Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

silsil
14. apr 2013

@jajka81 a aj vies aky je rozdiel medzi tym doobednym a poobednym kurzom? okrem sposobu platenia 😝

jajka81
14. apr 2013

@silsil Po obsahovej stránke neviem, podľa mňa to bude cca to isté. Ale ten poobedny je taký uzavretý, ze celý čas chodíte tie isté baby. Tie doobedne sú take, ze dokola p.Jezikova opakuje nejakých 6-7 tém a v priebehu toho sa vždy pripoja nové maminy ked sa uvoľní miesto. Dalo sa to pochopiť? 🙂

sasie
14. apr 2013

@jajka81 juj, dakujem a aky je obsahovy rozdiel medzi tym ranom a tym vecer nevies? Ja by som isla kludne aj na ten ranny... A ty teda k nej nechodis vobec?

sasie
14. apr 2013

@jajka81 aha, tak vidim ze uz si odpovedala vyssie 🙂 Tak ked nebude volny ten vecerny tak pojdem na ten ranny.. aspon nieco 🙂 aby som vedela rozpoznat kedy rodim a ako dychat 😀

jajka81
14. apr 2013

@sasie Ja som chodila na ten kurz ked som čakala prvého synčeka pred 2 rokmi a teraz sa chystám zase. V piatok budem volať p.Jezikovej a sa s ňou dohodnem kedy začnem. Budem chodit asi na nejaký ten ranný. Mne to dosť pomohlo, navyše sme tam aj trochu cvičili, co teraz fakt potrebujem, keďže ma hrozitansky boli chrbát :(

mayka81
15. apr 2013

@sasie Ahoj. takze na dnesnej Predporodnej konzultacii boli dve casti (ako uz bolo spomenute), na prvej nejaka mlada pani doktorka rozpravala o priebehe porodu, co a ako sa sa tam robi, ake su postupy, ze ci, ako, kde a kedy presne moze byt partner pri porode a podobne veci. Na koniec odpovedala na nase otazky. Na druhu cast prisiel primar z novorodeneckeho oddelenia a rozpraval zase o vysetreniach, ktore babatka podstupuju po porode a potom aj pocas pobytu, a vsetko, co sa tyka baba po porode. Tiez nakoniec odpovedal na nase otazky. Cele to trvalo tak hodinku a pol. Bolo to celkom fajn, myslim, ze najme kvoli oteckom, ktori tam povacsine boli, a aj mali celkom dost otazok 🙂

sasie
15. apr 2013

@mayka81 Dakujem ze si nezabudla 🙂 to je super. Ja tam teda pojdem toho 13teho maja. Zajtra idem na porodnu pripravu k jednej PA do centra mesta. Tak dufam ze budem na porod prvorodicky dobre pripravena 🙂 este raz dakujem

mayka81
15. apr 2013

@sasie nie je vobec zac, rado sa stalo..ja som ani nedufala ze tento termin aprilovy stiham, tento tyzden mam uz termin porodu, tak uz len vyckavam... malemu je v brusku dobre 😀

sasie
15. apr 2013

@mayka81 tak bodaj by nebolo... tam ma k tebe najblizsie 🙂 a viem o com hovorim, ani mne sa nechcelo z maminho bruska 😀 ... tak zelam ti aby ti porod dopadol co najlepsie 🙂
Mas aj zazmluvneneho lekara na antolskej?

mayka81
16. apr 2013

@sasie dakujem pekne...ale dneska nerodime, dnes ma dcera rodicko 😀 😀 😀 nezazmluvnujem si nikoho a ako tu vsade citam tak verim ze vsetci tam budu odbornici a vsetko dopadne dobre. Na poradnu chodim k bertoldovej, zatial som nadmieru spokojna, jej pristup je uzasny...

sasie
16. apr 2013

@mayka81 dobre, dam na tvoju radu a dakujem 🙂

alena16
16. apr 2013

Baby, po kolkych dnoch prenasania posielaju na prijem do nemocky. A po kolkych dnoch davaju vyvolavacku??

slavka_a_maros
16. apr 2013

@sasie ides k Janke Hrabcakovej na tu pripravu? 🙂

sammy
16. apr 2013

@alena16 Mna prijali siesty den po termine a vyvolavacku mi dali siedmy den, ale musela som o nu poprosit, lebo s tym vahali.

sasie
16. apr 2013

@slavka_a_maros ano idem dnes 🙂

jajka81
16. apr 2013

@alena16 Mňa prijali 7 dni po termíne a vyvolávali 8 dni po. Ale aj to len preto, ze malý sa prestaval hýbať.

alena16
16. apr 2013

@sammy
@jajka81 Dik 🙂 A myslite ze sa dava vyvolavacka aj cez vikend?

asocial
16. apr 2013

@alena16
teda z mojej skusenosti - prijali ma v piatok kvoli prenasaniu, a cakali do pondelka..cez vikend malo lekarov, nic s tebou zrejme robit nebudu, pokial nemas nejakeho zazmluvneneho, ktory ma akurat smenu..

sammy
16. apr 2013

@alena16 Pokial to nebude akutne kvoli babatku alebo tvojmu zdravotnemu stavu, cez vikend ti vyvolavacku nedaju, nebudu si predsa pridavat robotu 😀

slavka_a_maros
17. apr 2013

@sasie my sme tam tiez chodili🙂

sasie
17. apr 2013

@slavka_a_maros tak dufam ze sa namo to vsetko bude pri porode hodit 🙂 ja som zatial spokojna, dnes idem na druhu lekciu a vcera na prvej sa nam pacilo 🙂

harmancek77
18. apr 2013

Ahojte, dievčatá , ktoré už chodíte do poradne na Antolskú , neviete mi poradiť, kedy má poradňu Mudr. Rozemberg, alebo Oravec a prípadne tel. kontakt do ambulancie. Neviem, či na nete sú správne info, a chcela by som len jedného z nich. ďakujem moc moc. 🙂

meiwe
18. apr 2013

@harmancek77 ja som zacala teraz chodit k mudr. Rozembergovi a poradnu ma utorok od 11:00hod cislo dveri 26 🙂
Nevie mne niekto poradit kde sa toci monitor??? Neviem ci je to cislo dveri 134? Dakujem

harmancek77
18. apr 2013

@meiwe ďakujem 🙂

jill
18. apr 2013

@harmancek77 MUDr. Oravec ordinuje v pondelok a v piatok a da sa k nemu objednat aj na presny termin 02/6867 2620

harmancek77
18. apr 2013

@jill super ďakujem 😉

mysicka123
18. apr 2013

@meiwe Ahojky, presne cislo dveri neviem, ale je to na prvom poschodi - v trakte nad gynekologickymi ambukanciami v podstate posledna ambulancia pred odbocenim do traktu oproti. Zda sa mi ze cislo okolo 120 nieco, ale naozaj cislo neviem. Optori je tusim vchod do ocnej ambulancie....snad som aspon trosku pomohla...

meiwe
18. apr 2013

@mysicka123 dakujem, najdem to snad=)

lemac
18. apr 2013

baby prosim vas, potrebujem vlastnu nocnu koselu na porod alebo mi daju erarnu? ako ste to riesili/budete riesit vy? lebo sa mi nechce kvoli tomu kupovat. dik

saranata
18. apr 2013

@lemac niekedy zalezí od sluzby, ak povieš ze nemas tak ti daju, inak stačí aj dlhšie tričko a hotovo
pri prvej mi dali automaticky, pri druhej som pýtala a vraj nemali a teraz som mala svoju a bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre