• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

5. novembra 2017 
@zuzzzzzka ja mam zas skusenost, ze uz ked som nevladala tlacit a mala zle hlavou rotovala, som prosila PA, aby sa mi zvalila na brucho a vytlacili ju, no neurobili tak, len ma povzbudzovala, ze to zmaknem. Takze nerobia to automaticky, asi ti fakt trebalo pomoct
2. mar 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tehula sak viem to poznam kolko krat som bola u malovej objednana na 10h a skoro vzdy jej do toho prisiel porod cize som si to tam odsedela!!! ok tak ze staci ist tak na 10h super dakujem za info
2. mar 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpovede :slight_smile:
2. mar 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarale no ja som tiez hovorila co chcem a ze porod postupuj pekne a oxi neprosim a aj tak mi ho dali. nie vzdy to ide podla nasich predstav
2. mar 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ak sa ja môžem vyjadriť k prístupu tak celkovo to hodnotím pozitívne. Akurát na príjme na pôrodnici boli dosť mrzuté sestričky ale tak boli 4 hodiny ráno čo som čakala? Mala som so sebou Yall ale sestrička mi ho nechcela dať, že čo vymýšlam a normalny klystír je naj :grinning: no ale potom už som bola v rukách mojho lekára ktorý je neskutočný plus pri pôrode bola asistentka a tá bola tiež zlatučká :slight_smile:
Na oddelení 600nedelia som sa stretla s množstvom sestričiek a boli zlaté hádam všetky :slight_smile: jasné že sem tam možno niekto nemá svoj deň, resp. mali toho veľa ale vždy keď som sa na niečo spýtala boli zlaté a poradili a vždy povedali, že sa treba pýtať :slight_smile:
@jajka81 -ako ja si tiež myslím, že každý je tam v pohode :slight_smile: čo sa teda lekárov týka
2. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kocky kolko stoji na antolskej sprevadzajuca osoba pri porode? :confused:
3. mar 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oxiaction dakujem a teraz ze tam je karantena???
3. mar 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 to neviem ti povedat :unamused:
3. mar 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oxiaction oki dakujem aj tak
3. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 30 eur, o ziadnej karantene neviem sme doma od nedele
5. mar 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky ked sa mam hlasit v pondelok na prime tusim cislo dveri 89 ci tak niak tak to kde je???
8. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 to je ako je pohotovosť v suteréne. Keď tam vojdeš z vonka ako prichádzajú sanitky je tam akoby vrátnica a tá má po oboch stranách chodbu (sú aj tak prepojené). Tak príjem pre tehotné je v chodbe vpravo (ak stojíš tvárou k vrátnici) jednoducho choď po chodbe a na dverách je nápis že hneď pochopíš že to je tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nepamätám si čo presne, ale je to naozaj zrozumiteľné :wink: je to tak v strede, alebo viac ku koncu chodby a hneď oproti je šatňa kde si môžeš nechať veci (ak ti ich mm nevezme domov) ale dávaj pozor ak ťa budú prepúšťať cez víkend oblečenie si musíš vyzdvihnúť v piatok, lebo cez víkend je šatňa zatvorená :slight_smile:
8. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcelatje ok dakujem velmi pekne :wink:
8. mar 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky este taka otazka ked ze v pondelok mam nastup do nemocnice lebo prenasam tak ze asi mi vyvolaju porod a chcem sa opytat to hned v pondelok vyvolaju alebo az v utorok???ako to chodi :confused:
9. mar 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 ja som rodila v júli 2011. Prenasala som 8 dni. Hospitalizovali ma v nedeľu, keďže som došla na pohotovosť s tým, ze necítim pohyby. Keďže som vsak nebola nalacno, tak mi naplánovali zatazovy test na oxytocin na pondelok poobede a ze ak bude ok, v utorok ráno vyvolavame. Ale v pondelok ráno mi na vizite doktor namiesto toho aplikoval prostaglandin, ktorý zabral a o 14:30 bol uz synček na svete....
9. mar 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 Ja som prisla na prijem na 6-ty den po termine, tiez to bol pondelok. V pondelok ti urcite nevyvolaju porod, pokial to nemas dohodnute s niekym. Prijmu ta, spravia odbery a potom dalsi den sa rozhodne co s tebou (nemusia robit ani potom este nic). Mne ten dalsi den dali vyvolavacku, ale sama som o to poprosila, lebo vahali. Kedze som cakala tretie dieta a obe predtym boli po termine, nebavilo ma viac cakat :slight_smile:
9. mar 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sammy ahaaaaa ja som myslela ze hned mi daju vyvolavacku :-/ boze zase cakat no uvidime co povie aj moja dr ale dakujem za info :wink:
9. mar 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky viete mi este poradit co si mam zobrat do nemocnice okrem toho co je pisane???
9. mar 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 mňa prijali kvôli prenášaniu vo štvrtok, v piatok mali robiť oxytocínový test, ale keďže mali toho veľa nerobili nič, cez víkend vraj pôrody nevyvolávajú tak som chcela ísť na víkend domov (bola by som tam 4 dni zbytočne). Urobili mi monitor - našťastie - a zistili že nie je všetko ok, tak ma nakoniec v piatok v noci/v sobotu ráno akútne rezali. Takže sa ti kľudne môže stať, že ak budú mať toho veľa vyvolávať nebudú ani na druhý deň :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Čo sa týka tých vecí, myslím že viac nič nepotrebuješ, v tých zoznamoch je asi tak všetko :slight_smile: teda mne nič nechýbalo a to som sa riadila zoznamami z netu :wink:
9. mar 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcelatje ok super no ja tam mam lekarku tak snad ma tam nebudu drzat zbitocne :-/
9. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea1333 ahoj, ja ked som prenasala tak ma hospitalizovali v sobotu, vyvolavacku dali v utorok a maly sa narodil az v noci na stredu
10. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 na rizikove nepotrebujes nic, po porode, ked budes na 600 nedeli, treba plienky, vlhke obrusky a podlozky pod teba. to je vsetko. drzim palce, neboj, o par dni mas babatko v naruci:slight_smile:
10. mar 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sykorka162 dakujem no vcera som volala z mojou dr a nastastie ma zajtra sluzbu tak som rada no sak to ze co skoro som mama :grinning:
10. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 Tak držím silno palce nech to máš coskoro za ssebou a nech ide všetko podľa tvojich predstáv. Ti v dobrom závidím, ze uz budeš mať u seba ten vonavy batoztek :slight_smile:
10. mar 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jajka81 dakujem velmi pekne :slight_smile:
10. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 osoba pri porode 30 eur , a prajem nech to ide co najlepsie
10. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy sa plati ten poplatok za osobu pri pôrode? Nejako vopred alebo az ked má manžel privezie do porodnice? A hlavne kde sa to plati?
10. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaj Ja som si dopredu zaplatila, dole v pokladni (v suterene), tam kde sa plati aj vsetko ostatne. Da sa zaplatit aj ked pridete pri samotnom porode. Ale kym osoba pri porode nedonesie potvrdeny doklad o zaplateni, nepustia ju/ho k tebe.
10. mar 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok