Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

maminahenika
22. feb 2013

jasminet díík, už som na to prišla : )áno, Sysák, bola som u neho s dcérkou 🙂) a už som aj poradila mamine 🙂 Díkes Majte sa krásne 🙂

vidruska
23. feb 2013

@saranata ahoj dakujem, kamoska tiez ide uz druhe k mudr. oravcovi rodit, ale spominala mi ze ked chodila s prvym k nim do poradne, tak tam dlho cakala, pretoze nakolko su to porodnici, tak mozu hocikedy odbehnut k porodu a cakas dalsiu min. pol hodinku...Ale kedze som po umelom, tak mi v centre odporucili si najst doktora na poradnu a porodnika v jednom.

vidruska
23. feb 2013

@chloe21 Ahoj, nemam vyslovene rizikove tehotenstvo, avsak som po umelom oplodneni....Zatial doktorka v centre mi povedala, ze teoreticky ma moze vypisat na rizikove, pretoze mam na to dovod pre socialku, ale fyzicky sme ok...dakujem za tip 🙂

vidruska
23. feb 2013

@willy_wonka humor mame radi 🙂 tak by sme si rozumeli...a on ma aj normalne poradnu?

willy_wonka
23. feb 2013

@vidruska on ho ma svojsky🙂 mnohe tehulky sa urazili:D ano, je to nemocnicny lekar, cize ked prestupis od svojho gyn do poradni v nemocnici rovno.sa posad pred jeho dvere🙂).ja som rizikova, kvoli bolestiam,bola som un ho na kontrole v 13tt aodvtedy si ma nechal🙂

saranata
23. feb 2013

@vidruska odbieha kazdý lekar kedze su to porodníci ktorí maju poradne
a ja som necakala nikdy dlho u neho
to sa moze naozaj stat u kazdeho , lebo ked maju sluzbu a zavolaju ich k porodu tak poradna musí pockat

jajka81
23. feb 2013

@willy_wonka
@vidruska u dr.Janáča asi závisí od toho, aky ma deň. On si nedáva servitku pred ústa a niekedy naschvál útočí. Ja by som to nie vždy nazvala humorom :-/ Ja sa nedivim, ze sa niektoré maminy urazili. Ale na jeho porodnicke kvality podľa mňa nikto nemôže povedať krivé slovo, je to výborný a dosledny lekar.

willy_wonka
23. feb 2013

@jajka81 suhlasim, ale ako hovoris, nic to nemeni na jeho kvalitach porodnika. A to je pre mna priorita. Koniec koncov, mne ani jeho poznamky nevadia,bud sa zasmejem alebo mu nieco odfrflem🙂 ale minuly tyzden som lezala v nemocnici na pozorovani, ked sa to dozvedel od kolegov z vizity,dosiel za mnou, ze co som mu to nedala vediet, a aj ked ma sledovali momentalne sluzbukonajuci lekari, sam si ma zvlast skontrolival a bol milsi ako kedykolvek pred tym🙂 az som bola v soku:D

jajka81
23. feb 2013

@willy_wonka ja ked som bola prvýkrát u nho som nevedela ci sa mám smiať alebo plakať 🙂 Keďže som sa plakať hanbila, tak som sa radšej smiala a dopadlo to nakoniec celkom fajn 🙂

willy_wonka
23. feb 2013

@jajka81 a chodievas k nemu teraz, alebo este pocas prveho tehu?🙂

jajka81
23. feb 2013

@willy_wonka pred necelými 2 rokmi pri prvom syncekovi som sa k nemu niekoľkokrát dostala do poradne. Ale zazmluvneneho som nemala nikoho.

dulkagabulka
24. feb 2013

Vypovedá expertné hodnotenie slovenských pôrodníc objektívne o kvalite poskytovanej zdravotnej starostlivosti? Kritický pohľad na expertné hodnotenie pôrodníc.
čast prvá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/napisal...
časť druhá http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/20...

rienok
24. feb 2013

@dulkagabulka ja som velmi sklamana Antolskou a moze mat hodnotenia ake chce

petrusska
24. feb 2013

@psyxooo Antólska zapožičiava monitor dychu, ževraj stačí len OP a tuším 5eur/ na mesiac a že aj tu je možnosť zapožičania http://www.nadaciakrizovatka.sk/

dulkagabulka
25. feb 2013

príbeh o dievčatku, ktoré malo byť potratené...o jeho mamine a o láske, ktorú prinieslo medzi nás

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/ked-nas-osud-...

mata.g
25. feb 2013

@rienok Ahojky a mozes naznacit dovody preco si bola nespokojna, sklamana? Urcite by ma to ako buducu mamicku, co sa rozhoduje kam ist rodit zaujimalo. Dakujem 🙂

psyxooo
25. feb 2013

kocky a este sa spytam, na prehliadku po 6nedeli sa chodi na antolsku ak budem mat pri porode zazmluvneneho lekara, tak tomu, kto ma rodil, alebo uz pojdem k svojmu gynekologovi?

cicimon
25. feb 2013

@psyxooo na prehliadku po 600 sa nechodi na antolsku ale k svojmu gyn

dada2107
25. feb 2013

ahojky babule, ide niektora tento tyzden rodit planovanou sekciou? mna to caka v piatok, vo stvrtok nastupujem.

lea1333
25. feb 2013

kocky este sa chcem opytat davali ste fotit v nemocnici svoje deticky?

psyxooo
25. feb 2013

@cicimon dakujem

cicimon
25. feb 2013

@lea1333 ja hej

saranata
25. feb 2013

@lea1333 nie , tam ta fotografka je predrazena, objednaj sa hocikde inde a po prepustení pojdeš s dietatom a basta , a ovela krajšie fotky budeš mat ako len na bielom pozadí

ak myslíš do novín tak hej

lea1333
25. feb 2013

@saranata nie nie myslela som tu fotografku co tam chodi no sesternica mi hovorila ze platila 18e

lea1333
25. feb 2013

@cicimon a spokojna?ceny ma ake ona?

cicimon
25. feb 2013

@lea1333 ja tiez len do novin, tie foto sa mi zdali drahe

cicimon
25. feb 2013

@cicimon ja uz ceny nepamatam, len sa mi zdalo ze za tu cenu to bolo malo fotiek

saranata
25. feb 2013

@lea1333 tak hej ak si dala urobit len nejake dve tri fotky, je to rozhodne drahšie
mne tam ponukala balík nejake fotky + oznamenia a neviem čo ešte skor za 90 eur, dnes je tolko fotografiek ktore ti urobia nadherne fotky lacnejšie , neoplatí sa vobec podla mna

lea1333
25. feb 2013

@cicimon no mne sa zda ze je to 6foto a 18e

lea1333
25. feb 2013

@saranata no tak 90e je strasne vela preboha sak je tolko ponuk za polovicu!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre