Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

danculka24
24. aug 2012

@martanko17 utorky a piatky ma poradnu

monika2712
25. aug 2012

@oliverka no super, presne tak si to ja predstavujem, svoj klud, wcko len pre seba, nikto nerusi mna a ja nerusim nikoho. a v septembri uz sa snad neuvarim ani.

@kvetinka211 no snad teraz este kurit nebudu 😀

meg_junova
25. aug 2012

Ja som nemala zamluvneneho lekara a porod dopadol super. Este sme sa s lekarkami aj nasmiali, lebo ma museli po porode odcievkovavat a vyslo zo mna asi 2l tekutin :DDD Smiali sa, ze neskoncime do rana 🙂)) Lekarky boli velmi mile, zlate.. Pri porode samotnom je zena v bolesti a nevnima nic naokolo, iba samotny proces, kedy sa babatko pyta na svet. Ja som bola rada, ze som bola na obycajnej izbe, lebo kocka, co tam bola dlhsie mi aspon davala rady, ako to tam chodi a pomahala mi s kadecim, ked som mala problem sa zohnut.. Vybrala mi uteraak, a tak. A mat spolocnost na izbe je tiez super, i ked by som prijala byt druhykrat asi sama, lebo sa navzajom maminky rusia pri krmeni, hlavne nocnom.

hanka1111
25. aug 2012

@moonlightka ja som pri nej rodila a mala som ju zazmluvnenú, rodila som sekciou, kvôli KP a bola úplne super. po sekcii ešte na sále všetko vysvetlila, že ako to prebiehalo, čo sa dialo, potom niekoľkokrát za deň došla za mnou na izbu, riadila všetky vyšetrenia a všetko aj po pôrode. ja som k nej chodila do poradne od 12tt a nikdy nič nezanedbala 😉

@cicimon Moni, ja tu pol hodiny rozmýšľam , že odkiaľ ťa poznám 😀 Malá sa ma ako. my sme boli včera na poradni, doky skonštatovala, že malý je ešte dosť žltý 😝 aj sa slníme, papá ako divý, tak len dúfam, že to už ustúpi. no a pribrali sme od utorka ďalších 60g 😀 cmukam malú 😉

cicimon
25. aug 2012

@hanka1111 caau
my me boli vcera u dr., mala od stredy do vcera pribrala 50g, tiez je este zlta, snaazime sa slnit...teda za predpokladu ze prave nereve a nechce jest 🙂) ale drichme dost len dakedy sa nevie dojst 🙂
ale ked mi nasa oblubena sestricka v stredu po hodnotach bilirubinu povedala "idete domov" - no bola som fakt happy

hanka1111
25. aug 2012

@cicimon a s akými hodnotami vás prepúšťali? no aj ja mám pocit, že malý je snád stále hladný 🙂 no však kto by nebol šťastný, ked ho prepúšťajú z nemky 😀 aj my sa slníme, tak len dúfam, že to aj zaberá, sa bojím, že sa to vráti ako u vás 😒

mily7
25. aug 2012

@martanko17 dr. havalda najsamlepsi.velmi sympaticky, vtipny, ani nie vtipny ale proste ludsky clovek odbornik. jednoznacne odporucam. chodila som k nemu z odporucania svojho znameho gynekologa.

cicimon
25. aug 2012
anicka245
25. aug 2012

@moonlightka aj v senci ma ambulanciu

martanko17
25. aug 2012

@mily7 dakujem za info.... tiez som pocula,ze je aj dobry odbornik...Mozem sa spytat v ktory den si k nemu chodila? Ja som sa tam snazila dovolat, aby som zistila, ci nema dovolenku,ale marne. Predsa len budem musiet k nemu cestovat cez 50km a neviem, ci nepojdem nadarmo ☹

danculka24
25. aug 2012

@mily7 veru ja som tiez s nim bola maximalne spokojna

danculka24
25. aug 2012

@martanko17 volala si k nemu do ambulancie ? sestricka tam bude urcite a bude vediet Ti povedat ked tam v pondelok zavolas

keyka
25. aug 2012

@martanko17 ja som u neho bola minuly tyzden v piatok a hovoril ze od tohto tyzdna ma dovolenku , ale neviem ci len tyzden alebo dva...ak by mal len tyzden tak tanto najblizsi by bol uz spat...ale kto vie

oliverka
25. aug 2012

@hanka1111 Hanka, myslím, že sme sa stretávali v poradni u Dr. Maľovej 🙂 Aj na ultrazvuku 🙂 Spoznávam ťa podľa fotky! Raz ťa sestrička omylom zavolala predo mnou...

stipec26
25. aug 2012

@meg_junova a ako odcievkovavali? akoze moc? cievkou? to preco? ak sa smiem spytat....
auky.. nebolelo ta to? 😀 😀 😀 teda jasne, ze oproti tomu vsetkemu naokolo to bolo menej, ale aj tak...

meg_junova
26. aug 2012

@stipec26 No pocas porodu ma posielali na malu, lenze mne to neslo.. a neslo mi to ani po porode, hoci som citila nutkanie na moc. Dvakrat pod mna strcili kacicu a nic. Tak dosla sestricka a zacala ma odcievkovavat, kym sme skoncili, tak okolo mna bola hrstka ludi a vsetci sa smiali, ze to tu uz davno nebolo :D :D :D Vyslo zo mna hadam za dva litre.. .. :D ale aka ulava prisla potom! :D :D :D
(Neboli to, len je to na dve sekundy neprijemne)

mily7
26. aug 2012

@martanko17 utorok som chodila k havaldovi do poradne. rodila som v aprili tak neviem co je s nim teraz.

moonlightka
27. aug 2012

caute baby ako je to na antolskej ked chcem aby muz bol pri mne pocas celeho porodu nilen na konci...pocula som ze aj poplatky su tu nejake ine?

moonlightka
27. aug 2012

baby a kolko je tam samostatnyh izieb ...akoze si sama na izbe:?

eemmaa
27. aug 2012

@moonlightka za manžela pri pôrode je 30 eur

bellada
27. aug 2012

@moonlightka ziadna, su tam 2 izby nadstandard, ala aj tam su 2 postele, mozes ju mat sice teoreticky celu pre seba, ale to by si musela zaplatit aj za to druhe lozko a ked je teraz taky natresk na porodnici, tak ani neviem ci by ti to dovolili

monika2712
27. aug 2012

@moonlightka nadstandartne su len dve.

moonlightka
27. aug 2012

@bellada
@monika2712 a ked su tam dve maminy nerusia sa?

bellada
27. aug 2012

@moonlightka ako by sa mali rusit? tych par dni to proste musis vydrzat 🙂 tak ci tak ked zacnu babatka revat tak pocujes aj to z izby na konci chodby, takze je to sumafuk 😀

moonlightka
27. aug 2012

@bellada 😀 ved jasne 😀 ..ja som tam este nerodila tak sa pytam 😉

bellada
27. aug 2012

@moonlightka alebo ak ti nie je luto penazi, tak si zaplat celu izbu, len otazka je ci sa vobec k nadstandardu dostanes, kedze su len 2 a mamiciek je vela 🙂

monika2712
27. aug 2012

@moonlightka ja neviem, este som nerodila..ale rusia sa asi tak ako ked vedla teba spi niekto iny.. plus plac babatka, navstevy toalety, kojenie tvojho baba, potom koji druha v inu dobu mozno.. jasne ze to nie az tak pohodlne ako ked si tam uplne sama, ale tak verim ze tych par dni sa to da vydrzat.

moonlightka
27. aug 2012

@monika2712 aj ja verim 😉 pocula som aj o tych muzoch pri porode ze moze byt s tebou od zaciatku ale ze je to drahsie tak neviem

monika2712
27. aug 2012

@moonlightka o tom nic neviem, ale myslim ze staci ked sa na to spytas ked tam prides, uz ti povedia co a ako, a kolko to stoji, aj tak sa vsetko plati az tam na mieste v pokladni.

eemmaa
27. aug 2012

@monika2712 ja som bola na normálnej izbe a poviem vam, že je fajn si pokecat a bábätká placu stale tak ze to je pocut na celu chodbu a kebyze idem rodit zas tak idem zas na klasickú izbu podľa mňa je nadštandard zbitocne vyhodeny peniaz no ale to je môj názor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre