Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dorotka
14. dec 2006

ninocka ja k nemu chodim poslem ti link kde je o nom diskutovane 😉 a aj nieco viac do IP
inac ja som spokojna dai ho super popisala a je fakt ze ak si niekto nevsimne ze zartuje tak sa moze urazit 😉
a mala som z toho aj ja depku kym mi jedna kocka nenapisala uplny opak

ninocka
14. dec 2006

ok dorotka poslimi to

alexandra
14. dec 2006

ninocka idealne bude ked si vytvoris vlastny nazor, co jednej vyhovuje, nemusi vyhovovat druhej a naopak 😉

dai
14. dec 2006

asi mas pravdu alexandra... 😉

ninocka
14. dec 2006

ved ano a hlavne ked ho aj uvidim

husenka
14. dec 2006

babenky chcem sa spýtať...kedže nebývam priamo v BA...teda bývam dosť
´daleko mám takú otázočku...chcem rodiť na Antolskej už len pre pokoj na srdci, že sme nič nezanedbali, kedže tam máme možnosť a u nás v okrese je to dosť biedne technicky...
lenže mne sa tam moc nechce, kedže moj manžel je živnostník a je pre neho viac menej nemožné, zaviesť ma nejaký ten den dopredu do BA a čakať ,kým to na mna pride...nebudem tam sama,mamina aj segra a krstna a celá moja rodina, lebo som blaváčka 😉 ,ale moja polovička mi bude chýbať a hoci nechcem aby bol priamo pri porode...po nom mi bude isto chýbať.keby som sa nebála o bábatko a nechcela zahodiť tu možnosť,ani by som tam nešla, ale aj drahý vravel, že pre istotu...ako by ste to riešili.ja viem, že sportovci a aj iní tatuškovia,najsamlepšejší nemožu byť vždy tam, ale ked mi bude chýbať...diki za typ,lebo mne dochádza fantázia 😉

ninocka
14. dec 2006

husenka pre istotu chod na antolsku a chvilu to bez draheho vydrzis

certica
14. dec 2006

husenka chod, pridem Ta tam mrknut 😉

lodia
14. dec 2006

husenka, antolska sa ti oplati, aj za cenu ze nebudes tie dni pred porodom s manzelom, skus to vydrzat..bude to tazke, ale skus.. 😔

husenka
15. dec 2006

Tak vdaka babenky, isto tam teda pojdem a už nebudem zmýšlať... 😉 😠 😉 🙂

adetka
21. dec 2006

takze... mam za sebou spontanny porod na Antolskej... mala som zaplateneho porodnika Doc. Korbela z I. porod.-gynekol ambulancie... skvely clovek... bol takmer cely cas pri mne... dodaval mi sebavedomie a upokojoval ma... po porode sa potom prisiel niekolkokrat na nas pozriet... porozpravat sa, skontrolova a poradit... porodna sala moderna... dokonca pocas mojho porodu... a dalsich dvoch vo vedlajsich boxoch si sestricky pustali hudbu... 😀 polohovatelne sedadlo a epiduralka su super veci... poporodna staroslivost obstojna... sestricky v pripade otazok a staznosti ochotne poradit... len ich treba otravovat... sestricky na novorodeneckom boli fajn... niektore pri spravani k detom dokonca uuuzasneee... 😀 akurat na mna zakazdym zazerali, ked som si prisla vypytat bebu (mala som a mam velmi malo materskeho mliecka)... na taketo poziadavky su lepsi studenti mediciny, a pomocne sily... najufrflanejsia je upratovacka, ktora vynasa smeti... 😀 Antolsku ODPORUCAM...

danii
autor
22. dec 2006

ja som rodila sekciou a taktiez antolsku len a len odporucam! 🙂

adetka, s tou upratovackou je to uuuuplna pravda! 😀 😀 najma ked vtrhne na izbu a 6,00am a zacne trieskat tymi plechovymi smetiakmi.... ku koncu som ju uz aj vyhodila ked mi vzapati zacala lietat s hnusnou smradlavou handrou po izbe.... 😀 😀

certica
23. dec 2006

danii-tie plechace mam tiez v zivej pamati, ja som tam totiz pobudla trochu dlhsi cas. Si ma hned zrana rozosmiala 😀

dorotka
23. dec 2006

no kocky upratovacky su vsade asi najufrflanesjsie 😉 v ruzinove to bolo podobne ked sme sa my umyvali alebo stahovali o poschodie vyssie ona zacala umyvat a zazerala potom ze co jej potom slapeme 😉

tonicka
23. dec 2006

danii, presne tak, my sme ju tiez vyhodili, ked nám chcela LCD televízor utierat tou smradlavou handrou 😀

seprt
25. dec 2006

Ahojte babule!Som tu nová. chcela by som sa opýtať, že na koľkatom poschodí je pôrodná sála. a ako to vlastne všetko prebieha či ma dajú hneď na izbu kde budem po pôrode,aby som si mohla odložiť veci, alebo ma zoberú hneď na sál?

adetka
25. dec 2006

ide sa hned na salu... veci mas zbalene v taske pri sebe... a po porode ti ju nalozia spolu s tebou na postel a vyvezu na 4. poschodie, kde je sestonedelie... porodnica samotna je na 3. poschodi... ja som den pred porodom lezala na gynekologii na 5. poschodi... a ked mi zacali kontrakcie, musela som sa zbalit... prezreli ma, oholili a presla som si do porodnice... kde ma najprv dali na monitor... dali mi klistir... a po hygiene som si presla na salu...

seprt
26. dec 2006

ďakujem ti adetka...ja už som tak nervózna...už tretí deň prenášam
ja viem že to neni ešte veľa ale aj tak.
ja som ležala na piatom poschodí už dva krát a myslela som si že ho nedonosím
a teraz sa mu nejako nechce von.
aký si mala pôrod? je to strašné?

adetka
27. dec 2006

seprt... velmi dobry... teda, aspon ja to tak vidim... aj ked som sa roztrhla az po konecnik... trval iba sest a pol hodiny... vratane prvej doby porodnej... kontrakcie boli vcelku znesitelne... ale aj tak som vdacna za epiduralku... mala som super porodnika... ale to som uz pisala...

porod vobec nie je tak strasny... ovela horsia je navsteva u zubara... ked ti trha zuby pri zapale okostnice... to myslim vazne...

danii
autor
28. dec 2006

certica, som rada, ze som ta hned tak zrana dobra naladila 😀 😀
ale je to tak. a to som este neopisala tie blbe velke trieskajuce vchodove dvere a ako lekari "zatvaraju" dvere na lekarskej izbe a vysetrovni - jednym velkym krasnym treeeesk! naco by ich podrzali, vsak naokolo su len novorodenci ze... 😠 😠 skoro som vyletela z koze.... 😠 a vnutorne vytahove detto...
ale upratovacka o 6am aj tak nema chyby!!! 😀 😀

tonicka
29. dec 2006

Ahojte babule.Tak pridávam sa so skúsenosťou na porodnici 😀
Baby porod je super adrenalínový sport, vobec to nie je strasné 😉 práve naopak, je to úžasné 😵 😵 😵

ninocka
29. dec 2006

no tonicka ako kto

andrea.m
29. dec 2006

veru ninka stebou by som nemenila ☹
zato s toničkou 😀 😀 😀 aj teraz hned

ninocka
29. dec 2006

no co uz

andrea.m
29. dec 2006

ninočka nič...hlavne že Filipko ja zdravučky 🙂

ninocka
29. dec 2006

ved ano ked sa nanho pozriem stalo mi to zato a uz by som ho nevimenila

andrea.m
29. dec 2006

ani ja toho môjho a to sme tiež utekali hrobárovi z lopaty 😉

ninocka
29. dec 2006

adi neboj zachvilu budes mat aj tamusu

andrea.m
29. dec 2006

šaj už sa neviem dočkať.by som brala aj dnes 😀

ninocka
29. dec 2006

neboj pride to ani sa nenazdas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre