Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lea1333
18. feb 2013

@merynka3 no ale do predporodnej by si mala chodit na antolsku podla mna !

jajka81
18. feb 2013

@merynka3 Súhlasím s@zuzanka410 , nemusíš sa nikde nahlasovat, len prídeš porodit.

molka
18. feb 2013

@merynka3 mesiac pred termínom pôrodu začneš chodiť do poradne na Antolskú. Nepotrebuješ žiaden papier, len tehotenskú knižku.

jajka81
18. feb 2013

@lea1333 podľa mňa je to úplne jedno kam chodíš do poradni a na predporodnu prípravu. Kde ta to chytí, tam rodis. Len si vždy treba rozmyslieť čo je najlepšie pre maminku aj bábätko. Ci sa sem vie urgentne dostať, prípadne ak by bábätko muselo ostať z nejakých dôvodov v nemocnici a maminka by nemohla ostať s ním, ci ma kde maminka ostať....

merynka3
18. feb 2013

na predporodnu pripravu nie je povinne chodit, ci?

bellada
18. feb 2013

@merynka3 samozrejme ze nie 🙂 ja som nechodila a nechybalo mi to, ale niekomu to moze pomoct, ak sa napriklad velmi bojis a mas obavy z nejakych veci, tam ti to mozu vysvetlit

merynka3
18. feb 2013

@bellada myslím si, že všetko podstatné sa dočítam aj na nete 🙂 len som chcela vedieť názor aj ostatných 🙂 ďakujem...

lea1333
18. feb 2013

@jajka81 hej?ja som myslela ze musis chodit do poradne tam kde chces rodit!

molka
18. feb 2013

@merynka3 spýtaj sa svojho gynekológa, on ti poradí. Ja som tiež z NR, prvé dve deti som rodila na Antolskej a vždy som musela mesiac pred termínom chodiť už len tam, tak sa to oficiálne robí.

merynka3
18. feb 2013

@molka čiže mesiac pred pôrodom treba ísť tam ku gynčovi a chodiť tam do poradne? ja som sa pýtala..ale sestrička mi to tak povedala jak keby som každý rok rodila.. nič mi nevysvetlila...🙂

molka
18. feb 2013

@merynka3 ja som si prvý krát volala rovno na Antolskú a tam mi to tak povedali. Mesiac pred termínom som išla na Antolskú, vybrala som si (náhodne) ambulanciu a tam som povedala lekárovi, že by som u nich chcela rodiť. Nebol s tým problém.

merynka3
18. feb 2013

@molka tam si potom chodila aj na poradňu hej? ok.. takže onedlho sa tam zastavím 🙂 moooc si mi pomohla

molka
18. feb 2013

@merynka3 áno, až do pôrodu som tam potom musela chodiť. Ale bolo to dobré v tom, že keď som išla rodiť, už ma poznali a nemusela som im nič vysvetľovať.

pammy
18. feb 2013

Baby neviete ci Dr.Dlhopolcek ma ambulanciu aj pre netehotne? ci ma len poradne? dakujem.

chloe21
20. feb 2013

baby, dnes som tu strávila veeeľa času čítaním vašich príspevkov, no i tak si chcem ešte utvrdiť to zazmluvňovanie a epidurálku. V prípade že doktor/ka, ktorého budem mať zazmluvneného nepríde z nejakého dôvodu k pôrodu - vrátia späť tých 300€? A v prípade že budem mať zaplatenú epidurálku (ako krajné riešenie v prípade neznesiteľných bolestí) a nakoniec si ju nedám pichnúť, tiež vrátia peniaze? Podľa toho čo som čítala je to tak no istota je gulomet 🙂 Ďakujem Vám za Vaše odpovede 😎

bellada
20. feb 2013

@chloe21 za nevycerpanu epi ti stiahnu poplatok 10€ zvysok vratia, za lekara by mali vratit vsetko

chloe21
20. feb 2013

@bellada ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂

lea1333
21. feb 2013

kocky kam sa chodi na pasy?ake to je cislo dvery?a to ma zoberu bez papiera lenbo dr mi nedala ziadny dakujem

wilma335
21. feb 2013

@lea1333 cislo dveri je 134. chodi sa tam bez papiera, len sa ta spytaju, ktory lekar ta poslal

lea1333
21. feb 2013

@wilma335 aha ok dakujem velmi pekne aj mi to dr povedala len som si to nezapametala 😅

sonkab
21. feb 2013

Tak baby, nasa bambulka sa vypytala von o 3 tyzdne skor ako bolo planovane. Nastastie som uz mala podpisanu zmluvu s dr. Oravcom. Po ceste do porodnice sme sa zastavili este v pokladni to uhradit 🙂 Bol to moj druhy porod na antolskej, druhy krat s dr. Oravcom (prvy zazmluvneny) a na antolsku ako aj DR. nedam dopustit. Na oddeleni sme zazili prijemnu aj neprijemnu smenu, ale ak mam svoj nemocnicny pobyt zhodnotit celkovo - antolsku urcite odporucam !

vidruska
21. feb 2013

Ahojte, prepacte, nakolko tato diskusia je velmi rozsiahla, rada by som sa spytala:
Som po umelom oplodneni, mozem tam byt este do 15 tt, potom sa nechcem vratit k svojej gynekologicke a odporucili mi v CAR-e, ze si mam najst rovno porodnika, ktory aj normalne ordinuje tam, kde chcem rodit ( rada by som na Koch, ale vraj ked nastanu komplikacie, tak antolska ma vsetko vybavenie, takze asi Antolska...)
Viete mi poradit niekto naozaj dobreho lekara-porodnika na Antolskej?

Dakujem

chloe21
22. feb 2013

@vidruska ahoj. A teraz si na rizikovom tehotenstve alebo nie? Čo som počula tak je tam veľa dobrých doktorov, ja mám osobnú skúsenosť s Dr. Nižňanskou (výborný prístup, milá, dôsledná a ochotná sa s tebou porozprávať, poradiť a ukludniť, celý čas sa o mňa a malinkú pekne stará) no na Antolskej má len rizkové tehotenstvá. A čo som tak počula a čítala sú dobrí aj dr. Maľová, Korbeľ, Havalda aaa veľa iných.. možno vyskúšaj kuk aj v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/poradite-porodnika-na-antolskej-v-bratislave/
Prajem šťastný výber a krásne tehotenstvo 😉

lea1333
22. feb 2013

@vidruska odporucam dr Malovu 🙂

psyxooo
22. feb 2013

neviete ci nemocnica poziciava monitor dychu pre novorodenca? ak ano, treba si ho rezervovat dopredu?

maminahenika
22. feb 2013

Ahojte maminy 🙂 Viete mi poradiť? Ako sa volá ten doktor, ktorý je aj detský gynekológ, a najradšej pracuje spolu s Dr. R. Paldiom? jeda mamina potrebuje poradiť, ktorého detského gynekológa má vybrať pre jej malú, a nie a nie mi napadnúť jeho meno 🙂
Díík 🙂

saranata
22. feb 2013

@vidruska odporucam Mudr.Oravec, mam tri deti a chodila som k nemu, myslim ze vynikajuci odborník, ale je tam vela perfektných porodníkov 😉

maminahenika
22. feb 2013

@saranata dík moc 🙂 dokelu, že sa nepamätám na meno toho lekára, porodila som aj u neho, hlavný môj doc bol Paldia, a ten druhý, nuž nespomeniem si 🙂)

jasminet
22. feb 2013

@maminahenika dr. sysak a tusim aj scholtz su tusim aj detsky gyndosi, ale inak detsku gynekologiu aktualne robi na antolskej iba niznanska. ja som u nej s dcerou bola...

@vidruska dr. scholtz, obe deti mi rodil a ma rizikovu poradnu

willy_wonka
22. feb 2013

@vidruska ahoj, ja ti odporucam doktora Janaca🙂 ma svojsky humor, ale je to naozaj odbornik co sa porodu tyka🙂 sama k nemu chodim, aj si ho zazmluvnujem. ked som bola mladsia.som chodila k doktorke niznaskej,len to som bola krpata,netehotna...no vo vseobecnosti je.zname, ze na Antolskej su porodnici dobri🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre