Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

keyka
17. sep 2012

tiez som bola na tej prednaske...konkretne na tej poslednej a podla tych aktualnych info plati to co hovorila @ysarion. Plus kamaratka tam robia priamo na gynekologii a tiez hovorila ze pocas pracovnych hodina na 3.poschodie a cez vikend a po pracovnej dobe na -1.

adetka
17. sep 2012

aj ja... ja som rodila pre 10-timi mesiacmi o 3:30 hod v noci... na minus prvom poschodi nebola ani noha... isla som priamo na tretie poschodie... a oblecenie mi moja mama zobrala domov...

adetka
17. sep 2012

nasla som na interenete tak, ako pisete... takze som jednoducho preskocila centralny prijem na minus prvom... a problem nebol 😉

keyka
17. sep 2012

@adetka no kebyze na tom -1 nikoho nenajdem riesim to rovnako....ved dole je len oficialna evidencia o prichode..rodit ma budu aj tak na 3 ;)

chani
17. sep 2012

@anicka245 ked mas epi, tak cez ten privod pichnu na lokalne umrtvenie daco, tj od pasa dole nic necitis ale inak si pri plnom vedomi 🙂

anicka245
17. sep 2012

@chani no len to že ja epi mať istotne nebudem.. Tak preto že či mi to aspoň lokálne umrtvia alebo si prežijem po porode ďalšiu bolesť 🙂

keyka
18. sep 2012

@anicka245 ja tiez mat epi nebudem a podla mojich info by ti mali nieco lokalne pichnut na sitie ;)

lusinda1989
18. sep 2012

@marcelatje micik a ty ako? staledva v jednom ci uz ani nie?

chani
18. sep 2012

@anicka245 jaj slepucha, som si to zle precitala 🙂🙂 pardon 🙂 no tak to netusim, ale urcite nie nazivooo 🙂

marcelatje
18. sep 2012

@lusinda1989 stále spolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v pondelok na poradni vravela že sa to trošku pohlo, ale ak neporodím normálne tak vo štvrtok idem na príjem a bude sa vyvolávať 😅
Dnes ideme ešte pooberať jablká možno to pomôže, mamina mi navrhla umyť jej okná, ale som strašný hnilec a nechce sa mi do toho tak uvidíme 😅

lusinda1989
18. sep 2012

@marcelatje joooj moja co to. . . ja akurat cakam na poradnu tak uvidime co mi povie. . . ale asi sa ako klasicky nic nedozviem 🙂 no dnes som mala desnu noc neskutocne tlaky v bruchu spala som dve hodky a nic. . . 🙂

petaba
18. sep 2012

@marcelatje už si zistila čo nás čaká po príjme na vyvolávačku?

babulky boli ste na vyvolávanie pôrodu niektorá u Mudr. Havaldu... ako to prebieha? ďakujem 🙂

marcelatje
18. sep 2012

@petaba nie nezistila som nič 🙂 len baby vraveli, že tendencia je všetko rýchlo rýchlo takže teoreticky by to šlo ešte v ten deň ako nás príjmu 🙂 Len ja idem bez zazmluvnenia takže nečakám na konkrétneho lekára

marcelatje
18. sep 2012

@lusinda1989 neboj nebudeš sa aspoň zbytočne stresovať, ak by bolo niečo zle určite by ťa riešili 😉 pár dní ešte vydržíme nie?

mirfusa5
18. sep 2012

ahojte baby nevie mi niektora odporucit nejakeho dobreho porodnika.Chcela by som rodit na antoslkej no nepoznam tam nikoho dakujem vam pekne 🙂

maria613
18. sep 2012

@mirfusa5 viesco ja som si nikoho nezazmluvnovala a natrafila som vacsinou len na dobrych lekarov iba jedn krat ma fakt jeden nasral...🙂ale iny si ho vychvaluju tak nevim... mna odrodioa dr. Hammerova a poviem ti s tolkou ustretovostou a milym pristupom som sa ece nestretoa...🙂 ne fakt uplne super..😉

lusinda1989
18. sep 2012

@marcelatje mici a ty si uz otvorena ci malej sa nechce. . .btw kolko mala minule na sone?

marcelatje
18. sep 2012

@lusinda1989 no v pondelok že len na tenký prst takže nič moc 🙄 to boli niektoré baby dosť dlho tak otvorené......
A čo sa veľkosti týka mala niečo viac ako 3,5 kg - nechce sa mi ísť pre knižku 😅 tam je to presne.
A ty ako? Ty si už bola dlhšie otvorená nie?

lusinda1989
18. sep 2012

@marcelatje hej hej ja som bola asi tri tyzdne na spic prsta a dnes uz hravo na viac ako jeden povedala ze uz to moze prist a kedze som mala krutu noc myslim si ze sa to rozbieha cely den mam take krce v bruchu nepravidelne zatial ale tak dufam ze to uz pojde.... my sme mali trosicku pod tri kila ked som bola na sone ... dufam ze uz pojde von ja uz nevladzem ...malo spanku a tie tlaky v bruchu... :(

marcelatje
18. sep 2012

@lusinda1989 no mne teraz nejako začalo tvrdnúť brucho tak snáď už to bude 🙂 aj tebe držím palce aby to bolo dnes, možno sa tam aj stretneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinda1989
18. sep 2012

@marcelatje o dufam ze ano 🙂 aspon enjaka znama tvar.... 🙂

keyka
18. sep 2012

@lusinda1989
@marcelatje no mozno sa uvidite aj na sale oddelene plentou ;)

moonlightka
19. sep 2012

caute kto najnovsie porodil a ma cerstve infosky?

anicka245
19. sep 2012

baby ja uz mam krce a nespave noci vyse tyzdna a stale nic... brucho mi tvrdne, stale mam nepravidelne bolesti a stale nic. Dokonca na monitore som mala uz aj pravidelne kontrakcie a nic sa nerozbehlo 🙂 Mam pocit ze rodim tyzden vkuse 😀 dufam ze potom to teda vypadne ani nebudem vediet ako 🙂 nech uz pride kedy chce, hlavne nech je v poriadku...
inak aj vam uz lezie na nervy ze kazdy sa pyta: no co? este nic? posledne dni prestavam uz odpisovat a odpovedat na tieto otazky niektori ludia vedia byt strasne otravni a pritom vidia alebo vedia ze sme este kinderko 😠

eemmaa
19. sep 2012

@anicka245 to je asi všade tak ja už som im odpisovala naspäť nech neotravuju a to som este prenášala 4 dni 🙂

zuzkag2
19. sep 2012

@anicka245 haha,a to som ti sla dnes rano pisat, ze ci este nic, asi by si ma virtualne nakopala do riti co? 🙂

anicka245
19. sep 2012

@zuzkag2 teba nie 😀 tu na koníku to nemáš ako zistiť pokiaľ to sem nedám ale ľudia ako švagriná alebo niekto z rodiny ktori proste vedia že im po pár minútach isto príde odomna alebo od manžela sms tak ti ma už vytacaju. Už som premýšľala že pošlem skusobnu sms či ju dostali a ak áno tak nech sú si istý že ani v deň D na nich nezabudnem 🙂

lusinda1989
19. sep 2012

@marcelatje mici ty uz si isto porodila co????

keyka
19. sep 2012

@anicka245 mne svokra vola skoro kazdy den ci uz nahodou nieco nieje....a to ju vzdy ubezpecujeme, ze keby daco urcite jej hned piseme ;)...

marcelatje
19. sep 2012

@lusinda1989 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no bodaj by, ale nie 😒 tak ráno idem na príjem. Inak písala jedna babenka čo išla na príjem dnes ráno a v podstate jej robili len ctg a sono myslím a inak nič. Vôbec ma to neteší, som bola v tom, že ma príjmu a v ten istý deň sa bude aj vyvolávať, ale asi nie 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre