• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
dakujeeeem, no ja som bola naposledy dohodnuta s doktorom a isla som dnu hned, resp. do 10 min., bolo to tam uuuplne prazdne (cez obed).
28. sep 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dakujem, pochopila (zhruba :grinning: )
a konecne fotka, uz sa len stastne oddelit :dizzy_face:. tak nech ti to rodi :grinning:
28. sep 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi dik, tebe tiez :grinning: ale az v aprili, hihi
28. sep 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ty budes rodit na Antolskej? Lebo aj ja :grinning: no bude to premiera :sunglasses:
28. sep 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veverica - ja nemam lekara zazmluvneneho a aj z toho mam obavy ... :fearful:
Ja mam zatial podobne pocity, bolesti mam par krat za den ale myslim, ze aj tie si uz namyslam :grinning:
Ja sa mam hlasit v pondelok ked dovtedy nic. Ale moj drahy a moj synator sa asi rozhodli, ze to nechame az na pondelok ... :wink: No - co uz narobim, ked sa tak rozhodli :sweat_smile:

Inak znamenie?! Ked uvidis najvystrasenejsiu zenu na oddeleni - som to ja :slight_smile:))
Aj ked mozno PO uz budem kludnejsia :slight_smile: Uvidime.
28. sep 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrull: no ja sa snazim tomu uz trochu dopomoct a dala som sa na upratovanie, uvidime ci zaberie a ked nic tak uz budem do utorka len odpocivat a zbierat sily :grinning: . A neboj lekari su tam vsetci podla mna fajn, ku komu chodis do poradne?
28. sep 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verul, ja viem, si mi spominala v IP :wink: :grinning:
keby si to kapanek popohnala :grinning: , mame sancu sa stretnut aj v porodnici
28. sep 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrulla neboj sa ani ja som nemala zazmluvneného lekára a pôrod bol super chytila som takú mladú doktorku a bola zlatučká...škoda že neviem meno :sweat_smile:
28. sep 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veverica,
chodim k Dubcakovej. Je strasne mila ale stale sa zaujima ci uz mam zmluvneho lekara. (uz mi je to neprijemné, nieze by som jej nedopriala, ale za ten poplatok ...).
Inak s tym upratovanim ... ja uz mam okna umyte 2 krat, vysavam kazdy den ... a maly je spokojny ze mamicka je v pohybe :dizzy_face:
Takze v pondelok ho budu musiem vydurit :confounded: (bojim bojim)
28. sep 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrulla: hmm tak to je blbe, ze mas taky pocit z toho. Kasli na to a netrap sa s tym. A neboj sa, lebo sa zacnem aj ja :slight_smile:
28. sep 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veverica - a ty si uplne kludna ??? :astonished:
Klubuk dolu.
Ja sa strasne tesim, ale aj strasne bojim. To je tak ked neviem co ma caka.
Takze dufam, ze vsetko dobre dopadne - ci v nedelu, alebo v pondelok ...
28. sep 2007 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to len nahovaram, ze som kludna. A snazim sa na to nemysliet, co ma prist pride :slight_smile:
28. sep 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si drzme palce :slight_smile:)
28. sep 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petrul, ked sa mas v pondelok hlasit a nemas zmluvu to este neznamena ze ti daju hned vyvolavacku, ja som to mala tiez tak a nechali ma cakat, na mna to prislo v noci zo stredy na stvrtok. do vtedy len kontrolovali ze ci vsetko ok.
28. sep 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrula a odkial si ked mozes napisat?
28. sep 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ozaj a ani ja som nemala zmluvu a pohoda, nic sa nebojte, bolo to ok.
28. sep 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stacynka - srandujes? :cry:
Ja uz som dusevne pripravena, ze najneskor v pondelok bude drobcek vonku :confused:
Inak co sa tyka otvarania, tak prvu tretinu mam vraj uz za sebou ... tak dufam, ze to uz len rozbehnu.
Mimochodom som z Pezinka, preco??
28. sep 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrula ja som nastúpila v piatok a porodila som až v pondelok večer...nemala som zmluvu, práveže babenky čo mali zmluvu dostali vyvolávačku aby ich odrodil ten doktor, ktorého si vybrali
28. sep 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
STACYNKA ahoooj, som rada, ze si sa ozvala, hned ti idem pisat IP :grinning:

Inac k tym zmluvam, ja som bola rada, ze som si zazmluvnila lekara, lebo ja som bola taky pripad, ze maly bol velky a nevedelo sa, ci zvladnem porod normalne alebo cisarom. Nakoniec padlo rozhodnutie - CISAR a ja som bola fakt rada. V pondelok som mala prijem a v stredu planovany CR. Jedna baba bola na tom ako ja, tiez ju prijimali v pondelok, lenze nemala zazmluvneneho. Davali jej vyvolavacku snad kazdy den a ona nic, nakoniec si narychlo vybavila lekara a porodila az o tyzden po prijme cisarom, normalne sme ju tam vsetky lutovali a ona chudatko tiez bola z toho cela na nervy :unamused: ale neviem, mozno to bolo len tym /teda ten pristup lekarov, lebo sice nie som lekar, ale zda sa mi nezmyselne davat tolko vyvolavaciek, ked nezaberaju a mohli jej CR robit uz davno, kedze uz bola po termine/, mozno to teda bolo tym, ze sa tam stale malovalo a bol asi chaos.
28. sep 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka212 - mozem sa opytat, ze v piatok ked si nastupila - kolko si bola po termine? A to si trcala v nemocnici cely vikend a v pondelok sa to samo rozbehlo? Alebo to nakoniec vyvolali?
Ja som normalne teraz v soku, ja som si bola na istom ze mi maleho v pondelok vyvolaju a hotovo :fearful:
28. sep 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PETRULLA to zalezi od lekara. Ja som nastupila na prijem tak, ze termin som mala v piatok a v pondelok som nastupila. Bolo nas tam takych hodne a babam zacali davat vyvolavacky az okolo stredy. Ono prenasat tusim mozes este dva tyzdne po porode, takze sa moc s tym neponahlaju, pokial nemas priznaky porodu :wink:
28. sep 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrulla, ziadne soky. ber to normalne, pokial sa mas len v pondelok hlasit a same sa ti to nerozbehne, tiez si nemyslim, ze by s tebou hned nieco robili, s tym radsej rataj. na druhej strane vzdy je sanca, ze do toho pondelka ani cakat nebude treba :wink:
28. sep 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo ja som mala termín 1 marca nastúpila som 2 marca a porodila som 5...

a bolo to tak, že 3 začali bolesti to som nikomu nepovedala lebo neboli pravidelné 4 mi odtiekol ten hlien a to som už mala pravidelné bolesti a to ma už dali čakať do pôrodnice na čakačku a stále sa mi to nerozbehlo až mi odpustili plodovú vodu a malý bol vonku do dvoch hodín na dve zatlačenia

ak ti môžem poradiť tak nepočúvaj moc o tom kto ako rodil je to individuálne a len sa tym vystresuješ ja viem o čom hovorím ja som skoro ani nespávala tak som sa bála rodiť lebo všetci hovorili len o infekciách, pupočných šnúrach okolo krku a pod.
28. sep 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrulla, tak to ti nezavidi dr, dubcakovu ak ju budes mat pri porode a nie je zazmluvnena :grinning: ale nie, len si nevsimaj tie hlasky, co bude pustat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonci, som cakala, kedy sa ozves :grinning:
28. sep 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ja v pondelok nastupim na príjem a budem cakat na porod?!
No to som nevedela .... Takze sa moze stat, ze tyzden ma nechaju v nemocnici len tak vyckavat a ak nič, tak potom sa uz niekto podujme na vyvolavacku ??? :rolling_eyes:
Ach jaj, Idem tusim drobceka skusit presvedcit, ci by sa mu predsa len nechcelo skor :slight_smile:
28. sep 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :grinning: este ze ja som to pocuvala len 25 minut, potom dosiel Rozemberg :grinning: :grinning:
28. sep 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, mi to nedalo :grinning: :grinning:
28. sep 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale opakovanie - matka mudrosti :grinning:
28. sep 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonic, musim ale uznat, ze mas vydrz :sunglasses: , hlavne ze dalo.. :grinning:
28. sep 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok