Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

daniela1977
11. dec 2006

No baby ja neviem.Mala som dohodnuteho doktora TO a dohodly sme sa ze to uskutocnime 3dni pred terminom.To je vec ktoru by som uz nikdy nespravila mala som este dost vysoko brucho hovorila my to aj mama ale myslela som si ved on je lekar tak ma napichaly a vsetko sa vlastne sililo takze tie bolesti boly o to vecie.A na koniec behal okolo mna aj iny doktor ktory mal sluzbu okrem toho mojho dohodnuteho.Takze ked som uz konecne porodila a bola na izbe s malym vobec ani raz neprisie za mnou sa spytat ako sa mam ale na peniaze nepovedal,ze nechce.Postarat sa o teba musia nemozu ta nechat tak ale clovek sa citi tak bezpecnejsie povie si ved mam dohodnuteho doktora asi jedine co by som uz nespravila je to aby my vyvolavalo porod teda ak by to nebolo nevyhnutne nechala by som tomu volny priebeh predsa je rozdiel ked to vsetko zacne prirodzene ako ked sa o to pricinia ine veci.takto to aspon po mojich skusenostiach citim ja 😉

alexandra
11. dec 2006

Moj bude moct byt pri porode aj bez Jezikovej, staci aby chodil so mnou na poradne k porodnicke 🙂

tonicka
11. dec 2006

slnecnica, inak Jezikova tam ani nie je, len je to na miesto jej cvičenia a ona pride na zač a na koniec dať pečiatku 🙂 A je to v pondelok o pol 1, tuším raz do mesiaca.

daniela1977
11. dec 2006

Aj somnou chodil manzel na pripravi pred porodom bola to aj sranda dobre sme sa tam pobavili zvlast pri tych cviceniach dychania niektory ty chlapi sa tam smiali jak kone no neviem ci im bolo do smiechu i v den D 😀

husenka
11. dec 2006

certica: a ak chcem tam mať mamu a je MUDr.Nevieš 😉 ?

certica
11. dec 2006

husenka neviem, osobne si nemyslim, ze by mali robit nejake problemy zvlast, ked je to zena-matka ,ktora aj keby nebola Mudr. predsa len ma sajnu, co je to porod 😉 narozdiel od chlapa 😀 .
Myslim, ze je to skor len formalita. treba sa spytat 😉

olianko
11. dec 2006

baby ja som sa inak pytala dr., ci musi muz absolvovat kurz a on mi povedal ze nie...
my sme boli na prednaske v Ruzinove ale stempel nam ziaden nedali a dr povedal, ze aj tak to musis zaplatit.
tak teraz mam chrobaka v hlave lebo ja to uz nestihnem aj s peciatkou ☹

alexandra
11. dec 2006

Mna sa na porodnici nikto nepytal na peciatku, len treba poplatok zaplatit, potom tam mozes mat aj vsetkych Svatych 😉

certica
11. dec 2006

no ved asi tak, nemocnica prachy potrebuje, hovorím skor pisany predpis- formalita, ale vraj sa uz stalo, ze dr.povedal nie, ked tam tu peciatku nevidel 😒

olianko
11. dec 2006

no ved uvidim a potom napisem 😉 ale snad by mali mat rovnake pravidla a vsetci lekari by mali mat v tom jasno

tonicka
11. dec 2006

Ale popravde, neviem co noveho sme sa mali dozvedieť na tej prednáške 😕 😀

certica
11. dec 2006

toni, keby to bolo tak 10-15 rokov dozadu, mozno by to splnilo nejaky ten ucel 😉

tonicka
11. dec 2006

asi hej 😀

pipo1777
12. dec 2006

môj manžel nebol na prednáške lebo ochorela p. Ježíková a aj tak bol pri pôrode a nikto sa nič nepýtal len sme mali zaplatiť.aj tak som nakoniec mala cisársky asi po 1h 2min.kontrakcii 😉

masinka
12. dec 2006

mojho manzela poslala sestricka zaplatit a nikto tu peciatku nekontroloval, kym platil, tak mi vypisovali prijimacie papiere a az vtedy som vytiahla knizku

ena
12. dec 2006

pri nas sa tiez nikto nepytal, ci sme absolvovali prednasku, stacilo ist vyplatit, predtym ako ho pustili na salu.

olianko
12. dec 2006

a tie co ste mali epi tak ste absolvovali aj nejake speci posedenie s anesteziologom ? alebo vam stacila len ta prednaska a vysetrenia krvy co ste mali so sebou? 🙂

masinka
12. dec 2006

anesteziolog robil prednasku, specialne posedenie sa nekonalo, ja som na prednaske s nim konzultovala moje vysledky aby som sa mohla na to psychicky pripravit ak by mi povedal ze mi Epi nemozu dat. dostali sme stempel do knizky a papier s ktorym bolo treba ist do pokladne zaplatit

olianko
12. dec 2006

masinka dakujem a gratulujem k Nelinke 😀
tak to vsetko som absolvovala ,peciatka v knizke , mam to aj zaplatene 🙂
ty si chodila do poradne k primarovy Scholzovy? sa mi zda ze som ta tam videla.Nevies on ma poradnu len v stredu od pol jednej ?

ninocka
14. dec 2006

babule hovori vam nieco doktor Gazo - antolska?

alexandra
14. dec 2006

ninocka iste, gynekolog z Prosanusu..

ninocka
14. dec 2006

alex moj gynekolog mi ho odporucil mas s nim nejake skusenosti ?

masinka
14. dec 2006

dakujem za gratulaciu 😀
Scholtz ma poradnu v stredu tusim od 12:30 to 14:30

Gaza som videla ked nam robil vizitu, mozno je to super odbornik, ale je dost arogantny ☹

ninocka
14. dec 2006

masinka a bol ti sympaticky?
kolko ma asi rokov

dai
14. dec 2006

ahoj ninocka,
mne ho odpoucil tiez gynekolog na 3D nahravanie a podrobne ultrazvuky - je nato zevraj najlepsi...
bola som u neho minuly tyzden - je mlady, asi 40... pri nahravani dvd bol velmi mily, bola som tam aj s manzelom a vsetko nam pekne ukazal - myslim ze vedel, co presne chceme vidiet a pocut 😉 bolo to krasne.
-myslim ze nie je arogantny ale dost priamy... cize ak niekto od neho ocakava nejake tutuli mutuli reci, tak sa asi nedocka... fakt je ze mne sa zdalo ze ma zmysel pre humor, aj ked taky tvrdy chlapsky...
- ja budem rodit u mojho sukromneho lekara, tiez na antolskej ( teda dufam ze vsetko dobre dopadne ), ale na tieto 3D ulatrazvuky budem dalej chodit k nemu... neprekazal mi a vedel odpovedat na kazdu moju otazku... takze v pohode

ninocka
14. dec 2006

dai dakujem mam k nemu ist v pondelok tak uvidim aky bude na prvy dojem
a potom budem rozmyslat ci si ho zaplatim k porodu
ty budes mat koho?

dai
14. dec 2006

chodim uz niekolko rokov k doc. stenclovi - tu na stranke som nic o nom necitala, som s nim ale spokojna...
- ked mi potvrdil tehotenstvo, hned mi dal na seba privatne mobilne cislo, aby som mu mohla kedykolvek zavolat... kedze som uz mala niekolko problemov, tak som tuto jeho sluzbu uz niekolkokrat aj vyuzila - nikdy ma neodbil a vzdy mi zatial pomohol...
- on mi prave odporucil aj dr. gaza ako dobreho odbornika... kedze doverujem stenclovi,tak momentalne doverujem aj gazovi 🙂

ninocka
14. dec 2006

stencl ? nie je s kramarov?
uz asi dve baby napisali,ze gazo je arogantny a ze berie vysoke uplatky no ale kto neberie peniaze?normalne ma chyta z toho depka ale ja si myslim,ze moj gyndos vie koho mi dal lebo urcite je to jeho kamarat ,

ty mas kedy termin

dai
14. dec 2006

stencl nie je z kramarov, je z antolskej...
fakt je , ze ja platim vela aj stenclovi... je to sukromny lekar a vedela som ze nie je lacny, takze som si sama vybrala a teraz poctivo platim...
- s tym gazom ti neporadim... fakt je ze mi sme si tiez dohodli , kedze chceme chodit na 3d castejsie, ine sumy, ako su v normalnom cenniku... tie sumy su samozrejme nizsie ako normalne...
- termin mam az v juni, som teraz v 13. -tom tyzdni, teda zajra uz v 14-tom 😵

ninocka
14. dec 2006

dai hlavne, ze mas dobru starostlivost a to je dolezite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre