• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

1. decembra 2016 
@kaciatko81 sasena12 dnes som tam bola a bola som asi 20 v poradí,na šťastie sa dá objednať tak som sa objednala.som bola aj na poučení o EPI, viem že je ešte skoro ale ja mám rada veci pripravené v predstihu. som sa chcela ešte opýtať, že ak ma to chytí v noci alebo cez víkend a budem ju mať zazmluvnenú či určite príde?
21. nov 2012 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemamlogin ja som tam tiez dneska bola, si ta pamatam :slight_smile: no dneska bolo neskutocne vela ludi. ked si zazmluvnis lekara mal by k porodu prist inak ti nemocnica vrati peniaze co viem.
21. nov 2012 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena12 na tej chodbe je hrozný vzduch a veľmi veľa ľudí, všetky ste boli pekne otrávené a to tam ešte ani nebola lekárka,máš dobrú výdrž:slight_smile:)pozerám že ty už to máš každú chvíľu :slight_smile:aj ja by som chcela,to čakanie je hrozné:frowning2:a hlavne sa bojím.Dnes na obed porodila v Ružinove moja kamarátka a od včera rána ju nechali čakať na lekára ktorého mala zazmluvneného.neotvárala sa,ale mala kontrakcie a on bol niekde mimo tak musela 24hod čakať aby jej pichol vyvolávačku a nakoniec jej aj tak urobil cisársky, nikto sa mu do toho nechcel miešať.tohoto sa bojím.
21. nov 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemamlogin držím palce nech tí porod dopadne ok a nech máš na to časom len dobre spomienky. Ja som si presne ppreto nezazmluvnovala lekára. Radšej sa nechám odrodit niekým, kto je v práci nachystany, nez by som mala čakať, kým sa zazmluvneny doktor doma ucese, oholi, umyje zuby a sa to zbytočne naťahuje... Navyše kamarátke sa stalo, že jej porod vyvolavalli planovane skôr,, lebo zazmluvneny lekar mal dalsi tyzden dovolenku...
22. nov 2012 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, prosim Vas, plati sa aj za poucenie o epiduralke? Alebo hned treba zaplatit tych 150 Eur, aj ked este nie som si ista, ci chcem alebo nechcem epiduralku?
22. nov 2012 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christne24 za poucenie sa neplati ... epi si mozes zaplatit aj pred aj pocas porodu... ani ja som najorv nechcela a aby ma to ttak nelakalo tak som si ju ani nezaplatila ale na pouceni som bola... jooooooj a jak som hnala muza POCAS porodu aby miju isiel zaplatit :slight_smile: a ked si ju aj vopred zaplatis ak ju nevyuzijes tak ti peniaze vratia o minus 10 eciek tusim
22. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusinda1989 Dakujem za odpoved:slight_smile: Tak zajtra to skusim, minule ked som tam zavolala, dali mi termin 7. decembra (termin porodu mam 4. decembra), ale vraj sa uz netreba objednat...
22. nov 2012 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christne24 hej to som pocula aj ja ... ja ked som bola tak sa este objednavalo a tiez to bolo o chlp.... prvy termin 16.9. poucenie o epi 24.9. a druhy termin podla sona 26.9. no 25.9. som uz bola hospitalizovana a nakoniec som aj porodila na druhy termin a so zelenou plodovkou takze asi tak lebo sa vsetci riadili podla druheho terminu co bol urceny podla ultrazvuku....ale sme zdrave a nastastie sme nemali ziadne komplikacie :slight_smile: drrim palce s antolskou som bola velmi spokojna
22. nov 2012 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajka81 Ďakujem,keď nikdy nevieš čo je lepšie,už nech to mám za sebou:slight_smile:
22. nov 2012 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dnes som bola prvy krat v poradni na Antolskej, hned v cakarni som zazila sok, bolo tam asi 30 tehuliek, ziadny vzduch a ziadne stolicky :unamused: Ale vacsina nastastie cakala na svojich doktorov. Tak som nakoniec isla k dr. Jancokovi, pretoze k nemu nikto necakal. Musim povedat, ze nechapem zmysel tychto poradni, skontrolovali mi moc, odmerali tlak a to bolo asi vsetko. Ani na kozu som nesla. Znova o tyzden na kontrolu. Na ultrazvuk ma objednali 7.12. :slight_smile: termin mam 14.12. snad dovtedy neporodime. :grinning: musim ist na poucenie o Epi, napriek tomu, ze som povedala ze Epi nechcem. Nastastie sa tam uz neobjednava. Robia kazdy den od 7:30 do 14:00. Ale to som zistila az doma, kedze vsade maju vylepene, ze na poucenie sa treba objednat. Tak som tam poslusne o 13.00 volala, ze sa chcem objednat a oni ze uz netreba, staci rovno prist a zobrat si listok :angry: Keby som to vedela isla by som tam uz dnes. :confused:
22. nov 2012 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
22. nov 2012 o 13:30  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena12
@nemamlogin
Včera som bola aj ja u dr. Máľovej na poradni, a bolo nás tam naozaj dosť. Ale naštastie sa to dalo vydržať. S tým vetraním by sa to malo nejak inak riešiť- inak by mali byť tie okná riešené, mať ich otvorené rovno za chrbtom nie je pre kríže žiadna výhra a sediť vysunutá s lavicami do úzkej uličky, kde stále precháddzajú ľudia tiež. Mňa si tiež na budúcu poradňu objednala, resp. pozančila do diára a do knižky mi napísala presný čas kedy prísť. Možno aj preto si volala niektoré z mamičiek skôr, pred tými čo tam od rána.čakali. Snáď sa s niektorou z vás stretnem i budúcu stredu a už sa spoznáme.
22. nov 2012 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weke Od 7:30? Nie od 13:00?
22. nov 2012 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christne24 volala som tam dnes o 13.00, povedali mi ze uz sa neobjednava, treba tam prist, zobrat si listok a cakat. Su tam kazdy den 7:30-14:00
22. nov 2012 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@weke Super:slight_smile: Doktorka mi rano hovorila, ze staci prist o 13:00. Inac ani ja nechcem epiduralku, ale ona trva na tom, aby som isla aspon na poucenie... Zajtra aj tak mam termin na ultrazvuk, takze sa tam zastavim.
22. nov 2012 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christne24 aj moj trva na tom, ze na poucenie musim ist aj ked nechcem epidural... lebo ze budem prosit pri porode a potom mi ju uz nebudu moct pichnut. Ja som na 100 % ista, ze ju nechcem. Ale vdaka bohu, ze sa tam uz nemusi objednavat, tak na to poucenie pojdem, nech ma uz neotravuje kvoli tomu. :unamused:
22. nov 2012 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika155 co sa stalo?
22. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alien2603 :grinning: Nic,len sa mi restartol pocik a tak sa to poslalo...Zajtra pisem..
22. nov 2012 o 15:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby neviete nahodou kam na Antolskej mam ist ked ma to chyti kam presne mam ist??a ked to bude v nocii??Dakuujem :astonished:
22. nov 2012 o 15:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika155 na centralny prijem. tak je ambulanica, to tam hne uvidis ked prides, oni zavolaju hore na tretie do porodnice ze maju rodicku a poslu ta z tej ambulanice na tretie poschodie do porodnice.
22. nov 2012 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivianocka myslis dole na pohotovost??Tam su asi 4 dvere..A aj cez den mam ist tam??Dakujem :sweat_smile:
22. nov 2012 o 16:09  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika155 ked ta to chyti cez den ides priamo na 3 poschodie a ked to bude v noci tak centralny prijem :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vevet
@nemamlogin tak ja som dneska bola este na uzv a monitore na indikacii kedze mam planovany cisarak. Este buducu stredu idem na poradnu k Dr Malovej no nemam termin, povedala mi ze mam dojst okolo obeda. A v stredu nastupujem do nemocnice a v piatok planovana sekcia. Tak snad tato streda bude lepsia ako vcera :slight_smile:
22. nov 2012 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monika155 hm, tie druhe dvere tob su. tam mas napisane na dverach co beru, ak epripady. prve dvere su urazy a druhe dvere su hento, tam je napisane ze porod. treba si zaklopat aj keby tam bolo vela ludi.
22. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vevet :slight_smile:) no mňa spoznáte, ja tu mám foto a potom sa mi pripomente aby nám skôr ubehlo to čakanie:slight_smile:
22. nov 2012 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena12 prečo máš plánovaný cisársky?
22. nov 2012 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako Veronika porodila prirodzene po sekcii:
http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribehy/item/185-prirodzene-po-sekcii

veľmi pekný príbeh :wink: :wink:
22. nov 2012 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nemamlogin lebo mam polohu babatka KP
22. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasena12 myslela som, ze iba chlapci, ktori su KP sa automaticky rodia cisarskym. A skusala si aj nejake techniky, aby sa babatko otocilo? Inak mam kamosku, ktora mala planovany cisarsky aj kvoli zlej polohe babatka, aj kvoli veku a dva dni pred terminom sa jej babatko otocilo dolu hlavou :slight_smile:
22. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. nov 2012 o 22:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok