Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

hav
13. júl 2012

@veraba prosim, nevies kde presne a kedy taku pripravu pre oteckov robia? Lebo ja som bola doteraz v tom, ze staci zaplatit poplatok a je to vybavene 😨

bonninka
13. júl 2012

@veraba to fakt? já jsem si myslela, že nic není třeba, v těch nadstandardních výkonech (bod č.6) nic o poučení neuvádí ☹ http://www.fnspba.sk/Sluzby/platene-sluzby/Rozh...

bonninka
13. júl 2012

Tak jste mě vystresovali s tou přípravou, že jsem rovnou volala do porodnice a ptala se na to a řekli mi, že žádná příprava není potřeba 😎

veraba
13. júl 2012

@hav no to uzneviem ale urcite sa musite objednat dr ti urcite presne povie

veraba
13. júl 2012

@bonninka tak potom neviem lebo ja som sa tiez na to pytala a mne bolo povedane tak lebo na tom pouceni ti daju taky papier s ktorym ides na pokladnu a tam zaplatis polatok tak isto je to aj pri epiduralke. tak neviem ked ti povedali tak to nerise ved to je jedno to pucenie nie je nic strasne stoho netreba mat stres

vikusjk
13. júl 2012

@hav @veraba Babule neviem, či sa niečo zmenilo, ale ja som rodila na Antolskej v marci t.r., a žiadna príprava pre mm nebola potrebná, len zaplatil poplatok a cupikal za mnou na sálu 😉 Po pôrode tam ostal so mnou ešte dve hodiny, a potom zase odcupikal domov 😉

veraba
13. júl 2012

@vikusjk
@hav tak jedine ze by som ja zle pochopila aj to moze byt 😲

lusinda1989
13. júl 2012

ahojte kocky aj ja sa chystam rodit na antolskej mate niekto nejaky zoznam co si ta treba vyiat?

veraba
13. júl 2012

@lusinda1989 ja mam ale aj na tejto stranke http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto... je to rozpisane - pre babatko neberes nic len jednorazove plienky a vlhcene utierky na zadocek viac menej si beres veci pre seba - inak mne dala taky rozpis doktorka skus sa jej opytat ci nema

veraba
13. júl 2012

@lusinda1989 ked chces tak ti to presne napisem zoznam co mi dala na antolskej doktorka 😀

lusinda1989
13. júl 2012

@veraba no len ja som zatial na antolskej ani nebola zatial chodim len k mojej dokine a ta sa ma zatial ani nepytala kde chcem rodit 🙂

lusinda1989
13. júl 2012

@veraba bolo tam nieco mimo toho zoznamu co si mi poslala?

veraba
13. júl 2012

@lusinda1989 este masticka na osetrovanie bradaviek tam chyba a napr. fen, intímny sprchovací gel, prezúvky, aj pre otecka ak bude pri pôrode to v zozname co mam ja nieje

lusinda1989
13. júl 2012

ale v tom co si mi poslala link tam bolo tusim vsetko toto okrem tej masti na bradavky 🙂 dakujem ty uz to mas coskoro drzim palce 🙂

vikusjk
13. júl 2012

@lusinda1989 Mne napr. intimny gel nedoporucili, vraj hydratuje, a ranu treba naopak vysusit, takze len cistu vodu 😉 A pre mm sme prezuvky nepotrebovali, bol v tom, v com prisiel 😉

cicimon
13. júl 2012

@veraba neviem na co myslia ten fen ale nemyslim ze clovek tam bude mat cas cokolvek fenovat

bonninka
13. júl 2012

@cicimon já jsem se tomu fénu taky dobře zasmála 🙂 kor když ho i běžně nijak nepoužívám 🙂

mahalo
13. júl 2012

@veraba

ziadna priprava pre manzela kvoli porodu nie je potrebna! 😉

lucia3006
13. júl 2012

@veraba aha, supeer, tak díky za informáciu 🙂 možno sa tam teda stretneme, ja tam pôjdem tiež hneď ráno na tú 9hod. 🙂

hav
13. júl 2012

@cicimon
@bonninka Ja som na jednej stranke nasla, ze fen je fajn na fenovanie rany po porode - na osusenie po sprchovani. Ale neplanujem si ho vziat - nemyslim si, ze je az tak potrebny na tuto vec. Ale niekomu sa to mozno bude zdat ako fajn napad 😉

cicimon
13. júl 2012

@hav no ja som to doma tak susila, ale doma to je praktickejsie ako v porodnici to zakazdym isntalovat na sprche a pod... a aj tak clovek bude mat uz dost plnu tasku

veraba
13. júl 2012

@hav
@cicimon no ja som fen nezbalila a ani v tom zozname co mam z antolskej sa nenachadza a ja by som ho tam urcite ani nevyuzila 😉

cicimon
13. júl 2012

@veraba ono to nie je zle, ja som to doma pouzivala ale do nemocky by som ho netrepala

veraba
13. júl 2012

@lucia3006 ak nahodou neporodim 😀 tak ja v stredu na poradni budem o 9hod

veraba
13. júl 2012

@cicimon ved to ze v nemocnici by som to ja nevyuzila predsa doma je doma

lucia3006
14. júl 2012

@veraba oki 🙂 ak by náhodou, tak prajem rýchly a čo najmenej bolestivý pôrod, nech ste obaja v poriadku 😉

chloe001
14. júl 2012

@hav hm... ja som rodila pred dvoma tyzdnami a 5dnami a ziadnu pripravu manzel k porodu nepotreboval, iba sme uhradili poplatok v pokladni a to to na sale od nas ani nikto nechcel, nikto nic nepytal, iba sa spytali, ci bude manzel pri porode. Jedine co chceli boli papiere od epi.

chloe001
14. júl 2012

Baby, inak, co sa veci do nemocky tyka, tak sa vobec nestresujte s nejakymi zoznamami, ja som mala nabalenych podla toho tonu veci, co som nevyuzila absolutne. Co som naozaj potrebovala, boli nocne kosele, aj viac ako tri, lebo mne mm musel dokupit, podprsenky, slapky, slapky do sprchy, vlozky, podlozky do postele (aj ked mne stacila jedna, ale ja som mala sekciu), kopa toaletaku, mne sa nejak rychlo minal, sprchovy gel a klasika co pouzivate na hygienu, mydlo na ruky, uteraky - ja som mala zvlast na telo, ranu a ruky, ja som mala aj pribor a pohar, ale ak by som nemala, nic sa nedialo, na nocnom stoliku boli pri kazdej posteli a este som mala svoj maly vankusik. No a vody vela, rovno karton 🙂 Odsavacku som si dala priniest, az ked som potrebovala. Potom nabijacku na mobil. Tak ako toto boli aspon pre mna najdolezitejsie veci, co mi boli treba, ostatne ako zupan, nohavicky a neviem co vsetko mozne je v zoznamoch som posielala postupne po muzovi domov, lebo mi to tam v kufri len zavadzalo 😉 Pre babatko mi nebolo okrem plienok a utierok vlhcenych treba nic.

danielaspa
14. júl 2012

kocky ste si iste, ze otec pri porode musi absolvovat psychofyzicku pripravu? Zda sa mi to zbytocne, ved rodim ja a nie otecko 😵

veraba
14. júl 2012

@danielaspa zevraj nemusi len sa plati poplatok 30eur 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre