Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

veverica
28. sep 2007

dakujeeeem, no ja som bola naposledy dohodnuta s doktorom a isla som dnu hned, resp. do 10 min., bolo to tam uuuplne prazdne (cez obed).

certica
28. sep 2007

aha, dakujem, pochopila (zhruba 😀 )
a konecne fotka, uz sa len stastne oddelit 😵. tak nech ti to rodi 😀

veverica
28. sep 2007

certi dik, tebe tiez 😀 ale az v aprili, hihi

verulka
28. sep 2007

certica, ty budes rodit na Antolskej? Lebo aj ja 😀 no bude to premiera 😎

petrulla
28. sep 2007

Veverica - ja nemam lekara zazmluvneneho a aj z toho mam obavy ... 😨
Ja mam zatial podobne pocity, bolesti mam par krat za den ale myslim, ze aj tie si uz namyslam 😀
Ja sa mam hlasit v pondelok ked dovtedy nic. Ale moj drahy a moj synator sa asi rozhodli, ze to nechame az na pondelok ... 😉 No - co uz narobim, ked sa tak rozhodli 😅

Inak znamenie?! Ked uvidis najvystrasenejsiu zenu na oddeleni - som to ja 🙂))
Aj ked mozno PO uz budem kludnejsia 🙂 Uvidime.

veverica
28. sep 2007

petrull: no ja sa snazim tomu uz trochu dopomoct a dala som sa na upratovanie, uvidime ci zaberie a ked nic tak uz budem do utorka len odpocivat a zbierat sily 😀 . A neboj lekari su tam vsetci podla mna fajn, ku komu chodis do poradne?

certica
28. sep 2007

verul, ja viem, si mi spominala v IP 😉 😀
keby si to kapanek popohnala 😀 , mame sancu sa stretnut aj v porodnici

dadka212
28. sep 2007

petrulla neboj sa ani ja som nemala zazmluvneného lekára a pôrod bol super chytila som takú mladú doktorku a bola zlatučká...škoda že neviem meno 😅

petrulla
28. sep 2007

Veverica,
chodim k Dubcakovej. Je strasne mila ale stale sa zaujima ci uz mam zmluvneho lekara. (uz mi je to neprijemné, nieze by som jej nedopriala, ale za ten poplatok ...).
Inak s tym upratovanim ... ja uz mam okna umyte 2 krat, vysavam kazdy den ... a maly je spokojny ze mamicka je v pohybe 😵
Takze v pondelok ho budu musiem vydurit 😖 (bojim bojim)

veverica
28. sep 2007

petrulla: hmm tak to je blbe, ze mas taky pocit z toho. Kasli na to a netrap sa s tym. A neboj sa, lebo sa zacnem aj ja 🙂

petrulla
28. sep 2007

Veverica - a ty si uplne kludna ??? 😲
Klubuk dolu.
Ja sa strasne tesim, ale aj strasne bojim. To je tak ked neviem co ma caka.
Takze dufam, ze vsetko dobre dopadne - ci v nedelu, alebo v pondelok ...

veverica
28. sep 2007

ja si to len nahovaram, ze som kludna. A snazim sa na to nemysliet, co ma prist pride 🙂

petrulla
28. sep 2007

Tak si drzme palce 🙂)

stacynka
28. sep 2007

ahoj petrul, ked sa mas v pondelok hlasit a nemas zmluvu to este neznamena ze ti daju hned vyvolavacku, ja som to mala tiez tak a nechali ma cakat, na mna to prislo v noci zo stredy na stvrtok. do vtedy len kontrolovali ze ci vsetko ok.

stacynka
28. sep 2007

petrula a odkial si ked mozes napisat?

stacynka
28. sep 2007

babulky ozaj a ani ja som nemala zmluvu a pohoda, nic sa nebojte, bolo to ok.

petrulla
28. sep 2007

Stacynka - srandujes? 😢
Ja uz som dusevne pripravena, ze najneskor v pondelok bude drobcek vonku 😕
Inak co sa tyka otvarania, tak prvu tretinu mam vraj uz za sebou ... tak dufam, ze to uz len rozbehnu.
Mimochodom som z Pezinka, preco??

dadka212
28. sep 2007

Petrula ja som nastúpila v piatok a porodila som až v pondelok večer...nemala som zmluvu, práveže babenky čo mali zmluvu dostali vyvolávačku aby ich odrodil ten doktor, ktorého si vybrali

ajuskamimi
28. sep 2007

STACYNKA ahoooj, som rada, ze si sa ozvala, hned ti idem pisat IP 😀

Inac k tym zmluvam, ja som bola rada, ze som si zazmluvnila lekara, lebo ja som bola taky pripad, ze maly bol velky a nevedelo sa, ci zvladnem porod normalne alebo cisarom. Nakoniec padlo rozhodnutie - CISAR a ja som bola fakt rada. V pondelok som mala prijem a v stredu planovany CR. Jedna baba bola na tom ako ja, tiez ju prijimali v pondelok, lenze nemala zazmluvneneho. Davali jej vyvolavacku snad kazdy den a ona nic, nakoniec si narychlo vybavila lekara a porodila az o tyzden po prijme cisarom, normalne sme ju tam vsetky lutovali a ona chudatko tiez bola z toho cela na nervy 😒 ale neviem, mozno to bolo len tym /teda ten pristup lekarov, lebo sice nie som lekar, ale zda sa mi nezmyselne davat tolko vyvolavaciek, ked nezaberaju a mohli jej CR robit uz davno, kedze uz bola po termine/, mozno to teda bolo tym, ze sa tam stale malovalo a bol asi chaos.

petrulla
28. sep 2007

Dadka212 - mozem sa opytat, ze v piatok ked si nastupila - kolko si bola po termine? A to si trcala v nemocnici cely vikend a v pondelok sa to samo rozbehlo? Alebo to nakoniec vyvolali?
Ja som normalne teraz v soku, ja som si bola na istom ze mi maleho v pondelok vyvolaju a hotovo 😨

ajuskamimi
28. sep 2007

PETRULLA to zalezi od lekara. Ja som nastupila na prijem tak, ze termin som mala v piatok a v pondelok som nastupila. Bolo nas tam takych hodne a babam zacali davat vyvolavacky az okolo stredy. Ono prenasat tusim mozes este dva tyzdne po porode, takze sa moc s tym neponahlaju, pokial nemas priznaky porodu 😉

certica
28. sep 2007

petrulla, ziadne soky. ber to normalne, pokial sa mas len v pondelok hlasit a same sa ti to nerozbehne, tiez si nemyslim, ze by s tebou hned nieco robili, s tym radsej rataj. na druhej strane vzdy je sanca, ze do toho pondelka ani cakat nebude treba 😉

dadka212
28. sep 2007

vieš čo ja som mala termín 1 marca nastúpila som 2 marca a porodila som 5...

a bolo to tak, že 3 začali bolesti to som nikomu nepovedala lebo neboli pravidelné 4 mi odtiekol ten hlien a to som už mala pravidelné bolesti a to ma už dali čakať do pôrodnice na čakačku a stále sa mi to nerozbehlo až mi odpustili plodovú vodu a malý bol vonku do dvoch hodín na dve zatlačenia

ak ti môžem poradiť tak nepočúvaj moc o tom kto ako rodil je to individuálne a len sa tym vystresuješ ja viem o čom hovorím ja som skoro ani nespávala tak som sa bála rodiť lebo všetci hovorili len o infekciách, pupočných šnúrach okolo krku a pod.

tonicka
28. sep 2007

petrulla, tak to ti nezavidi dr, dubcakovu ak ju budes mat pri porode a nie je zazmluvnena 😀 ale nie, len si nevsimaj tie hlasky, co bude pustat 😝

certica
28. sep 2007

tonci, som cakala, kedy sa ozves 😀

petrulla
28. sep 2007

Takze ja v pondelok nastupim na príjem a budem cakat na porod?!
No to som nevedela .... Takze sa moze stat, ze tyzden ma nechaju v nemocnici len tak vyckavat a ak nič, tak potom sa uz niekto podujme na vyvolavacku ??? 🙄
Ach jaj, Idem tusim drobceka skusit presvedcit, ci by sa mu predsa len nechcelo skor 🙂

tonicka
28. sep 2007

certi 😀 este ze ja som to pocuvala len 25 minut, potom dosiel Rozemberg 😀 😀

tonicka
28. sep 2007

certi, mi to nedalo 😀 😀

certica
28. sep 2007

tak ale opakovanie - matka mudrosti 😀

certica
28. sep 2007

tonic, musim ale uznat, ze mas vydrz 😎 , hlavne ze dalo.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre