• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
@pitik to fakt? no teda! :slight_smile: na ktorej izbe si bola na sestonedeli? :confused:
26. aug 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka23 dakujeme
26. aug 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heln dakujem uz to mam za sebou predsa som sla do nemocnice kde si ma hned nechali.Skontrolovali ci to nieje z maternice to by bolo zle ale nastastie sa mala zacala pytat von.mame krasne drobatko.Somrada,ze vsetko dobre dopadlo a sme doma:grinning:
26. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, stale zvazujem, ci antolsku alebo ruzinov...antolsku mam ale na 4 spoje, keby som tam chcela chodit do poradne, a k synovi nejake opatrovanie...neviem sa rozhodnut, pomozte. :slight_smile:
26. aug 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa z vlastnej skusenosti odporucam antolsku :wink: a keby uz aj nie kvoli tomu tak kvoli starostlivosti o dieta (teraz mam namysli pediatrov) urcite antolska, nehovoriac o tom, ze izby a kupelky su tam podstatne lepsie
26. aug 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pimpa ale ved do poradne mozes chodit aj do ruzinova a potom ist rodit na antolsku. To nikde nie je napisane, ze kam chodis do poradne tam uz potom musis aj rodit.
26. aug 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi118
dik..rozmyslam ze to tak urobim
26. aug 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@t1nulka na 13 :slight_smile:
26. aug 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedel by mi niekto poradit dobru pediatricku/pediatra na Strecnianskej? Pomohli by mi nejaké referencie, pretoze tam nikoho nepoznam.... a musim coskoro nahlasit kontakt a vyber pediatra, ked pojdem rodit na Antolsku. Dakujem. :slight_smile:
27. aug 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalllli gratulujem!
27. aug 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan112 na Strečnianskej jednoznačne dr. Jágerová je miesto dr ŠIpovej ja som s nou velmi spokojná. Je velmi dôsledná :slight_smile: :wink:
27. aug 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan112 tiez mudr. Jagerovu, ale zial som velmi nespokojna s tym, ze jedna ordinuje, druha robi poradne a o dietati nevie vsetko... Dufam, ze uz to zmenia a ostane len dr. Jagerova... Mozno keby sme nemali ziadne problemy, tak to neriesim, ale je to takto dost na figu...
27. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne, pomohli ste mi. Skusim si este pozistovat viac info. :slight_smile:
28. aug 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... prosím vás, napíšte mi niekto kedy ordinuje Dr. Janáč na poradni, od septembra... ď :o)
28. aug 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, možno bude moja otázka trošku od veci, ale nie je tu mamina, ktorá musela chodiť do poradne aj s "druhým" dieťaťom? Pýtam sa v predstihu, aby som to vedela nejako vyriešiť. O nejaký čas začnem chodiť aj ja na Antolskú a mám trochu z toho hrôzu, pretože nemám kde nechávať dvojročnú dcérku :(.. Budú robiť krik, keď tam dofrčím aj s kočiarom, čo myslíte?
28. aug 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heckela myslim, ze to bude v pohode. si pamatam, ze ked som bola tehotna ja, tak tam chodila jedna mamicka s asi 18mesacnym dietatkom. vascinou je uprednostovali. mala mohla ist s nou do ordinacie, pripadne ju nechala v cakarni s nejakou ochotnou "takmer mamickou" :slight_smile:
28. aug 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heckela urcite nie...ja som chodila s vtedy 18mesacnym synom..maly bol so mnou vnutri,sestricka sa mu venovala kym ma doktorka vysetrila...ale uprednostnit ta asi neuprednostia.... budes musiet cakat ako ostatne... ale myslim,ze keby mala bola uplakana alebo tak a by si poprosila "spolucakajuce",ze by ta pustili :dizzy_face:
28. aug 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja idem budúci týžden prvý krát na Antolskú. Vôbec neviem ku ktorému dr sa mám vybrať. :unamused: :unamused: Treba tam isť skoro ráno? :wink:
29. aug 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ahoj, lekára neporadím, ja som šla k tomu, kde ma vzali do dverí. ak ideš autom tak po ôsmej sa už parkuje s ťažkosťami. ja som nechodila skoro ráno, lebo doktor prišiel aj tak až okolo deviatej, desiatej, takže keď tam maminky sedeli od siedmej, tak dosť dlho čakali.
29. aug 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra Ahoj.urcite dr.Martin Rozemberg.je naozaj NAJ... :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heckela nebudu, ja ke dsom chodila tak tam boli mamicky aj s detmi, vsak ked bude v kociku , pocka chvilku ved tie vysetrenia netrvaju dlho, ja som bola vzdy vybavena za 5 min.
29. aug 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodí tu náhodou niekto dr. Janáčovi ?
29. aug 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bv_alexandra,ahoj :slight_smile: ,ja chodim k Havaldovi,mozem len doporucit :slight_smile:
29. aug 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepina11 ja som chodila k dr. Janáčovi, odrodil, všetky moje deti :wink: čo chceš vedieť?
29. aug 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepina11 Aj Janac je dobry :slight_smile:
29. aug 2011 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja by som chcela vedieť, kedy ordinuje na poradni Dr. Janáč. .... aj ja už som mala u neho jednu sekciu...
30. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit ci si vybrat Dr.Scholtza alebo Dr.Rozemberga? A neviete ako je to u nich ked by som chcela rodit skor kvoli tehu cukrovke a hrozbe velkeho babatka? Su k tomu pristupny alebo cakaju kym ma nechytia bolesti a potom pridu k porodu?
30. aug 2011 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas Ja som si vybrala prvého menovaného. Myslím, že kvôli tehu cukrovke sa robí cisársky rez. Ale to ti na 100% povedia v pôrodnici na poradni. Dr. Scholtz má poradňu v pondelok doobeda, aj ja sa tam chystám. :wink:
30. aug 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa aj si sa objednavala? aj pri Lukaskovi som mala tehu cukrovku ale rodila som normalne, ale necakali sme kym ma chytia bolesti, ale to bolo v Ruzinove.
30. aug 2011 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas Nie, neobjednávala...netreba. Prídeš, sadneš pred dvere a čakáš :dizzy_face:
Moja kamoška mala tiež tehu cukrovku a jej spravili cisársky na Antolskej, tak ja iba z toho súdim... Ale veď doktori ti povedia ako to majú zaužívané... :wink:
30. aug 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok