Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

biba12
28. aug 2007

Ahojte,

chcem poznat Vas nazor. CHodim na Antolsku. Nemate pocit, ze to tam v tej poradni ide ako na beziacom pase? Moja gynekologicka obvodna ma vzdy prezrela, opytala sa ma ako sa citim, ci mam nejaky problem, vysvetlila mi vsetky vysetrenia... Vzdy aj ked mi nerobila UZV, ma pozrela dolu, ci sa neotvaram. Tuto som prisla prvykrat, doktor ma ani nepozrel zospodu. Az po tom ked som zmenila doktora. Naco. Dnes mu hovorim, tvrdne mi brusko. A on, to nevadi. Vcera som ho mala 4 hodiny ako kamen. Podla mna je dolezite odhalit v 36 tyzdni, ci s otvaram, alebo nie.. A v ambulancii je clovek 5 minut aj s cestou a potom dalsi.

adetka
28. aug 2007

biba... zalezi od doktora... mna Korbel pozrel vzdy aj od spodu... a vo vnutri som bola zakazdym minimalne desat - patnast minut... a volal si nas presne na minutu 🙂

adas
28. aug 2007

to ena: zrovna som si tam dnes volala a ultrazvuk je každý deň od 10-12:00

lusil2005
29. aug 2007

biba aj mna vzdy pozreli zospodu, a doktor sa ma vzdy pytal ci mi uz tvrdne brusko 🙂

ena
29. aug 2007

adas: dakujem 🙂

ena
29. aug 2007

adas: este som nasla na www.zzz.sk dalsie info, v kazdom case je tam iny dr.

MUDr. Juraj DrobnýPhD.
Sestra: Silvia Puškárová
Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 08:00 9:00
Utorok 08:00 11:00
Streda 09:00 11:00
Štvrtok 08:00 09:00
Piatok 08:00 09:00
Prestávky , 12:00 - 12:30

MUDr. Emil Scholtz
Sestra: Silvia Puškárová
Ordinačné hodiny

deň od do
Piatok 12:30 14:30

MUDr. Stanislav Kutlák
Sestra: Silvia Puškárová
Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 12:30 14:30
Utorok 13:30 14:30
Streda 12:30 14:30
Štvrtok 12:30 14:30
Piatok 12:30 14:30

MUDr. Pavel Janáč
Sestra: Silvia Puškárová
Ordinačné hodiny

deň od do
Pondelok 09:00 12:00
Streda 08:00 09:00
Štvrtok 09:00 12:00
Piatok 09:00 10:00

k.a.t.k.a.
29. aug 2007

Kutlák už nie je na Antolskej, ale v Kochu 😉

maca5
29. aug 2007

Rada by som pridala svoj prispevok k porodu na Antolskej. 17.8.2007 som porodila pod "vedenim" pani Dr.Dubcakovej krasnu dcerku a chcem sa jej tymto podakovat, ze porod prebehol za 2,5 hod bezproblemovo - ako ona hovori "elegantne" - 2.davku epi mi ani nestihli pred samotnym porodom dat 🙂 - a bez nastrihu, co si neviem vynachvalit, pretoze po fyzickej stranke sa citim, ako by som ani nerodila. Je to velmi mila a ludsky prijemna lekarka. S nemocnicou, pristupom personalu som bola spokojna (i ked aj oni su ludia a nie vzdy maju svoj den vsetci). Novorodenecki personal bol tiez fajn - hlavne pan primar Divinec (bol stale dobre naladeny). A tiez je ine ist rodit druhy krat. Sice som mala vacsi strach mesiace pred porodom, lebo som vedela, do coho idem, avsak par dni pred porodom ten strach odisiel a nasledne po porode som uz vedela, co robit a nebola som taka vyplasena, ako prvorodicka. Vsetkym, koho porod caka v najblizsich tyzdnoch zelam hlavne vela sil a energie a v neposlednom rade radost z babatka.

ena
29. aug 2007

maca5: gratulujem a mozes si upravit aj pas, lebo podla neho tahas uz 43 tyzden 🙂)

ela.masa
29. aug 2007

ahojte ja osobne antolsku nemusim rodila som tam pred 6 rokmi a takmer ma nechali umriet to nemyslim obrazne dr cerny hned od dveri krical ze on dnes nerodi a kasle na to nedala som nic do vrecka.nikto ma tam neprezrel z dola cely tyzden az prednosta oddelenia tam narobil krik a zrazu som bola na vysetreni museli mi robit kyretaz a bola som tam mesiac.UZ NIKDY ANTOLSKA

avion
30. aug 2007

Na Antolskej je ako na beziacom pase! Je nas tam vela a dr nestihaju.

certica
30. aug 2007

rovnako tak na beziacom pase je to aj na kramaroch, ci v ruzinove

katrin
30. aug 2007

ela.masa, ja si myslím, že je to záleží aj od toho, na koho zrovna natrafíš.. Ja sa sťažovať na Antolskú nemôžem, nám trom zachránili život 😉

maca5, gratulujem, tvoja malá sa narodila na moje narodky 🙂

lusil2005
30. aug 2007

baby? ja nezeby som chcela bonzovat, ale vsimli ste si certicin pas? 😎 😀

clea1
30. aug 2007

všimli 🙂 , čertica srdečne gratulujem

kika25
30. aug 2007

Jej, gratulujem certica...ja som sa bola vcera na Antolskej pytat na porodnicu co a ako tam prebieha a sestricky z novorodeneckeho su zlate, nemali sice moc casu, ale vyzeralo to tam krasne - taka rodinna atmosfera plna stastia...som rozhodnuta pre Antolsku, snad nebudem lutovat...

valy
30. aug 2007

certica, aj ja gratulujem 🙂

certica
30. aug 2007

lusil, mi nehovor, ze sa hned zrana takto nudis... 😕 😀

dakujeeem vsetkym 🙂

lusil2005
30. aug 2007

tha, mala vstane, sosne ranajky, a za hodku dve zas chrni... 😀

certica
31. aug 2007

no, sak pockaj zajac! 😀 ...

veva55
31. aug 2007

baby neviete, kde sa da zohnat aktualny zoznam vsetkych porodnikov na Antolskej? Pisete, ze uz nie su rozdeleni na kliniky, a ze vsetci su uz v jednej klinike. Da sa niekde najst, kto vsetko tam pracuje?

ena
31. aug 2007

ja len k tym info, co som sem skopirovala s www.zzz.sk ohladom ultrazvuku, ze uz nie su aktualne.. je to tak, ako pisala adas, kadzy den od 10:00-12:00 .. potom su este aj poobede, teraz neviem presne co od pol jednej do pol tretej, ale vtedy tam chodia aj baby, co lezia hore na oddeleni..

veva: no na nete aktualny zoznam mozno ani nenajdes, vid, ako sa mne podarilo najst aktualne info ohladom uzv.. 😒

bubu25
3. sep 2007

Ahojte, mam taku otazocku trosku mimo porod.
Tie, ktore ste uz rodili a mate doma slecny, davali ste niektora prepichovat uska na Antolskej? Lebo nasa pediatricka to uz nerobi, tak nas odporucila na Antolsku, kedze som tam rodila 😕 A v ktorom mesiaci je to najidealnejsie? Ja by som bola za to, aby mala tie nausnicky cim skor 😎

ivana7
3. sep 2007

bubu25, ano, ja som dávala ked sme pred tyždnom odchádzali domov.Tiež si myslím, že čím skor tym lepšie a vedela som, že sestričky na novorodeneckom to robia pri odchode domov.Neviem však ako sa stavajú k dodatočnému prepichovaniu uší.

bubu25
3. sep 2007

ivana, a ako prepichuju? Normalne ihlou? Dakujem za info 😉

veva55
4. sep 2007

ano, aj sestra davala prepichnut uska este pred odchodom z porodnice a velmi rychlo sa to hojilo.

ivana7
4. sep 2007

bubu25,ked ti mam pravdu povedať neviem, lebo mne kázali ostať na chodbe ☹ .ale myslím si osobne, že určite ihlou, kedže to nie je za poplatok, ale zadarmo a treba poprosiť sestričku zo zmeny, ktorá práve slúži a robí to,lebo nie všetky to robia

ivana7
4. sep 2007

bubu25, a ešte som zabudla, náušničky, ktoré si donesieš je potrebné naložiť do liehu 24 hodín vopred

bubu25
4. sep 2007

no vidite, keby som to bola vedela, ze prepichuju uska uz v porodnici, tak by som to nechala malej tiez prepichnut ☹ Vraj uska prestreluju aj na lekarskej kozmetike, ale az od pol roka 🙄 a to sa mi zda dost dlhy cas 😒

joja193
4. sep 2007

bubu25- ja by som už nedala prepichnut uska, stacilo mi to pri prvej dcerke,bolo to hrozne, mala mi potom 1/2 hodinu plakala. Bola som pri tom, no uz nikdy viac. Druhej dcerke idem dat nastrelit, volala som kozmeticke, tak ked bude mat 3 mesiace, aj som sa jej pytala ci to bude boliet, povedala ze nie, len babatka sa zlaknu toho zvuku, preto zacnu plakat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre