Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

bumbajko
29. máj 2012

cicimon
Vsetko bolo v poriadku celych 27 tyzdnov.Bola som na poradnia mala som vyssi tlak,tak ma doktorka pre istotu poslala do nemocnice,lebo isiel vykend a nech ma nadstavia ak bude potreba na lieky.No ale dlho som sa tam neohriala.Vysetrili ma a poslala na ultrazvuk,kde zistil ze mam malo plodovej vody a poskodenu placentu.A mala hoci som v 27tt rozmermy zodpoveda tak 24tt.Tak hned po mna poslali zachranku a previezli do BA ,lebo malinka musela ist von.to bolo v piatok.V BA ma vysetrili vsetko mi poriadne vysvetlili a nadstavili ma na kortikoidy koli malej pluckam,aby s a vyvinuli.A snazili sa mi znizit tlak lebo mi dost vyletel.V pondelok sa mala narodila cisarskym s porodnou vahou 580g a 32cm.Domov sme isli za 3 mesiace.Ja som tam s nou mohla byt len tyzden ako po cisaraku a potom som dochadzala raz za tyzden.To bolo veelmy taske.Doma som odsavala mlieko a zamrazovala a nosila do BA.Dnes uz mame 10 mesiacov a 6600g a je uplne zdrava!!!!!!!!!!!!!!!

blackswan75
29. máj 2012

@deni777 tak drzim palceky, tesim sa ze to budes mat coskoro za sebou 😉 😉 😉
@matiakk pozdravuj ju chudatko nase, nech ma bezproblemovy porod 😉 😉 😉

matiakk
29. máj 2012

@oksi77 ona to pisala kocky u seba na profile ci ako sa to vola, len odtial to viem, inak sa nepozname, len odtialto, chodim sem a citam si a drzala som jej palceky tak ako vy 🙂

blackswan75
30. máj 2012

@matiakk ano uz som nasla, super, tesim sa ze to ma chuda uz za sebou 😉 😉 😉 😉

blackswan75
31. máj 2012

baby mne vcera odisla hlienova zatka, ale citala som ze to moze byt aj tyzden, dva pre porodom , lebo nijak zvlastne sa necitim, nic mi nie je, ani poslickovia, maly si kope, som ostala prekvapena, ja som hlienovku nikdy nevidela, pri dcerach mi odisla zatka s plodovou vodou, takze to nebolo tak vidno 😉 😉 tak co ako sa mame? ktora nam uz rodi??? 😀 😀 😀

jasminet
31. máj 2012

@blackswan75 no moja 😀 ci sa mi este vobec uvidime v ten pondelok 😉 😀 😀 😀

blackswan75
31. máj 2012

@jasminet jasne ye sa vidime, sak ja nerodim zatka moze odist aj skorej pred porodom a nic sa nedeje 😀 😀 😀

lea1333
31. máj 2012

kocky kto sa chystate rodit k dr Malovej ?

jasminet
31. máj 2012

@blackswan75 to ja viem, ale ty ako tretorodicka... 😀 😀 😀

danculka24
31. máj 2012

@blackswan75 nerodim ale idem sa zajtra ubytovat ☹

blackswan75
31. máj 2012

@danculka24 fiiha hotel kempinskij? 😀 😀 😀 😀 😀 no drzim mooc palec nech to mas cim skor za sebou a princeznicku v narucii 😉 😉 😉 😉

matiakk
31. máj 2012

@lea1333 ja sa chystam, je velmi mila, bola som u nej uz 2x na poradni, cakam dievcatko a je KP, tak velmi dufam ze sa este otoci, aj ked neviem ci uz nie je neskoro ☹

lea1333
31. máj 2012

@matiakk chces si ju zazmluvnit ?ake ,śu ,tam ,teraz ceny ?

matiakk
31. máj 2012

@lea1333 hej chcela by som, ma dobre referencie a aj realne je mila, pozorna, vysvetluje, myslim ze 300eur je teraz za zmluvu, stale to zvysuju ☹

lea1333
31. máj 2012

@matiakk sak to ze sa to stale zvysuje
😒 ona je totiz moja suseda a poznam sa s nou osobne a za to by som ju chcela pocula som ze je velka odbornicka a ze je precizna 😉

danculka24
31. máj 2012

@blackswan75 😀 nebolo by zleee, dakujem dufam že budu so mnou niečo aj robit a nenechaju to až na pondelok

blackswan75
31. máj 2012

@lea1333 je vraj super, moja kamoska lezi prave na Antolskej a ma ju zazmluvnenu, je velmi spokojna 😉

lea1333
31. máj 2012

@blackswan75 to som rada ja este tehu ani nie som ale ako nahle budem chcem ist k nej 😉 nadstandart je tam aka cena ?alebno kolko zien je na izbe ?klasickej

blackswan75
31. máj 2012

na standardnej izbe su max po tri a dve izby maju spolocne socialne zariadenie, a nadstandard stoji myslim18eur na den, 🙂 😉 a tam su dve

matiakk
31. máj 2012

@lea1333 vazne suseda?🙂 hej precizna je urcite, sa jej nezdalo, ze na moju vysku mam male brusko a tym padom sa jej zdalo aj male babo a hned ma poslala pre klud seba aj mna na ultrazvuk a sa potom potesila ze je vsetko ok a to ma videla 1x, takze naozaj taka mila. Viem, ze aj tu pisali baby, ze aj ked ju nemali zazmluvnenu a mala sluzbu, ze bola super a starala sa. Ja som astmaticka, alergicka a este malinka je KP tak si chcem radsej niekoho zazmluvnit, aby ma poznal ked budem rodit, nie vsetko vysvetlovat sluzbukonajucemu, aj ked fakt 300eur je dost, kde tie ceny beru 🙂

matiakk
31. máj 2012

@blackswan75 tak fajn 🙂 ty ides k Dr. Scholtzovi vsak? Ja som u neho bola dvakrat, ked som spinila v 30tt a tiez je super, nemal problem aj ked uz nik nerobil ultrazvuk poobede ma tam zobrat a urobit mi ho, proste nic nezanedbal, uplne ma ukludnil ze sa nic nedeje, ze este nerodim, fakt odbornik 🙂

blackswan75
31. máj 2012

@matiakk ano, k nemu, som velmi spokojnaa 😉 😉 😉 prijemny a vyborny pristup 😉

blackswan75
1. jún 2012

krasny den deti, pohladkajte si brusenkaaaa 😉 😉 😉 😉 😉

lea1333
1. jún 2012

@matiakk hej suseda cez bytovku 😉 presbne aj ja chcem pre to ju lebo ja mam zase epilepsiu a chcem aby sa starala o mna od zaciatku tehu a strasne to zvysuju 😒 a pojdes cisarskym ?ked je mala tak ?

matiakk
1. jún 2012

@lea1333 tak to hej to bude lepsie ak ta odrodi niekto kto ta bude poznat, ale zas na tej Antolskej su fakt skoro vsetci odbornici podla tejto diskusie a co pocuvam. No uvidim ci sa otoci, vraj sa moze aj tesne pred porodom, zatial pocitam aj s cisarskym, co uz, nerada by som ☹

blackswan75
1. jún 2012

@matiakk ty mas malu KP? ja som mala prvu a neotocila sa a porodila som ju normalne 😉 😉 mala 3450 a 50cm

blackswan75
1. jún 2012

@matiakk ale co som pocula tak na Antolskej robia v takomto pripade radsej sekciu, takze mozes s tym pocitat.. 😉

matiakk
1. jún 2012

@blackswan75 jasne, ze ja by som radsej normalne, nechcem ani epidural ani cisarak, lekarka povedala, ze nabuduce sa porozpravame ake su moznosti, a ake to bolo prosim ta v tvojom pripade? bol to velmi tazky porod, nedusila sa mala alebo nemala nieco s nozickami ked bola KP? dakujem za info 🙂

votaress
1. jún 2012

@matiakk co to uz tolko beru za zazmluvnenie ja ked som zazmluvnovala minuly rok tak bolo esste 230 tusim a nejake drobne, zvysuju si teda riadne

matiakk
1. jún 2012

@votaress hej, podla cennika v pokladni dole na prijme je tam jasne napisane 300 Eur, vsetky tie poplatky sli hore, aj za partnera pri porode bolo 16 a je uz 30 a atd.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre