Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dzovana
8. feb 2012

@riska super.. diik. zajtra ides kedy? ja tam chcem stepovat uz kusok pred 8.. 🙂

nikolet_89
9. feb 2012

Ahojte baby tak dnes som mala poradnu na porod to este nieje, uvidime o tyzden, ale kedze mam termin 20.2 tak mi Dr. povedala, ze ma vezmu 24.2 do nemocky ak neporodim....tak aspon nieco pozitivne :D

dzovana
9. feb 2012

@nikolet_89 aj mna beru na termin ak neporodim do vtedy 🙂 Ale snad porodim.. na rizikovom bola nudaaaaa 🙂 A dlho si cakala?

nikolet_89
10. feb 2012

@dzovana asi 2 hodinky ale v pohode 🙂 tak to sa tam tuším stretneme ci nir ,??

dzovana
10. feb 2012

@nikolet_89 asi nie 🙂 ked ja pojdem na prijem, vy uz budete doma 😉 Teda rada by som isla skor, ale rozkaz drobcovi...

nikolet_89
11. feb 2012

@dzovana ta moja mala sa mi snazi dokazat, ze je tvrdohlavejsia ako ja :D kazdy vecer jej dohovarame, ale jej sa tam asi moc lubi 🙂

dzovana
11. feb 2012

@nikolet_89 a do poradne ked tak vo stvrtok, ze? ja idem v podnelok na usg, som zvedava na vahu maleho. A neboj, 19teho budes uz po 😉

dzudka
11. feb 2012

Baby chodite niektora do poradne v Pondelky ked robi poradnu dr Oravec?
chcela by som vtedy chodit mam v plane ist o tyzden tam
neviete aky je?
Dakujem
@riska
@dzovana
@misik1
@nikolet_89

dzovana
11. feb 2012

@dzudka dr Oravec je v pohode. Starsi, taky v rokoch (cez 50 ratam) Chodila som k nemu v prvom tehu. Nemam co vytknut. Viem ze tento tyzden mal dv, ale v pondelok by tam uz mal byt, podla toho, co mali napisane na dverach 🙂

dzudka
11. feb 2012

@dzovana ja az ten dalsi pondelok nie tento ....
lebo som bola este vcera v mojej poradni a uz ma vypisali do nemocnice...tak preto sa informuje ze ako co lebo by som chcela v pondelky k nemu chodit 😉

misik1
12. feb 2012

@dzudka ja som k nemu chodila pri prvom tehotenstve a mala som ho aj zazmluvneneho k porodu a teraz budem chodit opat v pondelky,ale ja mam este na antolsku chvilu cas...
u mna spokojnost,hlavne som ho chcela kvoli odbornej stranke a presne tak,urobil co bolo treba,ked bola mala ohrozena...a inak stale dobre vonia a na kilometer,ze dzovana....to len tak na okraj 😉

dzovana
12. feb 2012

@misik1 preeesne na to som myslela 😀 Tentokrat uz musis zistit co za parfem to pouziva 😉 😀 😎

dzudka
12. feb 2012

@misik1
@dzovana
dakujem dievcata za info a este prosim Vas ked tam mam ist prvy krat teda pojdem asi toho 20teho je tusim pondelok tak mala by som tam predtym zavolat buduci tyzden ze sestre alebo co.?...
Ja zatial nezazmluvnujem ale chcem chodit v pondelok a k nemu by som chcela...

Alebo len rano tam pridem s mocom a budem cakat...
Inak kedy je najlespie tam prist o kolkej?

dzovana
12. feb 2012

@dzudka nemusis volat, staci prist a cakat 🙂 My sme s @misik1 chodili rano na 8 a boli sme medzi prvymi.. Ja som ho nezazmluvnovala, a mohla som tam chodit aj tak..

nikolet_89
12. feb 2012

@dzovana a co je to usg ? no mohla by som :D

dzovana
12. feb 2012

@nikolet_89 ultrazvuk som myslela. 🙂

misik1
12. feb 2012

@dzovana jasne,zistim,ked to bude zase take prenikave,som raz isla sama s nim vo vytahu na CTG, bola prilezitost vidis a nevyuzila som to... 😀 😀 😀

misik1
12. feb 2012

@dzudka ano my sme chodilia na 8.00,resp.tak pred pol osmou som tam bola a boli sme stale prva,raz ja raz dzovana...neviem ako je to,ked prides neskor,ale zase tie poradne su velmi rychla vec,takze to je ako na pase,mezditym stihla chodit este aj hore a pootm zase sup,sup vysetrovat....
a volat jasne,ze netreba,len dojst

deven
13. feb 2012

ahojte, neviete kedy mava pradnu dr. Scholtz? Na nete som nasla rozlisne info, poradite niekto? Dakujem

nikolet_89
13. feb 2012

@dzovana jaaaj jasne 🙂

kristip
13. feb 2012

Ahojte, balim sa do porodnice a nepamatam sa, ci potrebujem vlastny pribor 🙂, poradite? Dakujem
Aha a este, ak by som mala planovanu sekciu, co teda stale verim, ze nebude, do nemocnice nastupujem o den skor alebo v den sekcie? Pekny den

dzudka
13. feb 2012

@dzovana no ved ani ja nechcem zazmluvnovat tak dakujem za radu pojdem buduci pondelok ved snad tam dakto bude 😀

dzudka
13. feb 2012

@misik1 super dakujem este raz...
tak sa mi to blizi pomaly ale isto 😅 o mesiac mam termin 😉

bublinqa
13. feb 2012

@kristip pribor potrebujes, co sa tyka planovanej sekcie, netusim ako to je, ja som mala akutnu ☹

bublinqa
13. feb 2012

@kristip teda ja som si brala svoj pribor, ale nakoniec mi stal v kufri, kedze v stoliku ma cakal nemocnicny 🙂 ak sa dobre pamatam 😀

kristip
13. feb 2012

@bublinqa dakujem, ja som tiez mala prvu akutnu... 😒
tak si ten pribor radsej pribalim 🙂

bibi21
14. feb 2012

baby chystáte si zazmluvniť pôrodníka? ja mám dilemu lebo nikoho tam osobne nepoznám takže by som zazmluvnila niekoho len na základe dobrých referencii. čo si o tom myslíte?

cicimon
14. feb 2012

@bibi21 ja som pri prvom nemala a vsetko v poho, ani teraz neplanujem

simolena26
14. feb 2012

Ja som nemala nikoho zazmluvneného,chodila som do poradne k doktorke Malove č.26,bola som s nou velmi spokojná.Je veľmi dobrá lekárka má ludský prístup a stará sa veľmi dobre aj o nezazmluvnené pacientky.Nakoniec mi robila aj cisársky rez pretože mala službu a aj ked som nebola u nej zazmluvnená.Takže ju možem len odporučať ako lekárku.🙂

ninimini
15. feb 2012

@bibi21 ahoj ja som rodila 2x na antolskej pri malej som nemala zazmluvneného nikoho porod trval 15 hod.10min, mala som epi ktorá nezabrala taže som toho mala už dost 😠 naštastie som chytila som jednu ktorá vtedy ešte ani porodnička officiálne nebola teraz je na materskej lebo som ju chcela bola velmi milá a dobre ma zašila 😀 ale nechodila ma pozerat tak často a pri malom som mala zazmluvnenú doktorku Bertoldovú úžasná osobka celý čas tam bola pri mne stále ma kontrolovala dávali mi vyvolávačky aby to išlo rýchlo zavolala toho najlepšieho anest.na epi. a porod ma až tak nebolel len ja som mala silné kontrakcie ale neotváral sa mi krčok bol stále zavretý ta mi ho roztahovali a to teda bolelo sakra no pomohla mi velmi a ked to mám zhodnotit tak vačšia starostlivost doktora,ochota,pomoc,podpora vačší klud a hlavne milé slová som zažila pri druhom porode ešte aj jedna babica tam bola úplne super milá dýchala spolu so mnou no úplne niečo iné ako prvýkrát.taže ja odporúčam zmluvu sú kteba iný ako ked si tam ako rodička bez zmluvy 🙂 pri malej tam bola jedna babica hovoila česky trašna som sa bála že tu bude aj teraz naštastie vraj skončila službu akurát🙂 tá stále kričí a hundre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre