• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
@moonlightka ja si myslim ze si to mozes v pohode prelozit na iny den ak ti nevyhovuje poradna prave vtedy, ved robia viac dni v tyzdni, ale nevynechavala by som ju uplne
28. aug 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 tiez si isla Dubcakovej? kedy si sa dostala na radu? ja som bola druha v poradi a isla som az pred 10 tou.. to sono, ja som sa preobjednala, lebo mne dala ze utorok o 10.40 tak som si povedala, ze tam odmietam sediet 3 hodiny od 7.30 kvoli doberom do 10.40 na sono a potom este na poradnu. tak ma preobjednala na pondelok, lenze ten cas mi dala taky ze nejak ma tam akoze vsunula, som jej povedala, ze to potrebujem urgentne.
A na mna teda mila asi nestihla byt :unamused:
28. aug 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellada
@tehula ok vdaka, nechcela som ho brat kvoli tomu ze ma cele tehu trapia zapchy a zo zeleza zapeka.. tak skusim a uvidim co to spravi :unamused:
28. aug 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 aha uz viem, si tam stala opreta o stenu na zaciaktu ze? a potom si si tusim sadla oproti jej dveram..
28. aug 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 papier na koze vymienaju po kazdej pacientke. Tak ako vymenili po tebe(videla si to), tak urcite vymenili aj pred tebou(co urcite videla ta pacientka, co tam pred tym lezala). A wc su podla mna v super stave oproti ruzinovu. Osobne nepouzivam toaletak ani v sukromnom zariadeni, kam chodim. Proste svoje papierove obrusky su svoje :D.
A tie poradne, zial, v tomto obdobi ma polovica lekarov dovolenky, preto je tam aj taky chaos. Aj baby, ktore maju zazmluvnenych dr, nevedia, komu maju ist. :sweat_smile:
A prednostne sa beru zazmluvnene pacientky. Ja som tam druhykrat stravila 4,5 hodiny .
28. aug 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 hej u dubcakovej som bola prisla som nieco pred desiatou a na rad som prisla cca okolo 12. . . no ja tam pockam na to sono aj tak tam bude zasa kopa tehuliek. . . .
28. aug 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 inak oni sa asi nepredbiehali, len mozno ju maju zazmluvnenu tak ich vzala prednostne. ozaj a pozeram tvoj fotoblog, a krcok mas presne ako ja, zeby nahoda? alebo sa jej nechcelo dnes nic ine vymyslat a pisala vsetkym to iste? :grinning:
28. aug 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 hej hej to som bola ja
28. aug 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly13 no tak ten papier ako vymeneny nevyzeral! jednak ze bol dotrhany a boli na nom jasne znamky ze na nom uz niekto lezal.. slepa nie som :grinning:
28. aug 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly13 a uz som pisala, ze cistota wcka bola v poriadku, ale absencia vsetkych hygienickych potrieb ma troska sokovala.
28. aug 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 Jaj a este epi nie je prednaska. Na 13 je objednanych aj pat bab a potom chodite do vnutra ambulancie po jednej podla poradia zasadnutia pred ambulanciou :slight_smile:. Vnutri som bola do 5min.
@monika2712 no urcite sa predbehli . . . no neviem ale moja mala uz ju citim dost nizko. . . .
@luly13 aha ja som myslela ze to vsetky naraz nas poucia o EPI a nie po jednej. a ako dlho to cele trva?
28. aug 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 no my sme zadkom dole, tak som dufala, ze maly sa nejak sam tlacit von nebude, minuly tyzden bol este krcok zavrety a neskrateny, tento tyzden uz inak.. tak som zvedava ci vobec vydrzime do buduceho tyzdna :grinning:
28. aug 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 no my sme boli este pred cca dvoma tyzdnami priecne ale otocili sme sa tak preto sa uz aj tlaci von bo uz nasla tu spravnu cestu :slight_smile: ja dufam ze uz dlho nebudem 2in1 lebo uz naozaj nevladzem . . .a to som dnes pozerala ze mam asi najmensie brucho oproti ostatnym co tam cakali :slight_smile:
28. aug 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ty si co mala oblecene? mozno som si ta zapamatala :slight_smile:
28. aug 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ja som bola vnutri tych pat minut(no porod s epi mam uz za sebou)A vonku som cakala tak tristvrte hodky. Lebo pred tehulami brali este dve pacientky z oddelenia na predoperacne.
28. aug 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 hm my sa uz asi neotocime :frowning2: tiez uz nevladzem, ledva chodim, malo spim.. ale tak uz nejak vydrzime.. davam tomu tak 2 tyzdne a ideme rodit :wink: bruska tam boli vselijake, aj mensie vedla mna boli dve baby s takymi malinkymi.
28. aug 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 ja som sedela blizko dveri, a behal tam aj muz pri mne obcas, modre saty a cierne leginy.
28. aug 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luly13 ok vdaka, otazne je ci to vobec stihnem kvoli tomu sonu. snad ano.
28. aug 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 jasne uz viem ktora. . . :slight_smile: mozno sa otocit skus poumyvat podlahy po kolenach mne poloha na kolenach prospela :slight_smile: a ani ja toho moc nenaspim uz . . . .a to teplo des. . . .
28. aug 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 nepamatas si v akom case treba volat kvoli tomu pouceniu o epi? som sa zabudla kuknut
28. aug 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 co blaznis?? umyvat podlahy na kolenach?? mna kolena bolia uz len ked chodim po nasich schodoch v dome :grinning: :grinning: ja som rada ked sa nemusim vobec hybat, mimo toho ze mam od 16tt problemy s kostrcou a pohyb v podstate zakazany, lebo mi to sposobuje este vacsiu bolest. :unamused:
28. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 medzi 13.-14.00.
28. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 tqk aspon macaci chrbatik :slight_smile: ja som nastastie mala tehubez akychkolvek problemov. . . ani neviem ze som tehotne teda uz teraz asi posledny mesiac to dost intenzivne regstrujem :slight_smile:
28. aug 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 uz sme skusali, myslim ze u nas je to marne, my sme takto uz od 20tt, ani raz nebol dole hlavkou, a sme asi aj dost velky takze sanca podla dvoch lekarov je minimalna. ja to beriem tam ze maly vie co robi a ze asi na to ma dovod, nechcem silou mocou aby sa otocil, ak by to malo sposobit zbytocne komplikacie.
28. aug 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika2712 ahoj, nevies ci sa tu prednasku o epi treba objednat alebo staci len prist? dakujem
28. aug 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 inak povedala ti nieco na vahu a priberanie? mne povedala ze sa mam krotit ze uz by som nemala vela pribrat max este 2 kg, ale ja nemam pocit ze to viem nejak ovplyvnit, co mam drzat hladovku?? mam zatial 13kg navyse a vsetci mi hovoria ze to ani nie je vidno, ze to mam len v bruchu a zadku trochu a verim ze vela robi aj voda kedze som opuchnuta.
28. aug 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cantharis objednat sa treba.
28. aug 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok