Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

megie
10. sep 2007

A ked nemáte nadštandard, tak vás akože otecko nemôže prísť pozrieť nasledujúce dni??? vás aj bábenko? 😕

valy
10. sep 2007

moze prist len na chodbu a babatko mu mozes ukazat len cez dvere ☹

megie
10. sep 2007

ano? 😠 to je blbé... Aspoň, že bude pri pôrode... 😒

valy
10. sep 2007

ale zavisi to aj od sestriciek, tie novorodenecke su celkom fajn. ked som ja rodila, tak nadstandard akurat malovali. no a manzel videl babatko len pri porode, aj ja a potom sme cely den nevedeli, co s nim je, lebo ja som este nelezala na sestonedeli, tak ked sme poprosili novorodenecku sestricku, tak nas obidvoch k nemu na chvilku pustila, aj manzela 😉

megie
10. sep 2007

takže by možno aj postačilo, keby som sa sestričky pekne opýtala, aké lúbi bonbony??? 😀 😀 😀

valy
10. sep 2007

neviem, skus 😀

ena
10. sep 2007

ano, babatka len cez okno, potom mozes babo odniest ku sestrickam a ty ist na chodbu za navstevou..
ale samo, ze su aj vynimky, napr. moja spolubyvajuca mala chvilu na izbe manzela.. bola mozno pol dna po porode, chuda este vystresovana, ze co ju caka ;) Babo uz mala na izbe a pytala sa sestricky, ci moze manzel na izbu, ze ona sa neciti na prechadzku na chodbe, sestricka sa ma spytala, ci mi to ako spolubyvajucej nevadi a mohol na chvilu prist na izbu, ale bolo to len raz..

rybka78
10. sep 2007

Manzel Ti napr. moze doniest na izbu vodu na pitie, aby si to nemusela vlacit sama, ale moze si ist odfotit babatko. ak by si rodila cisarskym, tam prve dni po porode nevladzes chodit a vtedy manzel moze prist za tebou. mas tam uz aj babatko, tak ho uvidi. ale to je podla mna jedla z mala vyhod cisarskeho...

ajuskamimi
10. sep 2007

ja som bola cisarom a tiez mi manzel mohol prist nachvilku na izbu za mnou. Kedze som tam este nemala maleho, tak ho siel pozriet na novorodenecku izbu a sestricky mu ho ukazali, takze sa dalo 😉 potom tie dalsie dni to uz fungovalo tak ako pisu baby, maleho som vzdy ukazala cez sklo, potom ho dala na novorodenecku izbu a sla na chodbu za navstevou 🙂

kika25
10. sep 2007

Ahojte, neviete nahodou, kedy mava ordinacne hodiny na poradnu Dr. Dubcakova?
Zoberie ma aj skor ako v 34-36tt?
Dakujem za odpovede 😉

lua
10. sep 2007

Baby tie čo chodíte na Antolskú na poradňu, sú tie ordinačné hodiny uvedené na internete aktuálne?
Potrebujem vedieť, či Dr. Havalda ordinuje zajtra o 11:00 🙂

alenaf
10. sep 2007

lua,nie som si ista,ci uz aktualizovali ordinacne hodiny aj na nete,ale myslim,ze asi nie,lebo naposledy sa to menilo minuly pondelok. Najlepsie je zbehnut tam osobne alebo si zavolat. 😉

biba12
11. sep 2007

Ahoj veverica,

na psychoprofylaxii sme preberali druhu dobu porodnu dychanie. Baby mali potom otazky k odberu pupocnikovej krvi a epiduralke. A cvicili sme.

megie
12. sep 2007

ahoj biba, a kedy si začala chodiť na psychoprofilaxiu??? 🙂

jahodka11
12. sep 2007

ahoj kika25, ja chodim k dr. Dubcakovej, ale presne ordinacne hodiny si nepamatam...ja chodim vzdy v pondelok, vtedy ordinuje od 8.00 - 10.00, ak nie do 12-tej,ale to tiez presne neviem, pridem vzdy okolo deviatej a necakam moc dlho 🙂mne dr. vybavia jedna znama, ale je velmi mila a myslim, ze nebude mat problem ta vziat..tak sa chod popytat....ja som si ju dokonca aj zazmluvnila, som teraz omnoho spokojnejsia po psychickej stranke, ked viem, ze tam bude ona..🙂))

petrulka
12. sep 2007

jahodka11, ty si v 33 tt a uz si si ju zazmluvnila? to tak skoro? mne bolo povedane, ze riaidtel to nechce podpisovat pred 35 tyzdnom

jahodka11
12. sep 2007

ahoj petrulka, tak moja zmluva je prave na podpisoch, tak to uz povazujem za vybavene....tak uvidime, dam vediet 🙂

veverica
12. sep 2007

Lua: ja sice chodim k inemu lekarovi na Antolsku, ale ordinacne hodiny sedeli. Ak by si chodila do dveri c.27 tak ti viem poslat aktualne ordinacne hodiny.

biba12: dakujem ti, a to ste sa bavili iba o dychani? Ak by sa ti chcelo mozes mi prosim napist do IP v skratke nieco viac 🙂. Dakujem

petrulka
12. sep 2007

jahodka11, ja k nej chodim tiez, chodila som k nej este pred otehotnenim. som s nou velmi spokojna, velmi mi pomohla. ona vie, ze si ju chcem zazmluvnit, ale este sme o tom nehovorili. moja kolegyna totiz u nej rodila pred mesiacom a spominala mi problem s riaiditelom, ze nechce podpisat skoro zmluvu. neviem preco, nikdy nemoze vediet, kedy sa babetko vypyta na svet.
pozeram, ze sme asi rovnako tehotne, kedy mas termin? mozno sa stretneme porodnici





🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😵

kacarinka
12. sep 2007

veverica, prosim ta mohla by si mi poslat aktualne ord. hodiny - dvere c. 27? dakujem ti velmi pekne, zajtra sa tam chystam... 🙂

jahodka11
12. sep 2007

Petrulka, ja mam termin 1.11. 🙂 doktorka povedala, ze aky pekny datum, ale co ja viem, na vsech svatych ? 🙂 🙂 🙂
v pondelok som bola na kontrole a mam sa setrit, lebo mi uz makne krcok, neviem ci to je skoro alebo co, ale zatial mi je dobre 🙂
zajtra rano o 8-mej idem cvicit k p. Jezikovej, tak sa jej asi spytam, co to blizsie znamena 🙂

petrulka
12. sep 2007

my mame termin 6. novembra, som zvedava, ci dovtedy vydrzime, na poslednej kontrole bolo vsetko ok, ale dievcatka sa zevraj pytaju skor na svet. ja nechodim k jezikovej, ale do probiosu v ruzinove, mam to kusok od domu, na antolsku sa mi zle dochadza. aj tato pani je velmi fajn, odpovie na kazdu otazku a nema problem aj nieco zopakovat desiatykrat, dokonca nam povedala, ze ked sa nam babetka narodia a bude mat nejaky problem, kludne jej mozeme volat a pytat sa, ze nam rada pomoze.

rybka78
12. sep 2007

petrulka, velmi ta asi nepotesim. 😵 ja som tyzden prenasala a este trosku dopomohol aj pan doktor, aby sa malinkej zacalo chciet ist na svet. detto kocka co som mnou lezala na izbe... 😉

veverica
12. sep 2007

kacarinka a ku komu ides? Napisem ti teda len zajtrajsok lebo cely tyzden sa mi nechce sem rozpisovat, ked by si chcela tak ti to mozem poslat v jpg do mailu.

Gynekologicko - porodnicka ambulancia, c. dv. 27, tel.: 6867 2621
STVRTOK
MUDr. Jancok 8:00 - 11:00
MUDr. Rozemberg 11:00 - 12:30
MUDr. Janac 13:00 - 14:30

jahodka11
12. sep 2007

probios poznam, tam som bola u alergologa...🙂
ja byvam v petrzalke, takze to mam na antolsku relativne blizko 🙂

kacarinka
13. sep 2007

veverica dakujem ti velmi pekne, idem k MUDr. Rozembergovi. este raz velka vdaka.

megie
13. sep 2007

baby, vy ste od ktorého týždna začali chodiť na psychoprofilaxiu? Nie je od nástupu na materskú (34tt)už neskoro? 🙂

ena
13. sep 2007

megie: ja som pri prvom zacala od 32 tt. a akurat som stihla tych 6 cviceni, lebo cez sviatky par krat cvicenie odpadlo..Takze som mala posledne cvicenie tesne pred TP

biba12
13. sep 2007

Ahoj Megie,

ja som zacala v 35 tyzdni. Pani Jezikova ma 2 krat poslala prec, raz este ked som bola 25 tzydni a druhykrat v 30 tzydni, ze staci od 32-33 tyzdna. Lenze to som zasa nemohla ja, lebo som tu nebola, potom ona mala dovolenku. Takze asi 32-33 tyzden. Ale potrebujes doporucenie od doktora. Inak na Kramaroch beru bez ohladu nato, ci tam budete rodit, alebo nie a beru aj skor, ja som tam cbola parkrat a to som zacala v 5 mesiaci. A nechcu ani doporucenie od doktora.

petrulka
13. sep 2007

ja som prvykrat bola v 28 tt, ale v probiose, chodim dvakrat do tyzdna a pomaha mi to na chrbticu. sice si za to platim, ale stoji to zato.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre