• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
ahojte,
ak by niekto potreboval ordinačné hodiny na gynekologicko-porodnickom oddelení Antolska - odfotila som 18.5.2013 (tie ordinačné dni pondelok-piatok som zle odfotila/odrezala ale to si kazdy domyslí hádam :slight_smile:
23. máj 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na toto by som sa nespoliehala., neordinuju podla toho. ide o to, ze administrativne musia odrobit urcity pocet hodin, takze tak je to nejako rozpisane. ale v reale behaju medzi ordinaciou a porodnicou, cize casto krat poobede tam nie su vobec, prip. ak musia urgentne riesit porod alebo sekciu, tiez utecu z ambulancie.. doporucujem vbehnut do dveri prvemu doktorovi, inak tam clovek moze stravit cely den:slight_smile:
24. máj 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte lepšie si zavolať pred tým než sa tam vôbec vyberiete do poradne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opýtať, či môžem ísť do poradne v nemocnici, keď som len v 30.tt, ale môj lekár predpokladá, že porodím tak do 5-6 týždňov, takže sa teoreticky do poradne po 36.tt ani nedostanem. Chcela by som si tam dohodnúť nejakého lekára. Dá sa to? Zoberú ma aj skôr ako po 36.tt?
28. máj 2013 o 14:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasie pocuj a to si kde nasla ze v pondelok je dr. malova? lebo pozeram na stranku antolskej a malovu neviem najst vobec nikde... vdaka za radu :slight_smile:
28. máj 2013 o 16:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_petrzka stranka antolskej je dost neaktualna... Je tam napr aj dr. Lattakova ktora tam nerobi uz vyse roka. Ked sa pridas do skupiny rodime na antolskej tak tam su fotky s rozpisom poradni. Len sa treba k nej objednat.
28. máj 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kofina333 a ty uz si otvorena? ze dr predpoklada ze tak skoro porodis..no standardne sa chodi od 36t ale tak ked ti tvoj gyn da doporucenie uz skor ist, tak asi sa to tak robi..aj ked ja o tom pocujem prvy krat..ked tak urcite si potom zavolaj na nejaku poradnu pred tym nez tam pojdes, ci je to ok, ci ta zoberu atd..
28. máj 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silsil nie som, ale čakám dvojičky, jednovaječné, s jednou placentou, takže tam sa rodí veľmi predčasne. Povedal mi aj môj lekár, aj ten čo mi včera robil morfo, že tak max. do 34-35 tt.
28. máj 2013 o 22:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kofina333 jaaj jasne, to asi do rizikovej mozes chodit :slight_smile:
29. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasie uz uz som sa pridala, dakujem :slight_smile: idem hladat dakoho dobreho co tam bude aj v lete...
29. máj 2013 o 17:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kofina333 s dvojickami sa chodi do poradne v porodnici skor, tak v 33 tt (36 je pre monomamy, u nas veeelmi neskoro). A v tvojom pripade tam, samozrejme, mozes ist uz teraz.A automaticky su vsetky tehu s viacercatami rizikove poradne.
29. máj 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_petrzka rozpis na webstranke je stary ako republika, to vobec nepozeraj
29. máj 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka :slight_smile: nuz aj sa mi zdalo ze dako tam lekari chybaju... no ale nikdy som tam nebola tak neviem, vdaka za info teda
29. máj 2013 o 17:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_petrzka je fakt blbe, ze to nie je nik schopny aktualizovat, radsej by to odtial mali zmazat teda uplne
29. máj 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauricka ďakujem, už sa dohadujem s pôrodníkom na termíne :slight_smile:
29. máj 2013 o 23:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi niekdo povedat ci dr,oravec berie nove pacientky. no nove ja som uz k nemu chodila a aj my odrodil syna a chcela by som sa k nemu vravit,som v 21 tyzdni .ci nebude niak problem ze by ma nezobral .Dakujem
30. máj 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_petrzka ahoj, prosím ťa, ako sa dá pridať k skupine rodíme na antolskej?
30. máj 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta skupinu treba vyhladat medzi skupinami, tu mas link:

http://www.modrykonik.sk/skupina/2293/
30. máj 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silsil ďakujem za pomoc
30. máj 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prirodzený pôrod koncom panvovým po sekcii - rodili ste niektorá tak aj na Slovensku?

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribehy/item/242-prirodzeny-porod-kp-po-sekcii
31. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje majove repete na antolskej - maximalna spokojnost. mam pocit ze sa este zlepsili oproti mojmu porodu v 2009.
5. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vevegom a kolko vas bolo na izbe? V maji tam vraj mali natresk :slight_smile:
5. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Slavka, tyzden pred tym ako som ja rodila, vrj ano, ze bolo aj zavrete odd.6nedelia. My sme boli 3+babatka. Vsetko velmi mile dievacat, ale poslednu noc + 2 dni sa mi podarilo vybavit nadstandard, co vrele odporucam. Je to vacsi komfort a 18 €/noc nie je taka strasna suma. Ked som rodila v 2009 bol strasny natresk, jednu noc sme boli 4 na izbe to som sa modlila aby sa nestalo.
5. jún 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dulkagabulka ahoj. chcem sa ta opytat, ci poznas pripad, kedy po dvoch cisarskych bol aj prirodzeny porod
5. jún 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kofina333 ja som bola dnes a som 32tt. mozes aj skor, tym duplom ze cakas dvojicky, ale je nutne sa dopredu ohlasit telefonicky
5. jún 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska20 myslim, ze neodmietne ta. Ja som tiez oba razy u neho rodila. Chodim k nemu aj ak k normal gynekologovi, akurat mi odporucal pocas prvych mesiacov kneludne aj nestatne zariadenie, ze aby som nemusela dlho na poradni cakat. Ale chodila som radsej k nemu na antolsku
5. jún 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevegom suhlas, ja som v 2009 rodila v juni a zeny nemali volne boxy, pomaly na chodbe sa rodilo. Uvazovali aj neprijimat nezazmluvnene pacientky v tom case, ze prevoz na Kramare urobia. Ale zvladali to aj tak super, hoci na izbach bola hrozna tlacenica. V 2011 jun som mala repete a neskutocne sa zlepsili aj pristupom aj vybavenim porodnych sal. A na izbe som bola sama :slight_smile:
5. jún 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xlucia na youtube najdeš prekrasne videa zadaj si niečo ako "vbac after 2 c-sections" ,
u nas poznam iba po jednom cisarskom, v zahraniči sa da aj po dvoch...ak taky niekto zažije aj tu, budem stastna, ak nam o tom napiše...

mam taky pocit, ze mi jedna mamina pisala, ze boli k nej ustretovy s touto požiadavkou v Trenčine , ale neviem, či si dobre pamatam, ani ako sa to skončilo....ved sa skus obratit tam na p. primara
:wink:
5. jún 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka ja nechcem zahranicne videa. ja chcem slovensku realitu. uz som dve sekcie mala a dnes mi dr. povedala ze zatial, pokial nechcem, tak sekcia byt u tretieho porodu byt nemusi. ze predoperacne si mam spravit, ale uvidi sa. inde bola sekcia automatika. prekvapila ma ta flexibilita
5. jún 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok