• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

3. augusta 2017 
Ja mam tiež take skor neprijemne pocity. Ja som prvi krat rodila u Rozemberga a všetko bolo super. No aj teraz chodim k nemu, len vo štvrtok mali školenie a tak som isla v stredu k nej. no a po jej vyšetreni ako som prišla domov som mala krvavy vytok. Našťastie bolo všetko OK ale zda sa mi tym necitliva.
29. máj 2012 o 09:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek ty si zhanas porodnika???? :wink: ano co pisala @deni777 a este vraj Malova, :wink: :wink:
29. máj 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tu sestričku tiež moc nemusim ale čo už. :slight_smile: hlavny je lekar. Som zvedava teda ked sa mi to konečne spusti koho budem mať. Snad to pojde tak dobre ako pri prvej dcerke
29. máj 2012 o 09:20  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek aj ja chodim k nemu, a je velmi dobry a citlivy, mas pravdu s tym ze po jej kontrole som mala spinenie, ale po jeho nie :confounded:
29. máj 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby som mala dost penazi tak si určite zazmluvnim Rozemberga, s nim mam dobre skusenosti. no 1 krat som bola unej a mam len zmiešane pocity. tento krat ako som pisala idem kdo bude služiť.
29. máj 2012 o 09:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
On je aj taky , že k nemu ked len pridem tak mam dobru naladu. Ked som prvy krat unho rodila tak aj počas poroeu som mala usmev ked prišiel a hnet mi bolo lepsie pri tych bolestiach. psychyka je moc dôležita
29. máj 2012 o 09:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek aj ja som spinila ale vzsetrenie ma nebolelo, aj ma na to scholtz upozornil.ze budem spinit, lebo musi skontrolovat krco ale aj branku a to je hlbsie.. :wink:
29. máj 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 a co ti povedal ako si na tom? unho kamoska rodila ho mala zaplateneho a klobuk dolu, obil jej sekciu a ma nadherny rez vobec nema problemy nic
@111anjelicek no ved aj ja som povedala ze druhe tehu si zaplatim doktora a jeho alebo Sholtza,,, bez toho sa asi nepohnem pokial nemam zmluvu z niekym tak to je otras
29. máj 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela spravia pociti, určite je kvalifikovana a dobra lekarka. Možno nakoniec budem mat pri pôrode ju a tiež snou budem spokojna ako s Rozembergom. uprimne budem len rada. :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktorka mi povedala ze som otvorena na 1 prst, no už to bude týždeň. vo štvrtok ak konečne neporodim tak uvidim čo bude. No zatka sa uvolnuje len nič s toho. Doma mam aj morča ktore čaka mladatka, tak už si robime doma stavku kto bude skor, či ja alebo morča :slight_smile: nejako sa to natahuje
29. máj 2012 o 09:32  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek a kedy si mala termin? co ti povedala ze mas cakat ci ako ? lebo mna neha dva tt cakat do pondelka apotom vyvolat ak sa to nespusti samo
29. máj 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek no ja som otveroena na 2-3cm mi povedala aj Hemiltona mi urobila
29. máj 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni777 krcok sa skratil o polovicu ale branka zamknuta na 100 zamkov a hlavicka je este vysoko,:grinning: :grinning: :grinning: este 2 tt by som mala vydrzat, ale aj ako tretorodicka som ako casovana bomba :grinning: :grinning: :grinning: nikdy nevies :wink: :wink: ale dal mi telefon, aj sme zmluvu podpisali, :wink:
29. máj 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som mala vcera, ale podla ultrazvuku vyslo ze mala ma sice cca 3400 g ale podla ich vypočtoch zodpovedala v stredu 37 tyz. a 5 dni. tak ze to posunula na 4.6. no prva dcerka tiež nezodpovedala k tyždnom ale narodila sa den po termine. Uvidim čo bude vo štvrtok
29. máj 2012 o 09:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 noi ja mam vsetko prichistane na porod len na bolesti cakam, aj krcok aj branku mam pripravenu a furt nic,,, ale dobre je ze mas zmluvu,, nebudes lutovat podla mna a presne to ze uz rodis treti kraat to bude sup sup :slight_smile:
@111anjelicek aj ja idem strvtok ak sa nic nezmeni do vtedy,, ja som mala podla usg 20teho ale podla PM 25teho termin
29. máj 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to mas super, ked mas zazmluvneneho. aj zavidim :wink: ale tak čo človek čita tak po profesionalnej stranke su dobry všetci. už to odtatne je o pocitoch hlavne nech dcerka sa v poriadku narodi a je zdrava. Ja to už nejako zvladnem zubami nechtami :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vychadza podla PM 28 a podla ultrazvuk 4. uvidime. ale iste si možeme byť že raz to pride , to nas neminie :grinning:
29. máj 2012 o 09:43  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@111anjelicek tak tak , raz to musi prist uz sme blizko :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime možno sa stretneme na pôrodnici :slight_smile:
29. máj 2012 o 09:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@111anjelicek no mozno, lebo vraj aju vela a nemaju kam zeny davat, tie co su na cakacke su tam aj tiez co uz porodili su spolu, no maju v tom frmol teda :slight_smile: tak boh vie, kam nas daju :grinning:
29. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime, ked som rodila pred 4 rokmi tak porodila som o 10 a do 14 som bola na sale čo nebolo miesto.
29. máj 2012 o 09:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111anjelicek a mas aj bolesti? leb ja mam ale asi su to poslickovia :angry:
29. máj 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nie, len ked chodim tak mi dost tvrdne a tak troska , ale nic take
29. máj 2012 o 11:38  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni777 ajoj takze stale nic?neboj ono to prijde kazdu chvilu :slight_smile: ja som bola na ultrazvuk takze vsetko je o.k malickij ma 3kila vody mamdost prietoki su dobre takze som stastna ze je vsetko dobre :slight_smile: v noci som mala dost silne bolesti brucha dole a klby panevne ma booolia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ze ja mam asi poslickov aa ty mas dufam predporodne bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2012 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni777 vydrz vydrz, on chce na den deti pockat :grinning: Vo stvrtok rovno aj tasku mozes brat k doktorovi :wink:
29. máj 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni777 sa deje niečo ???? :dizzy_face:
29. máj 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculka24 ta DENI777je nejako tisko ze?no dufam ze to uz pomalicki jej pojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2012 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksi77 pisala ze jej odtiekla voda a je uz v porodnici, tak sa asi podarilo a dneska bude mat malinkeho, drzime vsetky palce :slight_smile:
29. máj 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matiakk jejzis tak z bozou pomocou ked budes s nou pisat tak pozdravuj a drzim palce :slight_smile:
29. máj 2012 o 17:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk
@oksi77 no super taak sa konecne dockala, hadam to bude mat @deni777rychlo za sebou
29. máj 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok