• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
jasminet díík, už som na to prišla : )áno, Sysák, bola som u neho s dcérkou :slight_smile:) a už som aj poradila mamine :slight_smile: Díkes Majte sa krásne :slight_smile:
22. feb 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saranata ahoj dakujem, kamoska tiez ide uz druhe k mudr. oravcovi rodit, ale spominala mi ze ked chodila s prvym k nim do poradne, tak tam dlho cakala, pretoze nakolko su to porodnici, tak mozu hocikedy odbehnut k porodu a cakas dalsiu min. pol hodinku...Ale kedze som po umelom, tak mi v centre odporucili si najst doktora na poradnu a porodnika v jednom.
23. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chloe21 Ahoj, nemam vyslovene rizikove tehotenstvo, avsak som po umelom oplodneni....Zatial doktorka v centre mi povedala, ze teoreticky ma moze vypisat na rizikove, pretoze mam na to dovod pre socialku, ale fyzicky sme ok...dakujem za tip :slight_smile:
23. feb 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willy_wonka humor mame radi :slight_smile: tak by sme si rozumeli...a on ma aj normalne poradnu?
23. feb 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vidruska on ho ma svojsky:slight_smile: mnohe tehulky sa urazili:D ano, je to nemocnicny lekar, cize ked prestupis od svojho gyn do poradni v nemocnici rovno.sa posad pred jeho dvere:slight_smile:).ja som rizikova, kvoli bolestiam,bola som un ho na kontrole v 13tt aodvtedy si ma nechal:slight_smile:
23. feb 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vidruska odbieha kazdý lekar kedze su to porodníci ktorí maju poradne
a ja som necakala nikdy dlho u neho
to sa moze naozaj stat u kazdeho , lebo ked maju sluzbu a zavolaju ich k porodu tak poradna musí pockat
23. feb 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willy_wonka
@vidruska u dr.Janáča asi závisí od toho, aky ma deň. On si nedáva servitku pred ústa a niekedy naschvál útočí. Ja by som to nie vždy nazvala humorom :-/ Ja sa nedivim, ze sa niektoré maminy urazili. Ale na jeho porodnicke kvality podľa mňa nikto nemôže povedať krivé slovo, je to výborný a dosledny lekar.
23. feb 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka81 suhlasim, ale ako hovoris, nic to nemeni na jeho kvalitach porodnika. A to je pre mna priorita. Koniec koncov, mne ani jeho poznamky nevadia,bud sa zasmejem alebo mu nieco odfrflem:slight_smile: ale minuly tyzden som lezala v nemocnici na pozorovani, ked sa to dozvedel od kolegov z vizity,dosiel za mnou, ze co som mu to nedala vediet, a aj ked ma sledovali momentalne sluzbukonajuci lekari, sam si ma zvlast skontrolival a bol milsi ako kedykolvek pred tym:slight_smile: az som bola v soku:D
23. feb 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@willy_wonka ja ked som bola prvýkrát u nho som nevedela ci sa mám smiať alebo plakať :slight_smile: Keďže som sa plakať hanbila, tak som sa radšej smiala a dopadlo to nakoniec celkom fajn :slight_smile:
23. feb 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka81 a chodievas k nemu teraz, alebo este pocas prveho tehu?:slight_smile:
23. feb 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willy_wonka pred necelými 2 rokmi pri prvom syncekovi som sa k nemu niekoľkokrát dostala do poradne. Ale zazmluvneneho som nemala nikoho.
23. feb 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vypovedá expertné hodnotenie slovenských pôrodníc objektívne o kvalite poskytovanej zdravotnej starostlivosti? Kritický pohľad na expertné hodnotenie pôrodníc.
čast prvá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/napisali-sme/item/204-kriticky-pohlad-na-expertne-hodnotenie-porodnic-prva-cast
časť druhá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/205-kriticky-pohlad-na-expertne-hodnotenie-porodnic-druha-cast
24. feb 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dulkagabulka ja som velmi sklamana Antolskou a moze mat hodnotenia ake chce
24. feb 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo Antólska zapožičiava monitor dychu, ževraj stačí len OP a tuším 5eur/ na mesiac a že aj tu je možnosť zapožičania http://www.nadaciakrizovatka.sk/
24. feb 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
príbeh o dievčatku, ktoré malo byť potratené...o jeho mamine a o láske, ktorú prinieslo medzi nás

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/ked-nas-osud-skusa/item/209-karlicka
25. feb 2013 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok Ahojky a mozes naznacit dovody preco si bola nespokojna, sklamana? Urcite by ma to ako buducu mamicku, co sa rozhoduje kam ist rodit zaujimalo. Dakujem :slight_smile:
25. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a este sa spytam, na prehliadku po 6nedeli sa chodi na antolsku ak budem mat pri porode zazmluvneneho lekara, tak tomu, kto ma rodil, alebo uz pojdem k svojmu gynekologovi?
25. feb 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@psyxooo na prehliadku po 600 sa nechodi na antolsku ale k svojmu gyn
25. feb 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky babule, ide niektora tento tyzden rodit planovanou sekciou? mna to caka v piatok, vo stvrtok nastupujem.
25. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky este sa chcem opytat davali ste fotit v nemocnici svoje deticky?
25. feb 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon dakujem
25. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ja hej
25. feb 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 nie , tam ta fotografka je predrazena, objednaj sa hocikde inde a po prepustení pojdeš s dietatom a basta , a ovela krajšie fotky budeš mat ako len na bielom pozadí

ak myslíš do novín tak hej
25. feb 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saranata nie nie myslela som tu fotografku co tam chodi no sesternica mi hovorila ze platila 18e
25. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon a spokojna?ceny ma ake ona?
25. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ja tiez len do novin, tie foto sa mi zdali drahe
25. feb 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cicimon ja uz ceny nepamatam, len sa mi zdalo ze za tu cenu to bolo malo fotiek
25. feb 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 tak hej ak si dala urobit len nejake dve tri fotky, je to rozhodne drahšie
mne tam ponukala balík nejake fotky + oznamenia a neviem čo ešte skor za 90 eur, dnes je tolko fotografiek ktore ti urobia nadherne fotky lacnejšie , neoplatí sa vobec podla mna
@cicimon no mne sa zda ze je to 6foto a 18e
@saranata no tak 90e je strasne vela preboha sak je tolko ponuk za polovicu!!!
25. feb 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok