Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ivanka.7
17. mar 2012

@mata128 Nemusis sa objednat, ja som len prisla a posadila sa pred jedny dvere 🙂

mata128
17. mar 2012

@ivanka.7 a to je jedno v ktory den?

ivanka.7
17. mar 2012

@mata128 Poradne su tam kazdy den (su tam asi tri ambulancie a v nich sa rozne striedaju rozni doktori), samozrejme ak chces ist ku konkretnemu doktorovi, tak vtedy si treba zistit, kedy ordinuje.

tarina
18. mar 2012

@kristip vdaka. dufam teda ze je to uz spravene, nechcela by som porodit niekde na chodbe 😀

mima77
18. mar 2012

@tarina mavala som kazdy pondelok kontrakcie... tak som pre istotu isla na pohotovost... no a potom v stredu rano - v noci som tiez dostala ale silne kontrakcie, tak sme isli a rovno ma tam nechali, ale vlastne sa to tahalo od toho pondelka - v utorok som totiz myslela, ze ma maly roztrhne a chce vyliezt cez pupok - chodila som po byte a krycala od bolesti... ale potom to preslo a v noci bol klud, tak som isla spat, no a nad ranom tie kontrakcie... voda odisla az na cakacke - ato som kludne lezala v posteli....len tak, sama od seba pukla a bolo...! 🙂
s tou epi - napichli mi ju myslim vcas, ale asi nespravne... lebo prvyx sa jej to nepodarilo a potom vraj ano, ale neprestavali mi bolesti - iba na malu chvilku a potom sa zasa zhorsili naspet...
neviem preco ju nezobrali - ved ak tam chodila do poradne, tak by ju nemali odmietnut...! ale ked som tam bola ja, tak hovorili ze maju strasny naval a nemali ani pomaly kde davat mamicky po porode - ci nie nahodou preto.. inak si to vysvetlit neviem... no ale aj to chapem, lebo ved kto by isiel rodit do Ruzinova?? a potom ti zostava uz len Antolska, Kramare a teraz aj Koch a nic viac...

mima77
18. mar 2012

@misik1 no to veru! pozeram na neho ako na telku!! 🙂 zda sa mi byt taky naadherny!! asi ze preto, ze je moj! 😀

brkabra
19. mar 2012

ahojte. viete mi poradit, najma mamickyco uz rodili na antolskej,,ake su hlavne rozdiely ( pozit aj negativne) medzi klasickou a nadstandardnou izbou po porode a tiez rozdiel medzi nadstandartnym porodnym boxom a klasickym? dakujem pekne ;)

bambola
19. mar 2012

@brkabra podla mna je nadstandartna izba skoda penazi ak tam nutne nechces mat muza, tak ci tak ste tam dve, akurat krajsi nabytok 😉 na normalnej izbe ste dve a kupelku mate spolocnu este s jednou izbou cez kupelku 🙂 cize ste 4 na sprchu a zachod. mne sa nestalo, ze by som musela vyckavat alebo bol rad 😉

a co ja viem, tak porodnici na antolskej nemaju moc radi nadstandartny porodny box kvoli tomu, ze je tam nejake hlupe kreslo, ze im proste nejako nevyhovuje 🙂

adetka
19. mar 2012

@brkabra nadstandardna izba je dobra len v pripade, ze chces mat po porode otecka dietata pri sebe... inak nie... Antolska ma skutocne velmi dobre vybavenie... nadstaddardnyporodny box: lekari a sestricky ho nemaju radi nielen pre hosie porodne kreslo ale aj preto, ze tam musia za mamickou behat... ich stanoviste je totiz pri klasickych porodnych boxoch... ale ak chces mat pri porode sukromie... nepocut pobehovat sestry, lekarov, ina memicky... tak si priplat.... ja som pri obidvoch porodoch bola maximalne spokojna s porodom v klasickom boxe.... a s pobytom v klasickej izbe...

brkabra
19. mar 2012

@adetka
@bambola dakujem zaa rady ;)

ivanka.7
19. mar 2012

@brkabra vlastnu skusenost nemam, ale kamaratka mi hovorila, ze na nadstandarde su nizsie postele ako na standarde, co by ona ako nizsia dost ocenila, ale nebolo vtedy volno...

lucyfuk77
19. mar 2012

poradíte mi prosím dobrého gynekológa na Antolskej ?? budúci týždeň sa tam mám hlásiť a neviem kto je Ok. poprosím Vaše skúsenosti, odporúčania. ďakujem 😎

ivanka.7
19. mar 2012

@lucyfuk77 Ja som za ten cas, co som si zistovala veci nepocula tusim ani na jedneho porodnika na Antolskej nic zle. Osobne chodim k Dubcakovej na poradne (kazdy utorok doobeda ordinuje) a som velmi spokojna.

misik1
19. mar 2012

@lucyfuk77 naozaj ,tam su vsetci dobri asi....a poradne su rychlovka,to mas fakt jedno ku komu pojdes...iba,ak by si chcela uz aj konkretneho zazmluvnovat k porodu...hm?

lucyfuk77
19. mar 2012

@misik1 to nechcem,verim, ze porod bude sup-sup, ze lekar ani prist nestihne 😉

tarina
19. mar 2012

@mima77 fuha tak to si si pekne vytrpela bolesti! ale hlavne ze ste obaja zdravi a uz pekne doma! ja si epi nedavam, tak dufam ze bude vsetko ok a co najrychlejsie! 😲

misik1
19. mar 2012

@lucyfuk77 tak potom to mas naozaj jedno ku komu do poradne...jasne,ze bude sup,sup porod, kazdemu podla jeho zelania 😉

lucikusik
20. mar 2012

@lucyfuk77 Takisto si myslím, že je jedno ku akému doktorovi v poradni pôjdeš ... všetci sú asi OK, tam to ide ako na bežiacom páse. Do poradne som stihla ísť iba 2krát - zakaždým ku inému doktorovi a odporučila by som MuDr. Dubčákovú a to kôli veľmi citlivému vyšetrovaniu. Doktorku som potom mala zazmluvnenú aj ku pôrodu a dopadlo to výborne 🙂

kockas
22. mar 2012

@lucyfuk77 MUDr. Havalda je tiez fajn, chodila som k nemu do poradne a bola som maximalne spokojna, na porod som nezazmluvnovala nikoho, lebo tiez som toho nazoru, ze na Antolskej su vsetci Dr. v pohode. Nemozem ani nic zle povedat na standardne izby a starostlivost o nas. vsetko bolo OK!

eemmaa
22. mar 2012

@lucyfuk77 ja chodim k dr. dubcakovej a je strasne zlata a som maximalne spokojna 🙂

matiakk
23. mar 2012

ahojte, ja by som sa chcela spytat na cvicenie na antolske, od kedy sa da chodit cvicit, myslim od kolkeho tyzdna tehotenstva, staci to az ked tam budem chodit do poradne? Dakujem za info 🙂

blackswan75
23. mar 2012

ahojte chcem sa spytat ci ak chcem manzela pri porode musi absolvovat nejaku pripravu? lebo na kramaroch musi a do knizky dostane potvrdenie, tak sa pytam, lebo viem ze antolska to nepozaduje len si chcem byt ista 😉

saranata
23. mar 2012

@blackswan75 Antolská nevyžaduje potvrdenie🙂

steiny
23. mar 2012

@blackswan75 Ja som sa na to pýtala priamo na Antolskej, prípravu netreba, platí sa 30€, daju ti taky papier pri pokladni

blackswan75
23. mar 2012

@saranata
@steiny dakujem babulky 🙂

sisa03
23. mar 2012

ahojte, mali ste zazmluvneneho gynek pri porode? som v uz 39tt a neviem sa rozhodnut lebo kazdy hovori inak... a ked som sa pytala gynek. na antolskej mala som pocit ze ich to skor obtazuje... dik🙂

jankohrasko
23. mar 2012

@sisa03 ja ked som rodila v 2009 na Antolskej, tak som si chcela zazmluvnit v 37 tt a nemenovany doktor mi sucho oznamil, ze mam smolu, lebo sa da zazmluvnit len do 36 tt. Nakoniec som isla rodit bez "zazmluvnenia" a bola som nadmieru spokojna. Boli pri mne dr. Scholtz a dr. Janac.

ivanka.7
23. mar 2012

@jankohrasko Teraz sa to v pohode da aj neskor (alebo to zavisi od doktora, neviem). Ja som zmluvu podpisovala v 38tt a zaplatene este ani nemam.

jankohrasko
23. mar 2012

@ivanka.7 no nam bolo hned jasne ze aj "5 min" pred porodom, no dotycny pan doktor by asi rad do vacku.. 😠 Vraj oficialne sa da len do 36 tt, neoficialne asi zalezi od dr.
Drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo, vela zdravicka 🙂

blackswan75
23. mar 2012

no co sa tyka zazmluvnenia tak sa sice zvysovali ceny ale lekari dostnau tolko co predtym ostatne zvysenie ma nemocnica, ja sa s dr dohodnem, a ked pride dostane radsej do vacku, ked nepride ma smolu dostane vsimne ten co ma odrodi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre