Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lea1333
14. jan 2012

prosim vas kocky kde najdem zoznam porodnikov na antolskej!dakujem

sharlotta
14. jan 2012

@nikuska265 Dr. Bertoldovu vrelo odporucam!

chaine
14. jan 2012

@kobolova ahoj,prave si tak pozeram prispevky a pozeram, ze sme spolu lezali na izbe - aj ked len chvilku, kedze si isla domov. 🙂

chaine
14. jan 2012

@lauricka no tak vyhral obycajny box a radsej som si stavila na nadstandartnu izbu... ale tak podarilo sa, ze nikto prave nerodil... 🙂

kobolova
15. jan 2012

@nikuska265 nasi chodili v standardnych navstevnych hodinach 15-17h., cez vikend 14-17h., ale z vedlajsej nadstandardky som manzela pocula uz aj o jednej... Ale ak sa nahodou zdrzal po 17h., tak to uz sestricky somrali... bola vecera a tak...

kobolova
15. jan 2012

@chaine na nadstandarde? trojnasobna mamina? 🙂

veve39
15. jan 2012

@effkaa vsetko dobre prajem 🙂

suzanne77
16. jan 2012

Ahojte kocky, neviete nahodou tel. cislo a ordinacne hodiny na doktorku Malovu? Pocula som ze to je velmi mila pani doktorka 🙂

jankohrasko
16. jan 2012

@suzanne77 dr. Malova tam byvala v ordinacii v r 2009 v stredu 9-12, ultrazvukova ambulancia c.d.24, t.č. 02/68672618

suzanne77
16. jan 2012

Dakujem 🙂..obvolam si to a uvidim co mi povedia 🙂

kaciatko81
16. jan 2012

@suzanne77 v stredu byva na ambulancii 26 doobeda 🙂 a ano, naozaj je skvela 😉

ellit
16. jan 2012

@suzanne77 ahoj prosim dovolala si sa na to cislo? dakujem 🙂

suzanne77
16. jan 2012

Vdaka 🙂 .V stredu hned volam 🙂

suzanne77
16. jan 2012

ellit, este som nevolala, kaciatko mi poslala ze v stredu je na 26, tak si zavolam priamo tam..ciselko, aspon co som si teraz kuk je 02/ 6867 2619

marula33
16. jan 2012

Ahoj, mate skusenosti, alebo rodili ste niekto u MUDr. Redechu? dakujem

klemente
16. jan 2012

@stacinka
@kafoditka
@dzovana
Baby, to je sranda. Doktora Janka poznám ešte z čias vysokej školy, keď sme sa kamarátili (po škole sa už naše cesty rozišli). A vtedy bol presne taký akého ho dnes opisujete ako lekára. Ešte si spomínam, ako ma povzbudzoval, keď som mala problémy s frajermi 😀 a ako ma pozval na zmrzlinový pohár na pokec 🙂
A máte pravdu, gynekológia bola už vtedy jeho sen! Takže nepochybujem, že si svoju prácu robí dobre. Vždy bol veľmi milý, citlivý, až normálne uvažujem, že by som ho brala za pôrodníka.
Ale zase..neviem si predstaviť, že by ma rodil kamoš 😀

nikolet_89
16. jan 2012

@akova
@bibi1711
@andelok ahojte maminy vsimam, ze ste priblizne tyzdnami tehotenstva na tom tak isto ako ja, chcela by som sa vas spytat ku komu chodite na antolskej do poradne a ako ste s nim/nou spokojne, ja tam idem teraz v pondelok a neviem si vybrat ku komu mam ist :(

bibi1711
16. jan 2012

@nikolet_89 , ja chodim k dr. dubcakovej. spokojna som...ale ona nerobi pondelky, len utorky ma poradnu a piatok len hodinku a pol. ale je velmi mila. nevyhoda je, ze ma vela porodov zazmluvnenych a tak sa na nu stale dlho caka...hocikedy ju odvolaju na operacku a my cakame. posledne dva razy skoro 5 hodin a potom 2 hodky...

nikolet_89
16. jan 2012

@bibi1711 dakujem Bibi tak to si este necham hadam poradit ak sa niekto ozve, lebo cakat tak dlho to by som tam asi nevydrzala :/

bibi1711
16. jan 2012

@nikolet_89 , nemusi to byt pravidlo...len taka je moja posledna skusenost,ale co sa tyka pristupu, absolutna spokojnost...🙂

akova
17. jan 2012

@nikolet_89 tak ako Bibi aj ja chodim k Dubčakovej 😉 mne vravela, že chce ešte aj štvrtky mavať poradnu, lebo tie utorky ma uplne plne.. ale od kedy, to nepovedala... ono každeho doktora môžu odvolať k pôrodu a čakaš potom, ja som raz išla k Oravcovi, a tiež sme čakali kym pride.... 😒

chaine
17. jan 2012

@kobolova ano, trojnasobna mamina s Lukaskom. 🙂

nikolet_89
17. jan 2012

@akova a ved jasne to si clovek nevyberie, no som zvedava koho tam chytim

akova
17. jan 2012

@nikolet_89 su tam štyri ambulancie a nie v každej budu ordinovať, vždy si najskor zaklop a spytaj sa či ťa vezmu, alebo sa spytaj bab čo tam budu čakať, ku komu idú... ja som tam zažila aj maminu, ktora chodila od dverí k dverám a vždy ju sestrička poslala inde... 🙄 Ak neuvažuješ o zazmluvnení konkrétneho dr. tak je to asi jedno ku komu budeš chodiť do poradne...

nikolet_89
17. jan 2012

@akova to si aj ja myslim, zeby to malo byt jedno...

kobolova
17. jan 2012

@chaine a vsetko v poriadku? nasa 2,5 r. slecna, odkedy som dosla z porodky, sabotuje poobednajsi spanok, jak by utal, a dovtedy spavala 2 hod. a to som ju musela este budit... 😝 Takze "poobedia predychavam"... a tak by som si zdriemla... 😀

lulusha
17. jan 2012

@nikuska265 ja som chodila do rizikovej poradne k Mudr. Bertoldovej a napokon to vyslo tak, ze akurat pocas jej sluzby mi spravila cisarsky - bola uzasna, odporucam ju vsetkymi 10-mi 😵

dzovana
17. jan 2012

@klemente bol fakt zlaty.. o par tyzdnov rodim opat, rada by som ho tam stretla zas 🙂

andelok
18. jan 2012

@nikolet_89 Ahoj, ja som chodila k doktorke Malovej a bola som velmi spokojna, aj porod odviedla uzasne..je starostliva a taka "normalna", pri tehotenstve aj porode mi bola velkou oporou a je velmi profesionalna. Nemozem povedat ani jednu negativnu vec...zacala som k nej chodit od 35 tt. Ak sa raz odhodlam k druhemu dietatu, tak urcite ona 🙂 K porodu prisla do hodiny, aj ked som rodila o pol 4 rano 🙂

aninka30
18. jan 2012

@andelok dr. Malovu odporucam aj ja - da sa povedat ze mi zachranila zivot 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre