• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
cicimon
Vsetko bolo v poriadku celych 27 tyzdnov.Bola som na poradnia mala som vyssi tlak,tak ma doktorka pre istotu poslala do nemocnice,lebo isiel vykend a nech ma nadstavia ak bude potreba na lieky.No ale dlho som sa tam neohriala.Vysetrili ma a poslala na ultrazvuk,kde zistil ze mam malo plodovej vody a poskodenu placentu.A mala hoci som v 27tt rozmermy zodpoveda tak 24tt.Tak hned po mna poslali zachranku a previezli do BA ,lebo malinka musela ist von.to bolo v piatok.V BA ma vysetrili vsetko mi poriadne vysvetlili a nadstavili ma na kortikoidy koli malej pluckam,aby s a vyvinuli.A snazili sa mi znizit tlak lebo mi dost vyletel.V pondelok sa mala narodila cisarskym s porodnou vahou 580g a 32cm.Domov sme isli za 3 mesiace.Ja som tam s nou mohla byt len tyzden ako po cisaraku a potom som dochadzala raz za tyzden.To bolo veelmy taske.Doma som odsavala mlieko a zamrazovala a nosila do BA.Dnes uz mame 10 mesiacov a 6600g a je uplne zdrava!!!!!!!!!!!!!!!
29. máj 2012 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@deni777 tak drzim palceky, tesim sa ze to budes mat coskoro za sebou :wink: :wink: :wink:
@matiakk pozdravuj ju chudatko nase, nech ma bezproblemovy porod :wink: :wink: :wink:
29. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksi77 ona to pisala kocky u seba na profile ci ako sa to vola, len odtial to viem, inak sa nepozname, len odtialto, chodim sem a citam si a drzala som jej palceky tak ako vy :slight_smile:
29. máj 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matiakk ano uz som nasla, super, tesim sa ze to ma chuda uz za sebou :wink: :wink: :wink: :wink:
30. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mne vcera odisla hlienova zatka, ale citala som ze to moze byt aj tyzden, dva pre porodom , lebo nijak zvlastne sa necitim, nic mi nie je, ani poslickovia, maly si kope, som ostala prekvapena, ja som hlienovku nikdy nevidela, pri dcerach mi odisla zatka s plodovou vodou, takze to nebolo tak vidno :wink: :wink: tak co ako sa mame? ktora nam uz rodi??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackswan75 no moja :grinning: ci sa mi este vobec uvidime v ten pondelok :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jasminet jasne ye sa vidime, sak ja nerodim zatka moze odist aj skorej pred porodom a nic sa nedeje :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kto sa chystate rodit k dr Malovej ?
31. máj 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 to ja viem, ale ty ako tretorodicka... :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackswan75 nerodim ale idem sa zajtra ubytovat :frowning2:
31. máj 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danculka24 fiiha hotel kempinskij? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no drzim mooc palec nech to mas cim skor za sebou a princeznicku v narucii :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 ja sa chystam, je velmi mila, bola som u nej uz 2x na poradni, cakam dievcatko a je KP, tak velmi dufam ze sa este otoci, aj ked neviem ci uz nie je neskoro :frowning2:
31. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk chces si ju zazmluvnit ?ake ,śu ,tam ,teraz ceny ?
31. máj 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 hej chcela by som, ma dobre referencie a aj realne je mila, pozorna, vysvetluje, myslim ze 300eur je teraz za zmluvu, stale to zvysuju :frowning2:
31. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk sak to ze sa to stale zvysuje
:unamused: ona je totiz moja suseda a poznam sa s nou osobne a za to by som ju chcela pocula som ze je velka odbornicka a ze je precizna :wink:
31. máj 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@blackswan75 :grinning: nebolo by zleee, dakujem dufam že budu so mnou niečo aj robit a nenechaju to až na pondelok
31. máj 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 je vraj super, moja kamoska lezi prave na Antolskej a ma ju zazmluvnenu, je velmi spokojna :wink:
31. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blackswan75 to som rada ja este tehu ani nie som ale ako nahle budem chcem ist k nej :wink: nadstandart je tam aka cena ?alebno kolko zien je na izbe ?klasickej
31. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na standardnej izbe su max po tri a dve izby maju spolocne socialne zariadenie, a nadstandard stoji myslim18eur na den, :slight_smile: :wink: a tam su dve
31. máj 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 vazne suseda?:slight_smile: hej precizna je urcite, sa jej nezdalo, ze na moju vysku mam male brusko a tym padom sa jej zdalo aj male babo a hned ma poslala pre klud seba aj mna na ultrazvuk a sa potom potesila ze je vsetko ok a to ma videla 1x, takze naozaj taka mila. Viem, ze aj tu pisali baby, ze aj ked ju nemali zazmluvnenu a mala sluzbu, ze bola super a starala sa. Ja som astmaticka, alergicka a este malinka je KP tak si chcem radsej niekoho zazmluvnit, aby ma poznal ked budem rodit, nie vsetko vysvetlovat sluzbukonajucemu, aj ked fakt 300eur je dost, kde tie ceny beru :slight_smile:
31. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blackswan75 tak fajn :slight_smile: ty ides k Dr. Scholtzovi vsak? Ja som u neho bola dvakrat, ked som spinila v 30tt a tiez je super, nemal problem aj ked uz nik nerobil ultrazvuk poobede ma tam zobrat a urobit mi ho, proste nic nezanedbal, uplne ma ukludnil ze sa nic nedeje, ze este nerodim, fakt odbornik :slight_smile:
31. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matiakk ano, k nemu, som velmi spokojnaa :wink: :wink: :wink: prijemny a vyborny pristup :wink:
31. máj 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krasny den deti, pohladkajte si brusenkaaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. jún 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@matiakk hej suseda cez bytovku :wink: presbne aj ja chcem pre to ju lebo ja mam zase epilepsiu a chcem aby sa starala o mna od zaciatku tehu a strasne to zvysuju :unamused: a pojdes cisarskym ?ked je mala tak ?
1. jún 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 tak to hej to bude lepsie ak ta odrodi niekto kto ta bude poznat, ale zas na tej Antolskej su fakt skoro vsetci odbornici podla tejto diskusie a co pocuvam. No uvidim ci sa otoci, vraj sa moze aj tesne pred porodom, zatial pocitam aj s cisarskym, co uz, nerada by som :frowning2:
1. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk ty mas malu KP? ja som mala prvu a neotocila sa a porodila som ju normalne :wink: :wink: mala 3450 a 50cm
1. jún 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk ale co som pocula tak na Antolskej robia v takomto pripade radsej sekciu, takze mozes s tym pocitat.. :wink:
1. jún 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 jasne, ze ja by som radsej normalne, nechcem ani epidural ani cisarak, lekarka povedala, ze nabuduce sa porozpravame ake su moznosti, a ake to bolo prosim ta v tvojom pripade? bol to velmi tazky porod, nedusila sa mala alebo nemala nieco s nozickami ked bola KP? dakujem za info :slight_smile:
1. jún 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matiakk co to uz tolko beru za zazmluvnenie ja ked som zazmluvnovala minuly rok tak bolo esste 230 tusim a nejake drobne, zvysuju si teda riadne
1. jún 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@votaress hej, podla cennika v pokladni dole na prijme je tam jasne napisane 300 Eur, vsetky tie poplatky sli hore, aj za partnera pri porode bolo 16 a je uz 30 a atd.. :frowning2:
1. jún 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok