Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lindana
19. nov 2012

@pezu Ahoj, aj si toho lekara ides zazmluvnit?

nemamlogin
19. nov 2012

@bambi29 ahoj,kde to robia( poschodie,č. dverí) a každý deň od 13.00hod.?

bambi29
19. nov 2012

@nemamlogin ahoj, na prvom poschodí, c.d.106 a na dverách maju ze každý deň ale realita býva niekedy na antolskej iná 🙂

sasena12
19. nov 2012

@nemamlogin ja tiez chodim k doktorke malovej a som spokojna s jej pristupom. aj si ju planujem zazmluvnovat.

sasena12
19. nov 2012

@edulkobaby hlavne sa treba obrnit trpezlivostou lebo niekde sa caka dlho, lebo velakrat odvolaju doktorov na porody popr. urgentne operacie.no prides vyberies si dr a cakas 🙂 je tam asi 5 gynekol. ambulancii no vyber uz je na tebe.

edulkobaby
19. nov 2012

@sasena12 Je mi to jasne, zoberem knihu, casopis, nieco na jedenie a budem tam pol dna bivakovat 🙂

pezu
19. nov 2012

@lindana Ahoj, zazmluvnovat zatial neplanujem, uvidim podla toho, ako sa to bude vyvijat ... poznam baby, ktore ho mali aj zazmluvneneho a boli nadmieru spokojne ...
Mne staci, ze viem, ze je o mna dobre postarane v poslednych tyzdnoch tehotenstva, lebo za posledne 3 mesiace po odchode mojej gynekologicky z jednej polikliniky na druhu som bola v rukach viacerych gynekologov a nebola to prihemna skusenost ... teraz je to super 🙂

sasena12
19. nov 2012

@edulkobaby mna to zase caka v stredu uz 3x no chystam sa hned rano tak snad budem medzi prvymi.

nemamlogin
20. nov 2012

@bambi29 dakujem 🙂

nemamlogin
20. nov 2012

@sasena12 prosim ta kedy tam ona býva?

sasena12
20. nov 2012

@nemamlogin poradnu ma v stredu od 8.00-12.30 ale uz sa stalo ze dosla aj o 9.30 alebo odbehla na hodku na porod v tom case, zaviselo ci ju idvolali ci nie.

petra1402
20. nov 2012

ahojte v ktorom tyzdni ste zacali chodit do poradne na antolsku? a kedy je mozne si ist pozriet porodnicu?

petra1402
20. nov 2012

a ako casto sa tam chodi pre porodom?kazdy tyzden?

tin007
20. nov 2012

@petra1402 od 36 tt sa chodi kazdy tyzden do porodnice, ktoru si si vybrala

petra1402
20. nov 2012

@tin007 dakujem

moonlightka
20. nov 2012

Ahojte tak my sme uz na svete. Porod na antolskej odporucam.ale tiez zazmuvnit si lekara. Ja som rodila za stavu 7 rodiciek v jeden den. A v iny den bolo 9 porodov. A sluuzba to tym padom ma hrozne zlozite zabezpecit aj ked sa snazi. Este vacsi problem ak je naval cez vikene. Ak mate svojho pporodnika je to super. Ak by ste potrebovali radu piste do ip ked bude cas odpisem.

cicimon
20. nov 2012

@moonlightka 7 porodov je vela? ja ked som rodila v lete tak bolo bezne denne 10 a viac.. akurat ja som mala to stastie, ze som rodila sama

ivanka.7
20. nov 2012

Nj, ked som rodila ja, bolo 15 ten den, takze este aj na akutnu sekciu som cakala hodinu a pol (ale teda mala bola ok, nesla von, lebo sa drala blbou cestou, nie preto ze by mala daco s pupocnou snurou), kym odoperuju ine dve rodicky. Ale vsetko dopadlo dobre, nemala som ani nikoho zazmluvneneho.

tvinky
20. nov 2012

@pravvitra ak sa mozem spytat ku komu chodis do poradne? Ak som uz bola u Mudr. Dubcakovej a chcela by som ist inemu, ktoreho by som chcela mozno aj zazmluvnit, je to mozne?

nemamlogin
20. nov 2012

@sasena12 a číslo dverí? ja som dnes bola u mojej gynekologičky a čakala som 5hodín!!!dúfam, že tam sa tak dlho nečaká.som len v 28tt ale dúfam že nebude vadiť keď tam pôjdem už teraz lebo už nevládzem každý druhý týždeň čakať u lekárky 5hodín.

sasena12
20. nov 2012

@nemamlogin cislo dveri 25 no aj u dr malovej sa dlho caka, zavisi ci musi odbehnut na porod popr. urgentnu operaciu takze treba sa obrnit.

vevet
20. nov 2012

@sasena12 aj ja sa chystám zajtra k nej na prvú poradňu, dúfam, že nebude musieť odbiehať, lebo by som bola rada čo najskôr vybavená, aspoň do takej 10:30.

sasena12
21. nov 2012

@vevet v to aj ja dufam, mozno sa tam aj stretneme len sa asi nespozname

pravvitra
21. nov 2012

@tvinky Ahoj, ja chodim k MUDr. Sysakovi. Neviem, ci sa da chodit raz k jednemu, potom k inemu lekarovi, neskusala som. Ale pravdepodobne ano, ved skus si cinknut do ambulancie k lekarovi, ku kt. by si chcela prejst a rovno sa ho opytaj, za to nic nedas 😉 Ja nemam zazmluvneneho nikoho, nechavam to na nahodu, kto bude mat vtedy sluzbu. Pokial viem, nie je tam nikto az taky fuser, co by ti mal zbabrat porod, vsetci su tam skveli odbornici. Akurat su niektori lekari mozno neprijemnejsi ako ini... Ale to ja zas takto porovnat neviem, este som nerodila, zatial skusenosti nemam 😉

petra1402
21. nov 2012

Ahojte neviete mi poradit ci v porodnici na antolskej akceptuju homeopatiu pri porode?

alikaa
21. nov 2012

@petra1402 ja som uzivala homeopatiu pri porode, nikoho som sa nic nepytala. Nesleduju ta vkuse, takze som si gulicky davala v case, ked pri mne nikto okrem manzela nebol.

alenkam.
21. nov 2012

Neviete ako je to na antolskej po druhej sekcii spinalom? Tiez lezat 24h ci postavia aj skor?

kaciatko81
21. nov 2012

@nemamlogin ahoj, ja som sem nakukla len nahodou, ale dr.malovu ti mozem len odporucat. mala som ju zazmluvnenu, manzela pri porode, bez epi a uplne super, bez problemov. stiahli ju kvoli mne domu, po porode bola niekolkokrat za mnou, maximalna spokojnost. je pravda, ze na poradne ma vela pacientok, ale vzdy sa to dalo zvladnut.

evakva
21. nov 2012

Prosim Vas, ktore ste uz na Antolskej v poslednje dobe rodili. Ake doklady treba zo sebou do porodnice? Som vydata. Viem, ze obciansky, zdravotny, tehotenska knizka. Treba aj sobasny list (ofoteny ci original)? Vdaka

monika2712
21. nov 2012

@evakva sobasny staci kopia a dobre je mat aj rodne cislo muza pre pani z matriky co chodi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre