Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

weke
22. dec 2012

@susy este nie, ale dnes to asi bude, cakam na doktorku, kontrakcie mam kazde 3 minuty 🙂

weke
22. dec 2012

@susy este nejdem na 3.posch, doktorka ma vysetrila a bohuzial sa neotvaram... 😖
a ty preco ides tak skoro na to?

kadan
22. dec 2012

@weke
aj ja som na 2 cm........
dúfam že to dobre dopadne 😉

zeitka
22. dec 2012

@weke držím palce, nech to uz máš za sebou 🙂

gojka
22. dec 2012

zeitka ste z Petržalky nedaleko Technopolu? Myslím v dobrom. Dúfam, že Vám budem nápomocná pri pôrode, asi sa poznáme. prajem krásne Vianoce a ešte krajší, pôrod.

kadan
22. dec 2012

@weke
@susy
kočky držím palčeky, aj ja by som to už chcela mať za sebou

zeitka
22. dec 2012

@gojka áno som a odkial sa poznáme? A ako mi budete napomocna?

dulkagabulka
23. dec 2012

@gojka
aj v tejto téme Vám odpoviem to isté,ako v tej ružinovskej : 😉
Prajem Vám požehnané Vianoce, naplnené láskou, zdravím, pohodou, nehou a radosťou so vzájomnej blízkosti, láskou a úctou.

A na koniec Vám predkladám záver môjho príspevku z konferencie PA.
"Nejvyšší dar, který mohu někomu nebo světu dát, je láska. Láskou míním přijímání. Mnoho lidí má pocit, že nejsou přijímáni - natožpak milováni. Někdy si spíš připadají, že je všichni kritizují. Nemusíme lidi soudit. Jenom je musíme přijímat takové, jací jsou, kým jsou a co chtějí dělat. Jestliže tak budeme přistupovat ke každému, nebude už důvod k násilí, válkám ani konfliktům, protože všude nastane láska a mír a nás změní to, že nesoudíme.
/Joe Vitale/

gojka
23. dec 2012

Milá dulkagabulka! Dovolte , aby i ja som Vám popriala to isté, čo Vy mne k sviatkom. Aj ten Váš český príspevok je nádherný a pravdivý, ale je dosť bohužiaľ nereálny v tomto svete, Všetko krásne prajem.

dulkagabulka
24. dec 2012

@gojka srdečne Vás pozývam na akúkoľvek akciu,ktorú budeme v budúcom roku ako OZ poriadať...nebudete prvá a ani posledná PA, ktorá medzi nás príde.. a verte, budete srdečne vítaná 😉

gojka
24. dec 2012

dulkagabulka, ďakujem za pozvanie a poprosím o termíny Vašich akcií, ak to bude len trocha možné, verte prídem. 😵

sammy
26. dec 2012

Ahojte, baby co teraz lezite na Antolskej, ako to tam teraz vyzera? Stale je tam tak plno? Budem musiet ist zajtra do poradne, lebo ma uz stvrty den svrbi cele telo a obavam sa, ze si ma tam budu chciet nechat 😒 ...
A inak gratulujem k babatkam, @weke a @susy

petra1402
26. dec 2012

ahojte maminy poradte nejakeho lekara na poradnu lebo moja lekarka tam zajtra nebude a neviem ku komu ist?

sammy
26. dec 2012

@petra1402 Ved to mas uplne jedno, nie? Mozme byt radi, ze tam vobec niekto bude 🙂 Teraz si asi nenavyberas, i tak tam zas bude ordinovat uplne niekto iny ako je pisane na dverach.

petra1402
26. dec 2012

@sammy jasne ze to mam jedno len som chcela vediet kam si sadnut pred ktore dvere ale v podstate to je fakt jedno 🙂 a mame rovnaky termin 🙂

weke
26. dec 2012

@sammy ahoj, tu je to vzdy plne. Na novorodeneckom sa to tu stale plni. Cez den prepustia mamicky a do vecera je to tu znova plne. Ked ta svrbi cele telo, tak to budu asi zle pecenove testy. Asi ta daju na 5. posch. na rizikove. Tam som lezala 4 dni az do porodu. Teraz som na 4. posch. na novorodeneckom. Nie je tu zle, ale sestricky su tu brutal hlucne. Trochu by mohli brat ohlad na babatka :( A treba mat stastie na sestricku z novorodeneckeho, ktora uci kojit atd. Je tu jedna uplne perfektna a zbytok su strasne :(

gabulka26
26. dec 2012

ahojte.12.12.2012 som na Antolskej porodila nase druhe babatko.Rodila som 1,5 hodiny,takze to slo dost rychlo.nemala som ani Epi a ani zazmluvneneho lekara.Touto cestou sa chcem podakovat za skvely,profesionalny pristup porodnika Jakuba Danisa a vsetkych sestriciek ci uz na porodnici,novoredenickych a aj sestriciek na sestonedeli.Vsetci sa spravali velmi milo a ochotne.

sammy
26. dec 2012

@petra1402 Myslim, ze najviac nas sedelo aj minuly tyzden pred c. 24, 25. Ja budem cakat urcite tam.

@weke Vynasnazim sa ich nejak ukecat, aby ma pustili domov, ale ak sa nebude dat, tak co uz. Len ma to mrzi, ked deti budu musiet byt tak dlho bezo mna a este cez VIanoce ☹

sammy
26. dec 2012

Ozaj, wifi tam asi nie je, co? 😀

lopezka
26. dec 2012

ahojte,
zrovna som sa isla opytat, kde sa teraz ordinuje cez sviatky ...... a vidim, ze sa to tu uz riesi 🙂
c.24 je ultrazvuk ......tak ste asi mysleli dvere 25 a 26 .....akurat ze na cisle 26 beru prednostne svojich objednanych pacientov, az ked sa im uvolni miesto, vezmu niekoho "cezpolneho" 😀 .......z coho mi vychadza, ze opat bude pred 25kou milion ludi ......uz len aby doky prisiel ....... pretoze minuly tyzden som tam zabila 2 dopoludnia s tym, ze nedovolenkujucich lekarov malo a ti, ktori by mali byt v ordinacii, rodili 😠 ...... je mi jasne, ze aj to treba 😀 .....akurat ze mna uz taaaaaaak bolel chrbat a krize z toho sedenia 😖

weke
26. dec 2012

@sammy nie, wifi tu nie je.

zeitka
26. dec 2012

@weke a ako to bolo u teba? Po tom hmate to uz islo? Stihla si do Vianoc? Kto ťa rodil?

petra1402
27. dec 2012

dr. Rozemberg je super 🙂 a dneska fungovala len 25 a 23 ambulancia a nakoniec len 25 lebo v 23 sa cakala na pani doktorku nejaku lebo jedna sla k porodu.... predpokladam ze zajtra to bude to iste a mamiciek velmi velaaaaaaaaaaaaa

rienok
27. dec 2012

@petra1402 no tak to mám naozaj veľkú radosť, hlavne keď sa nevyspím tak ako túto noc tak ma hádam aj budiť budú 😀 no čo už narobíme. Máš niekoho zazmluvneného, alebo ideš na náhodu?

petra1402
27. dec 2012

podla mna sa oplati tam chodit hned na pol osmu a budes taka 5ta v poradi ale na rad sa dostanes az okolo deviatej desiatej :D ale stale lepsie ako o dvanastej :D a nezazmluvnujem nikoho 🙂 myslim ze kazdy ta odrodi rovnako kebyze mam nejaky problem cele tehotenstvo tak by som si zazmluvnila ale takto co ja viem asi mi to bude aj jedno a na antolskej som sa nedocitala zlej skusenosti pri porode,.... mozno budem prva :D a ty?

rienok
27. dec 2012

@petra1402 no ja som rozmyslala nad zazmluvnovanim, ale rada by som sa s tym doktorom/ - kou aj pred tym stretla 😀 no a a pochybujem ze sa mi to do terminu vobec podari 😕 mam pred sebou 3 tyzdne ale mna urcite nenechaju prenasat lebo ja som po IVF a starsia rodicka 😀 a este vselijake ine "vykricniky" . Nepochybujem ze sa mi dostane riadnej starostlivosti... zajtra si zabalim tucnejsiu knizku 😀

lopezka
27. dec 2012

ahojte baby 🙂
chcem sa spytat tych, co lezia na Antolskej uz po porode .... pripadne kto tam rodil nedavno ....ci este stale plati tento zoznam veci, ktore si treba priniest :
http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto...
ci netreba nieco naviac

a taktiez, ci este davaju babatkam erarne oblecenie ....alebo treba priniest svoje 😒
ja len nech sa viem pripravit 😉 dakujem

marcelatje
27. dec 2012

@lopezka v podstate ten zoznam platí, len ešte odporúčam papuče do sprchy, lebo keď som počula sestričky ako hovoria pacientkám že : "Tááák mamička, ideme do sprchy a pekne sa tam vycikať..." 😀 😀

kubik1
27. dec 2012

@lopezka rodila som tam pred mesiacom, pre babätko ti dajú erárne oblečenie, vrátane bavlnenej plienky na odgrgnutie, perinky, čiapočky. Jediné, čo nám nedali sú rukavičky, aby sa malé nepoškriabalo. Je dobré zobrať si jednu bavlnenú plienku - pre istotu, keby náhodou nemali čisté na výmenu, ako sa stalo nám.

lindana
27. dec 2012

@petra1402 Ahoj, prosim ta, co mi treba doniest na prvu poradnu na Antolskej? Nejaku prepustaciu spravu od mojho lekara, ale staci nabehnut s materskou knizkou, posadit sa pred poradnu a cakat? Dakujeeeem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre