Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

ivanka.7
1. jún 2012

@votaress zvysovalo sa tento rok od 1. 2. krasne som to vychytala :p brala som to ako narodeninovy darcek, kedze mam prveho februara narodky :p

votaress
1. jún 2012

@ivanka.7 potesi :D

blackswan75
1. jún 2012

@matiakk ano mala problem s nozickami, mala velke vyklbenie, do 7 mesiacov bola balena nasiroko a sledovana na neurologii do roka aj na ortopedii, pridusena nebola mala 3450g povedali ze bude mat do 3100 , ked je babo vycsie je tam riziko , musela vyjst na jeden krat tak mi tlacili na brucho, nevedela som co ma caka a ake to bude, neuvedomovala som si nic, az potom mi to docvaklo, ze to bolo riziko, ale lekar bol skuseny uz mal take porody, ale neviem ci tvoja lekarka uz KP rodila, asi by som volila radsej sekciu je to aj menej stresujuce pre dietatko 😉 😉 😉

bubutko
1. jún 2012

@matiakk ahoj, nemam zatial vlastnu skusenost s porodom, ale kamoska tiez odmietla epiduralku ze to zvladne v pohode a nakoniec pekne sla prosit aby jej ju dali, lenze uz bolo neskoro a tak to musela den pretrpet a povedala ze uz bez nej nikdy viac ze to boli hrozne muky. ja si dam urcite.

blackswan75
1. jún 2012

@matiakk a ked chces epi, tak ti nedovolia rodit,KP to spomaluje porodnu cinnost, aspon mne moj dr nedovolil, kvapkala mi infuzia, musela som sa velmi otvorit a robil sa aj velky nastrih 😉

matiakk
1. jún 2012

@blackswan75 som si aj myslela, podla toho co pises asi je lepsi cisarsky aj kvoli tym nozickam, aj ked je to individualne, sama som zvedava ako to nakoniec bude, necham si poradit lekarkou a potom sa rozhodnem, epi nechcem, vela mojich kamosiek ju nemalo a prezilo, tak prezijem aj ja hadam 🙂

blackswan75
1. jún 2012

@matiakk daj vediet ako.doktorka rozhodla. Drzim palceky.🙂

keyka
2. jún 2012

Baby a ma niekto skusenost s MUDr. Bertoldovou?

oksi77
2. jún 2012

@keyka ja som o nej pocula ze je strasne prisna 😖

rainee
2. jún 2012

@keyka mna rodila, nebola moc prijemna, ale kedze som mala hrozny porod tak mi zalezalo len na tom aby sme to bez ujmy prezili a neriesila som ci je mila alebo nie 😉
inak rodila mi tento tyzden kamoska na antolskej a vraj je tam nenormalny natresk, maminky uz umiestnuju na ine poschodia a tym padom nemaju babatka u seba. takze good luck vsetkym tehulam nech mate pohodovy porod a tych par dni sa to tam da prezit 🙂
@bubutko ale ani pri epi nemas garanciu ze ti zaberie, ci ti ju vobec stihnu dat a ci ti ju dobre pichnu. u mna bola epi o nicom a dodnes ma boli chrbat ako mi to zle pichli 😠

blackswan75
2. jún 2012

@rainee a aj na nadstandarde je natresk? .. sa dalo cakaz to su tie dovolenkove babatkaa 😀 😀 😀 😀 😀

blackswan75
2. jún 2012

@rainee ja som chcela standard, nie som narocna, ale ak nemam mat mimi pri sebe tak si radsej zaplatim nadstandard...

katy1979
2. jún 2012

@blackswan75 dostat sa na nadstandart je obrovske stastie.

rainee
2. jún 2012

@blackswan75 presne ako pise
@katy1979 ale mozno budes mat stastie. Inak 2012 je tusim najsilnejsi rok, kazda druha je tehula 😉 a dufam ze zacnu nieco konecne robit aj so skolkami...

matiakk
2. jún 2012

@rainee takze sa moze stat, ze si tam bez babatka cele dni a chodis na novorodenecke kojit a tak? ci ako to prebieha potom? to ma teda moc netesi a asi sa to nezmeni ani za par tyzdnov, tak s tym mozeme uz aj pocitat. A ked je taky natresk tak aj nadstandard bude plny stale zrejme, no nic moc kocky ☹

blackswan75
2. jún 2012

@matiakk tak za dva tyzdne sa to hadam vyprazdni, ja planujem tak okolo 12 rodit 🙂)))

oksi77
2. jún 2012

@blackswan75 dufam ze mas pravdu 😉 lebo my mame uz povedalabich tak troska podovolenkove babatka 😀 ja som otehotnela vpolovici septembra tak tt mam19juna ale chcelabich skvor 😀 uz ma 3kila tak kolko bude mat na konci? 😝 ja som malinkaaaaa ja to nevitlacim 😝

dudduli
2. jún 2012

ja som mala termin 21 juna a rodila som na konci maja 🙂

oksi77
2. jún 2012

@dudduli cooooo?daj recept na richlyj porod 😀

dudduli
2. jún 2012

@oksi77 prerabali sme kuchynu 🙂)) a to som sa nemohla len pozerat!!! a prveho som tiez tak o tyzden skor.to som si uvarila,zaclony a pradlo vypravala a vyvesala,okna umyla a vecer som isla,sice len o tyzden skor ale predsa,tie posledne tyzdne su nekonecne 🙂

oksi77
2. jún 2012

@dudduli aj ja robim celi den 😲 do obchodu,navarit umit riad,upekla som dvojitu porciu vencekov a uz ani nevladam chodit 😀 ale mne take stastie nehrozi 😀

dudduli
2. jún 2012

@oksi77 neboj uz to dlho nepotrva,uzi si posledne dni volna 🙂) a hlavne sa poriadne vyspi 🙂)

matiakk
2. jún 2012

@blackswan75 a kedy mas termin? 🙂 ja by som tiez rada skor, termin mam az 28. jun a zda sa mi to nenormalne daleko 🙂 si pripadam ako slon naozaj

matiakk
2. jún 2012

@dudduli presne ako pises, tie posledne tyzdne su neeeeekonecne...aj mne sa zda, takze ty si to vidim super vyriesila 🙂

oksi77
2. jún 2012

@dudduli no keby to slo ☹ ☹ kazdu hodku pochodujem na wc ,trpnu mi ruky a malyj sa taci dole hlavou a nohami tlaci rebra 😀 takze o spanku si robim len iluzie 😀 ale mne to nevadi ja uz ho chcem maaat 🙂 🙂 🙂

blackswan75
2. jún 2012

@matiakk ja mam termin den ored tebou 😀 😀 😀 ale tiez by som chcela skor okolo 12 juna, to by sa mi pacilo, 😉 😉 😉 tak idem malemu dohovarat 😉 😉
@oksi77 presne aj mne tlaci do rebier, aspon viem ako sa citil janosik 😀 😀 😀 😀

chiarra8
2. jún 2012

@blackswan75 ahojky, ja by som tiez chcela nadstandart.. kedy sa to vlastne plati? Este pred porodom ako epi, alebo im po porode zahlasim, ze nech ma daju na nadstandart? A inak aj ja uz predychavam tie kopance 🙂 Dohovaram bambulke, ze okolo 20.juna by bol fajn termin 🙂 nech sme uz vsetci spolu 😉

blackswan75
2. jún 2012

@chiarra8 no ked ta prijmu ze ides rodit, to zahlasis,,, dopredu sa to neda, zial, 😉

matiakk
3. jún 2012

@blackswan75 ved ja by som to tiez rada stihla do 20, dlhsie si neviem predstavit, fakt pocitam pomaly hodiny, u teba to asi aj bude ked si tretorodicka vsak 🙂
@chiarra8 uvidime ci ten nadstandard bude volny, skoda ze ho tam maju tak malo, ale dufam ze nebudeme na chodbe ked je tak plno 🙂

rainee
3. jún 2012

@matiakk uz aj tak bolo ze baba stravila pol dna na lehatku na chodbe lebo nemali miesto, ale to bola ina nemocka v ba 😉 nadstandard su tusim len 2 izby, nepatrala som po tom lebo bol obsadeny, detto ten lepsi porodny box. neda sa to zaplatit vopred.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre