Banskej Bystrici, rozhodla som sa rodit v Blave a som naozaj velmi rada, ze som moj napad, rodit prave na Antolskej zrealizovala!
Nas Arturko 🙂 sa tu narodil 3o.7. (4030g, 52cm 😉 ).
Tymto by som chcela vyzdvihnut a podakovat celemu personalu, priamo na porodnici, aj na sestonedeli a hlavne "mojmu" 😎 lekarovi, Dr. Rozembergovi 😉 za odborny, ale hlavne ludsky pristup!
Este raz dakujem!
🙂

...podrobnosti ako to prebiehalo najdete v "oddeleni" Julovky 2007 😉

lusil2005
7. aug 2007

+1 pre Roziho 😎 😀

clea1
7. aug 2007

kacarinka, nájdeš ju na prízemí, cez hlavný vchod, oproti bufetu na rehabilitačnom oddelení č.dv.17.

clea1
7. aug 2007

macrelka, veľmi srdečne gratulujem k Arturkovi 🙂 , veľký chlapík, všetko dobré

maca5
7. aug 2007

Kocky,
tiez budem rodit na Antolskej o cca 2 tt a balim si tasku - je potrebne si pribalit aj plienky pre babatko? Ako je to s koselou pri rodeni? Mam si tiez pribalit? Prve dieta som rodila pred 6 rokmi a vsetko nam vtedy na Partizanskej dali, ale teraz neviem .... dik.

adetka
7. aug 2007

maci... plienky jednorzaove pre babatko si urcite zabal, a aj vlhcene utierky... a aj vlastnu nocnu koselu... davaju sice aj erarne... ale aj tak sa budes strasne potit... takze radsej viac...

petrulka
7. aug 2007

dakujem clea, tvoje odpovede mi dost pomohli. volala som p. jezikovej, ale povedala, ze berie az od 30 tyzdna. tak som sa nahlasila na cvicenie do probiosu a potom zacnem chodit na antolsku, zatial som len v 28 tt. v piatok idem na poradnu, tak predebatim s doktorkou ten nadstandard, na predaske o epi som uz bola a urite si ju necham pichnut, ak to bude mozne.

alenaf
9. aug 2007

Ahojte baby! Neviete prosim niektora poradit,ci bude v pondelok o pol jednej prednaska pre oteckov pri porode? P.Jezikova nam to spominala na poslednej hodine predpripravnych kurzov,ale nevedela nam to 100% potvrdit. Samozrejme ze dovolat sa jej je viac menej nemozne ☹

dee
9. aug 2007

Ahoj alenaf. 😉 Hovorila som s dr. Dubcakovou, ktora asi bude mat prednasku pre oteckov - a vraj ano, prednaska bude buduci pondelok (13teho). Zajtra mam este cvicenie s p. Jezikovou, tam si to este potvrdim. My na tu prednasku ideme, takze sa tam uvidime 😝

petrulka
9. aug 2007

ahoj clea, dufam ze sa vam dari. chcela by som sa ta opytat, aku hudbu pustas malickemu? moja neter zaspavala s branderburskym koncertom, tak si na to zvykla, ze aj ked uz bola vacsia, tak si sama isla zapnut cd a masirovala do postielky.

alenaf
9. aug 2007

Ahoj dee,diky za info,ta prednaska bude tam,kde chodime aj cvicit,cize v miestnosti 18?Bolo by super,keby si mohla vyzistit blizsie info u p.Jezikovej zajtra.Vdaka a pekny den ti prajem 😎

dee
9. aug 2007

Hej, vraj prednasky byvaju tam, kde mame cvicenia. Zajtra sa popytam. Pa

kacarinka
9. aug 2007

ahojte,
dee a alenaf, mohli by ste prosim vas hodit potom sem info o tej prednaske? lebo ja sa jej neviem dovolat, a nechodim na cvicenia zo zdravot.dovodov, lekar mi nedal odporucanie. ako mi pisala clea1, ze nepotrebujem ziadny papier alebo nieco podobne, ako "vstupenku" na tuto prednasku, tak dufam, ze sa to nezmenilo. mozete mi potom napisat aj v ktorej miestnosti to bude? dakujem Vam velmi pekne. 🙂

clea1
9. aug 2007

ahoj petrulka, dakujem, máme sa fajn. Neterka je superska. Ja som Matejkovi púšťala hudbu cez sluchádka ešte v brušku a teraz pri nej pekne spinká. Púšťame mu Vivaldi - 4 ročné obdobia, 101 Clasik, Žbirka -songs for kids, 100 songs for children. Ale elkovo dobre reaguje na hudbu.

lulu28
10. aug 2007

ahojte dievcata,
na buduci tyzden idem na Antolsku a chcem sa spytat ci neviete kedy tam ma poradnu Dr. Niznanska. tusim je to v pondelok a v piatok len neviem kedy a ktore dvere su to. Dakujem

lilynka
10. aug 2007

ahojte 🙂

boli ste uz na klbykoch? prosim Vas neviete kde je to na antolskej? Na pondelok mame ist, ale netusim kde to je, dokina mi povedala, ze je to v hlavnej budove niekde na prvom poschodi, ale presnejsie nevedela.. a treba sa tam vopred objednat, alebo staci ked prideme s odporucenim od pediatricke?

Dakujem 🙂

grace
10. aug 2007

Ahojte, ta prednaska pre oteckov je v pondelok o 12:30 tam kde sa cvici ( c. dveri 18) treba si priniest prezuvky. Vcera nam to p.Jezikova potvrdila na cviceni 🙂

adetka
10. aug 2007

lulu... tu som nasla poradne na Antolskej... ale neviem, ci to este plati... kedze sa zlucuju... ci co... Niznanska je podla tohto v pondelok od 9.00 do 11.00 hod, vo stvrtok od 10.00 do 11.00 hod a v piatok od 11.00 do 12.30 hod... ale vo stvrtok a piatok ma napisanu detsku gynekologiu... viac na: http://www.fnspba.sk/petrzalka/pe_1gynekologia/...

kacarinka
10. aug 2007

adetka: dakujem ti velmi pekne za info 🙂

kacarinka
10. aug 2007

grace: to patrilo tebe... dakujem za info 🙂

pacmaha
10. aug 2007

Ahojte. Bola som prvý krát na prehliadke v nemocnici na antolskej. Bola som u dr. Jančoka a poviem Vám, že hrôza z toho prístupu. Chcem sa na neho spýtať či z neho máte taký istý pocit. Rodím prvý krát takže vôbec neviem ako to funguje, lebo ma poslal na ultrazvuk a ani to vlastne neviem, že či mám ísť najskôr k nemu pre nejaké potvrdenie alebo priamo na ultrazvuk. Totiž vôbec nič mi nepovedal a ani nemal záujem. dakujem veľmi pekne za nejaké informácie. 😖

arabeska
10. aug 2007

baby a neviete ako to je ked xcem aby isla so mnou k porodu svokra?je to mozne?lebo uz som sa docitala ze v niektoryx nemocniciax to nedovoluju ☹ tak neviete mi poradit ako je to na antolskej?dakujeem

alenaf
10. aug 2007

grace,dakujem krasne za info 😉

avion
11. aug 2007

Ahoj Pacmaha, ja mam tiez taku skusenost. Poradim ti chod najprv na ultrazvuk a az potom k nemu. Na mna sa dr ani nepozrel, iba si pozrel matersku knizku a dovidenia. cela kontrola pred porodom... ☹

grace
13. aug 2007

arabeska myslim ze v pohode moze ist svokra. Nam hovorili ze ten co bude pri porode musi absolvovat tu prednasku a to je vsetko. Nemusi to byt len otec

jaslik
13. aug 2007

Ahojte babulky. chcela by som sa popytat nejake veci. budem rodit na antolskej. zajtra mam ist prvykrat cvicit k sestricke jezikovej. pocula som, ze skrinky nemaju zamok, vraj si mam vziat svoj, to este stale plati? na to cvicenie sa strasne tesim, problem je v tom, ze minuly tyzden mi lekar povedal, ze sa mi skracuje krcok, tak treba oddych. ja zajtra pojdem, ale neviem ci mi sestricka dovoli cvicit. je to namahave? cvicite asi aj dychanie, ze? a je potom nejaka prednaska? rada by som aspon na to zostala...fakt som sa na to strasne tesila. uz v piatom mesiaci som chcela ist cvicit, ale sestricka ma objednala az na 14. augusta. tak teraz vobec neviem, co robit ☹

grace
13. aug 2007

jaslik ten zamok si mozes priniest ale nemusis...vacsina bab si nosi veci do telocvicne so sebou. Vacsinou to trva dve hodiny z toho hodinu cvicime a hodinu je prednaska...urcite odporucam tam ist aj ked nemozes cvicit. Aspon koli tej prednaske a dychaniu 🙂 Jachodim cvicit vo stvrtok a tiez tam chodi jedna baba co nemoze cvicit.

jaslik
13. aug 2007

joj, grace, dakejem, som sa bala, ze budem vyzerat ako idiot, ked nemozem cvicit a trepem sa tam...si ma velmi upokojila. dakujem. a babulky, este jedna otazka,ked si vyberiete porodnika, kedy sa s nim uzatvara zmluva a davaju sa mu peniazky? ja som len v 31. tyzdni, ale tolko veci mi viri hlavou...

grace
13. aug 2007

jaslik a uz chodis do poradne na antolsku? Vacsinou sa tam zacina chodit az okolo 36tt a hned si zisti kedy ordinuje ten tvoj a chod rovno k nemu...zmluva sa vypisuje az po dohode s nim teda po tom 36tt. Ta zmluva sa potom dava potvrdit v nemocnici a plati sa v pokladni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre