Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

petrulla
13. mar 2012

Ahojte mimamičky. ja som sa včera vrátila z porodnice Antolská. Nedá mi nenapísať a moje skúsenosti neposunúť ďalej 🙂 Do poradne som chodila k Mudr. Bertoldovej - veľmi veľmi príjemná doktorka. Porod som mala veľmi rýchly, rodila som bez zazmluvneného lekára. Službu mala doktorka Kraľová, bola veľmi príjemná, všetko mi vysvetlila, povzbudila. Potom ruku k dielu priložil doktor Dlhopolček - strašne príjemný milý. Dobrota a pokoj z neho vyžarovali. Takže to dopadlo dobre a môžem personal len a len odporučiť.
Potom ten chaos na šestonedelí je už o inom, ale to sa dá prežiť. Toľko z mojej strany 🙂

misik1
13. mar 2012

@petrulla super,ze dalsia dobra skusenost..inak ano Dlhopolcek mna pri prvom porode prijimal a potom mal aj sem tam vizitu vecernu...neskutocny pokoj a dobrota idu z neho...velmi mily ujo... 😉

tarina
13. mar 2012

@misik1 fiha a to ako je mozne ze do poradne na antolsku si zacala chodit o nieco neskor ako ja a CTG mas uz za sebou? mne povedala ze su 2tyzdnove cakacie terminy, tak mna to caka az tento stvrtok. a ticho zavidim ze 26. to budes mat uz za sebou! drzim palce!!!! a malo mamiciek ma tiez udivuje, to tam nie je zvykom 🙂 dufam ze bude tak aj vo stvrtok

adetka
13. mar 2012

@denda83 aj mna rodil Dr. Scholtz - teda pri druhej dcerke... bol neskutocne trpezlivy... a mal zmysel pre humor... co mne neskutocne pomohlo 🙂 ... starsiu mi rodil Korbel - tiez bol dobry, akurat v porovnani so Scholtzom bol trosku netrpezlivejsi... a zmysel pre humor mal trosku zvlastny...

misik1
13. mar 2012

@tarina no asi to bude tym zazmluvnenim.... 😉
tak napis ako vo stvrtok bolo a na ultrazvuku si uz bola,ze ci maly podrastol?lebo si pisala,ze sa ti zdal maly...

kristip
13. mar 2012

ahojte, tak ja som bola minulu stredu na poradni. Zajtra mam este interne predoperacne vysetrenia. Toleruju, ze by som chcela rodit prirodzene, ale kedze som po sekcii, musim to absolvovat a myslim, ze vo stvrtok, ked idem do poradne mi daju aj termin na sekciu. Predpokladam, ze buduci tyzden, termin mam presne o 2 tyzdne... poradte ku komu mam ist vo stvrtok? teda vacsinu z nich poznam, len neviem, kto a kedy ma stvrtok poradne. Nezazmluvnujem si nikoho.

blackswan75
13. mar 2012

@adetka super ze si bola spokojna so Sholtzom, ja ho mam odporucaneho, od mojho gynekologa, som rada ze je pokojny a nestresuje, to mi vyhovuje, 😉 😉 😉

denda83
13. mar 2012

@adetka Aj toho poznam😀 Ja som tam lezala v 27tt kvoli hroziacen´mu porodu😀 bol to taky vtipalek🙂 ale mne sadol aj Korbel 😀

tarina
13. mar 2012

@misik1 jaj ty mas toho doktora zazmluvneneho, potom ok.... ja praveze este len vo stvrtok idem na ultrazvuk, preto tu stepujem a stresujem, lebo som sama zvedava kolko teraz vazi...a chcela by som potom stihnut aj poradnu.dam vediet ako 😉

misik1
14. mar 2012

@kristip ahoj,aj teba poslali len na interne a na ARO nie? mne povedal,ze bude spinal a ze teda netreba ist...
o lekaroch vo stvrtky ti neporadim,to je nepoznam,ale ked si bola doteraz v stredu,tak coze ides vo stvrtok...
my sa teda asi streneme tam kdesi,kedze mna budu robit v pondelok 26.3. 😉

kristip
14. mar 2012

@misik1 mam ist aj na ARO, ale ak teda sekcia, tak chcem spinal. vo stvrtok idem preto, lebo mi kazali az ked budem mat vysledky z interneho a tam idem az o 11, tak ak este bude niekto robit poradnu, mozno to stihnem aj dnes 🙂

evatko
14. mar 2012

Rodili ste niektora na Antolskej dievcatko KP?????

steiny
14. mar 2012

Ahojte, mne dnes vypisala sestricka papier, aby som sa isla objednat na nejaký prípravný kurz predporodný na Antolskú, vraj je to dobre, nejaka psychopriprava, dýchanie......viete mi povedat kde sa tam dá objednat? príp. či máte osobnú skúsenosť. A ešte kedy sú tie poučenia o Epiduralke?
Dakujem🙂

danculka24
14. mar 2012

@steiny treba volat p. Jezikovu 0268673403, rano volaj medzi 7.30-8.15, tak mi poradili

steiny
14. mar 2012

@danculka24 super,dakujem za info, som myslela ze sa tam treba ist objednat osobne

saranata
14. mar 2012

ahojte zienky ,neviete mi prosím poradit aké su ordinačne hodiny na sone , č.d. 24 na prízemí?
som objednana na stvrtok a potrebujem vediet ako tam robia tento den a kedy maju obednu prestávku.
dakujem za info🙂

danculka24
14. mar 2012

@steiny ja som to este neriesila lebo som si zabudla pytat listok od sestricky ale takto mne poradili

janka273
14. mar 2012

@saranata pozri: najlepšie je tam byť medzi 9- 11hod 🙂 🙂 🙂
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza...

saranata
14. mar 2012

@janka273 dakujem krásne presne toto som potrebovala, ja viem ze treba skor, len objednala ma na sono na 12.50 tak som chcela vediet kedy začínaju po obednej prestávke aby som tam bola skor
naposledy som tam bola pred dvoma rokmi a neviem či sa niečo zmenilo a volaju podla toho ako si objednávaju alebo tak ako predtým čo znamená hocijako🙂
ešte raz díky

janka273
14. mar 2012

@saranata ja som bola objednaná, ale volajú aj podľa objednania aj podľa toho ako tam kto príde, okolo 10h 40m , tam už nebolo nikoho 🙂 - myslím pacientov 🙂

saranata
14. mar 2012

@janka273 ok tak pojdem skor, čo si ja pamatám tak donutra išli podla poradia ako kto prišiel takze akýkolvek termín som dostala tak som sedela kým to všetko prešlo dnu🙂
díky za info🙂

janka273
14. mar 2012

@saranata mne sa už 2x stalo, že tam skoro nikto nebol / dnes a pred dvomi týždňami vo štvrtok,.... prednosť majú pacienti , ktorých pošle v ten deň lekár na vyšetrenie - urgentné - tých berú skôr, alebo dr. si zvyknú niekedy vodiť i svojich pacientov, záleží to odo dňa/, budem držať päste, aby si to vybavila rýchlo 🙂

saranata
14. mar 2012

@janka273 dík, len teraz neviem či je tá prestavka na obed, alebo tam mám íst o jedenástej?

janka273
14. mar 2012

@saranata ja keď som dnes ráno volala so sestričkou, tak povedala, že do 11hod je najlepšie prísť, neskôr ako o 11hod tam nechoď, radšej skôr....ja som nikdy nebola po 11hod 🙂 / možno že by tam tiež nikto nebol/

saranata
14. mar 2012

@janka273 no pekne ja som sa jej vyslovene pýtala kedy je lepšie príst a ona ze 10 min pred daným termínom ktorý mi dala, tak pojdem skor

kristip
15. mar 2012

Ahojte, tak ja som bola dnes na poradni u p. Dubcakovej a som velmi zmatena, lebo 27. mam termin, som rok a pol po sekcii a aj ked by som chcela rodit prirodzene, bola som si ista, ze dnes mi da aj termin na sekciu, ak sa to nerozbehne... povedala, ze este netreba - tak to ked tam pridem o tyzden vo stvrtok, hned si ma tam nechaju alebo co???? bola som aj na ultrazvuku, chcela som sa objednat, ale sestricka ma hned zobrala dnu, pani doktorka ju trochu "vyhresila", ze to nema robit, ale ultrazvuk mi urobila, tak som rada. Maly je mensi, ale to bol cele tehotenstvo, tak snad je vsetko ok. uz zacinam lutovat, ze som si tiez niekoho nezazmluvnila, asi by sa mnou zaoberali trochu viac...neviem

31majka12
15. mar 2012

@kristip ahoj ja som tiez nemala zazmluvneneho lekara na Antolskej,a som velmi spokojna.
Maleho som prenasala...a kedze mi porod vyvolavali...aj vyvolali...ale nakolko maly mal hlavicku vysoko..tek som musela podstupit sekciu.
Ale boli tam aj mamicky ktore prve deticky porodili sekciou a druhe rodili prirodzene.
Ja som sa ani neviem ako dostala k DR Janacovi ...a nemala som ho zazmluvneneho....a neodhryzol zo mna
😀
Myslim ze lekari teraz len v nutnom pripade volia sekciu.
Nie je to o tom ze si mozes vybrat.

bellablonde
15. mar 2012

@kristip mna hospitalizovali skrz tehu cukrovku, to už som týždeň prenášala! vo štvrtok príjem, porodila som až v nedeľu, dovtedy po mne ani pes neštekol, nemala som nikoho zazmluvneného ... a to ešte keby som sa už fakt nasratá neozvala, dokedy ma tam chcú držať a nič so mnou nerobia, tak by mi asi ani ten blbý čípok na vyvolanie pôrodu nedali...
najlepší dr. z celého "pobytu" boli korbel a dlhopolček. Lekári, ktorí mali služby na gynekolog. odd mali dosť na háku..

misik1
15. mar 2012

@tarina tak ako si dopadla dnes???
ja idem este zajtra doobeda na poradnu,lebo v pondelok tam nie je,no a ak sa nic nezmeni na stave mojho krcka a pod....tak 26. je nas den 😉

lara69
15. mar 2012

@steiny ja som absolvovala ten pripravny kurz na antolskej, vedie ho anna jezikova, mila zienka vsetko vysvetli povie, zacvicis si a bola som aj na tom pouceni k epiduralke, to je kazdu stredu o 14,00

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre