• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
@ssweety chodila som k prednostovi kliniky, rodila som u neho, mala som indikovany cs na konkretny termin...a nadstandars sa nedal vybavit :wink: ...ten sa da ziskat len ked je v case porodu aktualne volny, je to len o stasti - a zial pri tak nizkom pocte tychto izieb je to podla mna takto spravne - mne sa porod nakoniec rozbehol o par tyzdnov skor a mala som na nadstandard stastie....
22. okt 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky za vysvetlenie, to som nevedela ze sa to hned z fleku hlasi na ten nadstandart, ale to uz je jedno, podstatne je ze sme maly a ja ok :wink: to ostatne je len taky doplnok :slight_smile:
22. okt 2011 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zajtra idem opat do rizikovej poradne ku Korbelovi - ide este niekto?... skusim doniest tlacivo na zazmluvnenie...
25. okt 2011 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas Zdravim chem sa spytat mate kontakt na dr Rozemberga? chcela by som ist k enmu ale neviem sa dopatrat na neho kontakt ani neviem kedy ordinuje. dakujem
25. okt 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicina Ahoj, zavolaj sestricke na ambulanciu c.26 - tel: 6867 2621, do 14:30 by tam mala byt a povedz ze sa chces objednat k dr.Rozembergovi, ona ti da termin kedy mas prist. Len to treba nechat zvonit dlhsie, lebo casto nezdviha. Rozemberg robi v utorky a stvrtky. Mobil na neho neposuniem, on ti ho da ked si ho zazmluvnis :wink:
25. okt 2011 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renatkas jeeeej uz aj vas je o jedneho viac, gratulujem :slight_smile: ..ako vam to nakoniec prebehlo?..
25. okt 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem:slight_smile:
25. okt 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x prebehlo to rychlo a bolestivo, prepichli mi vodu, potom som dostala tie ozajstne kontrakcie, za 45 minut pichli Epi, ucinkovala asi 30 minut a potom som uz citila vsetko, po chvilke prisiel lekar a rodili sme a mala bola vonku za 10 min. A potom strasne komplikacie kvoli zle pichnutej epiduralke, ale to uz je za nami :slight_smile: A ty ako?
26. okt 2011 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre zvysujuci sa tlak nastupujem zajtra na Antolsku do nemocnice (gynekologia)... doc. Korbel tak rozhodol... snad ma po par dnoch pustia...
26. okt 2011 o 15:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas no aspon, ze si to mala rychlo za sebou- aj ked o to vacsie bolesti vsak?.. a po tej EPI uz v pohode? Nam na tej prednaske o EPI vylucila akekolvek komplikacie :grinning: ...co uz s nimi.....No mne tiez spustitli nakoniec, mala som kontrakcie od zaciatku kazde tri minuty- ku koncu uz dost krute. Po 7 hodinach sa mi odtrhla placenta- takze sekcia. Mala som stastie na dobru smenu- aspon mi vynahradili neprijemnu sestricku :slight_smile: ... Hlavne ze uz to mame za sebou :wink: ..
26. okt 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@x_shushu_x EPI mi zle pichli a utlmilo mi to bolesti len na 30 minut a potom som uz citila bolest, ku koncu uz uplne strasnu, ale aspon ze mala je ok. Mne vsetci lekari okrem jednej anesteziologicky tvrdili ze je to z toho ze sa mi tam spravila nejaka dierka z ktorej vytekala tekutina ci co, ale ze to je ich prvy pripad z epi ze toto byva casto zo spinalky. Ale uz je to fajn, tie sialene bolesti hlavy presli a teraz si uzivam jedneho maleho anjelika a starsieho ziarliveho certika. Vidim ze aj ty si si uzila, skoda ze nespravili sekciu hned, nemusela si tam predychavat tie kontrakcie :slight_smile: prajem vsetko dobre
26. okt 2011 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas no to tam spominala jedna po sekcii / spinalke tu dierku, ze plus k tomu ako sa sprchovala teplou vodou na priprave, ze sa jej poondila cela chrbtica z toho.... no a veru- hlavne, ze si mame koho uzivat, tak drzim palceky a vela mliecka :o)..
26. okt 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete nahodou, ci je pravda je sa II.sceening(morfo UTZ) robi na Antolskej (cislo dveri 24) az po 13tej hod???
27. okt 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako je to s druhorodickami,spravaju sa inak.
28. okt 2011 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dobco ako inac myslis horsie ci lepsie?
28. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dobco myslis, ci sa druhorodicky spravaju inak, ci ci sa k druhorodickam spravaju inak???
Ak to druhe, nie nespravaju, je to jedno...aspon ja som mala taky pocit

A baby, tie co ste uz rodili na Antolskej, mali ste aj Vy neprijemne sestricky na porodnici??? Ja pri druhom porode strasne arogantne a neprijemne, ziadna pomoc(mm nestihol porod). Pri prvom to bolo lepsie, ale uz som si tu zopar x vsimla, ze spominate nemile sestricky
28. okt 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evatko ja som bola na morfo min. tyzden v piatok.bola som objednana na 12:30 hod.,takze asi robievaju aj skor :wink:
28. okt 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankastela dakujem, rano som sa objednala, hej robia presne od 12.30.Slubili, ze ma vezmu, ze mam zaklopat a povedat, ze mam este potom poradnu, kt musim stihnut.
28. okt 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evatko pri prvom porode boli sestricky celkom v pohode, teraz pri druhom uz pri prijme sa sestricka natahovala s takou mladou lekarkou. Dr. chcela, aby som si k nej sadla, aby mohla zapisat udaje a sestricka mi kazala lahnut si, aby skontrolovala ozvy, teplotu, atd. Tak sa tam predo mnou natahovali :confounded: . Ked urazena sestricka somrajuc odchadzala, doktorka za nou kricala, aby nebola drza. Nuz, mala som z toho velmi zmiesane pocity. V duchu som si hovorila, ci tu chcem naozaj rodit. Nastastie sa tam ukazal moj dr. a hned mi zlepsil naladu :sunglasses:
28. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evatko no myslim to druhe lebo som pocula ze druhorodicky beru tak inak ze su zle :confounded:
28. okt 2011 o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evatko ja som mala super sestricky...teda ked som mala odtecenu vodu a cakalo sa na kontrakcie, povedala som jednej sestricke ze uz to na mna asi ide..tak mala taka divny usmev ze to asi nie a tak...ale doniesla monitor na izbu a nakoniec povedala ze to povie dr...tak aj bolo, zase ma vysetrila, isla som na klystir a potom porod...pri porode to bolo fajn, nemozem jedno zle slovo povedat..este nam jedna sestra spravila foto ked manzel fotil s mobilom mna a maleho, tak sa ponukla ze nam spravi spolocnu foto...ale ja som to cele brala dost vecne, necakala som nic viac ako to ze si spravia svoju pracu a ze chcem aby bolo vsetko OK
28. okt 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mici111 dr kostolny je jeden velky odornyk na antolskej ...ja na neho nedam dopustitttt :wink:
30. okt 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, ja by som tu chcela pochvalit pani doktorku Dubcakovu, ktora mi pomohla priviest na svet obe moje deticky - relativne rychlo, bezbolestne a prijemne. Syna v roku 2006 a teraz v oktobri aj nasu princeznu. Mala som na nu obidva razy stastie - bez zazmluvnenia. Pri druhom porode ked som zistila, ze prave ona ma sluzbu a odrodi ma, spadli zo mna vsetky strachy a nervozity. Je to naozaj velmi mila prijemna lekarka s velkym citom pre svoje povolanie. Dakuem, pani doktorka :wink:)
Co sa tyka sestriciek, pri porode boli vsetky super, potom na oddeleni sa nasli aj vynimky...

Drzim palce vsetkym, ktorych porod este caka.
30. okt 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa s Vami podelit o nasu najvacsiu radost - Marek sa narodil 22.10., 3180g, 49 cm :slight_smile:
Co sa tyka porodnice, lekari OK, odbornici, ale sestricky - asi moj najhorsi zazitok zo zdravotnictva. Nikdy viac !
30. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte podelim sa aj ja so skusenostou, bola som prijata na rizikovu kvoli prenasaniu pobudla som tam od piatku 7.10. hned v sobotu mi dali tabletku na vyvolavacku, samozrejme sa nic neudialo, chceli aj v nedelu ale to som odmietla take bolesti fuj uz som nechcela. V pondelok 10.10. po vizite skonstatoval lekar ze je cas ist na porodnicu ( co som bola prekvapena ale ja som ziadne kontrakcie nemala ), takze som tam prisla, absolvovala klistir, a praskli mi plodovu vodu. Hned ma napichli na oxitocin a do 30 minut prisla anesteziologicka a pichla mi epiduralku . Po pichnuti epiduralky som necititla absolutne ziadne bolesti, cely cas som sa na boxe usmievala a bolo mi super. Ked som uz bola otvorena na 8 cm tak mi prestali dopichavat epi a potom prisli fakt strasne bolesti takto to trvalo cca 2 hodiny , kym prisiel samotny porod. Pri porode zistili ze mame 2x obtocenu pupocnu snuru, takze porod musel byt velmi velmi rychly. Po narodeny sme mali apgarove score len 3 ale nastastie malicka je v poriadku, zdrava a sikovna :D Mala som uplne super porodny tym, sestricky skvele ochotne a mile, lekarka uplne super, starostliva a chovala sa ku mne ako keby som ju mala zazmluvnenu. Sitie vobec nebolelo a dokonca pouzila nejaky specialny steh aby to nebolo vobec vidno a ono to naozaj nieje vidno. Lekarka sa volala MUDr. Alexandra Kristufikova taka mlada ale uplne super. Keby som isla rodit zase tak jedine k nej. Starostlivost na 6-stonedeli bola super, sestricky su tam mile, a ochotne. Novorodenecke sestry su tiez fajn a mile. Moja skusenost je len a len pozitivna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dobco to že som druhorodička som pocitila jedine na šestonedeli, dokonca to mal malý napisané aj na postielke, tzn som to pochopila tak že mne žiadne rady netreba :grinning:
31. okt 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makimakimaki môžem sa opýtať kedy si rodila, či sme neboli nahodou spolu na izbe podla toho čo čitam :slight_smile:
31. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,, Prosím Vás poznáte niektorá dr.Markovú?
Odporučila mi ju známa,no zháňam info
Ďakujem
31. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulkaa aj mna rodila :slight_smile: sice sekciou, ale prisla za mnou ked som sa prebudila a bola velmi zlata :slight_smile: ..
31. okt 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1760 bola som u nej na 1 poradni, ked zastupovala moju, ale bola velmi mila a ludska a nakazala mi dostudovat :grinning: ... viac ti ale neporadim :unamused: ..
31. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok