• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
@biba ja asi kašlem nato prakticky som šťastná že je to tam vyzerá asi tak o 100% lepšie a hygienickejsie ako ružinov tam to bol hotový maras
24. jan 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petekola fuj ruzinov je hnus, bola som tam sice len pozriet kamosku, ale to som si povedala, ze nikdyyy a pri kramaroch si vzdy predstavim geriatriu a je mi z toho rovnako zle, takze bolo rozhodnute :slight_smile:
24. jan 2014 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@biba no ružinov je kapitola
24. jan 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusinda1989 kazdy ma inú skúsenosť, ja by som k nej išla opäť a znova, obrovská spokojnosť, po pôrode za mnou chodila na izbu 2 krát denne. Ja by som sa zase vyhla veľkým oblúkom zopár iným ospevovanym doktorom, každy to vidí inak...
24. jan 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete na Antolskej môže byť partner s maminou po celý čas alebo len počas samotného pôrodu na sále?
24. jan 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaru Ahoj. Neviem ci to pomoze ale MUDr. Sysaka som mala cest spoznat este v puberte pred cca 13 rokmi vo Zvolene. Ako dievca prvykrat u gyn. som mala vyborny pocit. Skvely pristup a velmi mily. Je vo Zv velmi popularny (v tych casoch bol) ale prave ako velmi dobry odbornik odisiel do BA a vo zv si nechal len ,,tazke"pacientky. Neviem ako je to dnes ani aky je porodnik..ale aspon jedna pozitivna reakcia nanho snad pomoze :slight_smile:..ak pojdes k nemu, rada sa dozviem viac aktualnych info kedze som v BA a bol by asi aj mojou volbou. Verim, ze ma len spokojne pacientky.
24. jan 2014 o 23:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandracs Ahoj, ja som tam rodila minulý týžden a manžel bol pri mne na sále celý čas. mne to dosť pomohlo aj psychicky..
25. jan 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jarmilad Ďakujem pekne za odpoveď a gratulujem k babatku :slight_smile: A nevieš, počas 1 doby pôridnej resp. na vzdychárni môže byť prítomný?
25. jan 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandracs v prvej dobe pôrodnej nemôže byt s tebou manžel....pustia ho až priamo na salu, keď budeš vytláčať babo, potom ešte dve hodiny po porode môže s tebou ostať, potom ta prevezú na sestonedelie..
25. jan 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Ďakujem veľmi pekne. :slight_smile:
25. jan 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaru ahoojky aj ja mám termín 8.3. u koho budeš rodiť? Majka :grinning:
26. jan 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruskaa1977

Zatial som sa este nerozhodla. Ty budes tiez rodit na antolskej?
27. jan 2014 o 12:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maja923

Dam Ti potom vediet 10.02. by som mala ist prvy krat do antolskej :slight_smile:
27. jan 2014 o 12:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja mam termin 26.2. moj druhy porod na Antolskej :slight_smile: a zajtra sa chystam prvy krat do poradne medzi 9-11 by mala robit dr. Markova ak si dobre pamatam to meno :D amb. c 108 nepoznate ju?velmi simpaticka blondinka min. tyz. ma vysetrovala ked som tam musela letiet na pohotovost kvoli urazu :(
A este jedna otazocka co mate skusenosti s nad. izb.pre dve ci sa to musi niekde dopredu nahlasit a platit, alebo sa to vybavuje az priamo po porode?dakujem Monika
27. jan 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokaku nadstandartnu izbu dostanes az po porode ak bude volna dopredu sa neda vybavit. Ed som rodila ja boli zuuufalo napraskane. Ale tak to boli sviatkove deti :smile:
27. jan 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mokaku vybaviť si nadštandardnú izbu či už sama alebo s jednou ženou je malé sci-fi... Skôr rátaj,že takú izbu nedostaneš ale silno drzim palec,aby si bola tou svetlou výnimkou,kt.sa to podarí :wink:
27. jan 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. jan 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandracs ahoj, ja som rodila v 10/2012, na nadstandartom porodnom boxe, a priatel bol so mnou od prichodu do nemocnice, az do porodu, co bolo cca 2.5 hodiny . podla mna na nadstandarte moze byt s tebou mm aj pocas 1.doby porodnej.
27. jan 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkag2 Ďakujem :slight_smile:
27. jan 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaru ahoj, áno budem rodiť na Antolskej u doktora Oravca....v piatok idem do poradne prvý krát, no uvidííím čo povie....pa Majka
28. jan 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa chcem spytat na pritomnost manzela pri porode. treba mat na to nejaku pripravu? ci moze byt pri porode bez pripravy? a kolko stoji pritomnost otecka pri porode? dakujem
28. jan 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby..ak vam mozem poradit s tou izbou...ja som vedela termin porodu kvoli SC. Na prizemi pri urgente je pokladna.bola som sa informovat vopred.Aj som si zaplatila zalohu.Izby maju asi tri...uz neviem presne;Chcela som byt sama.Akurat tam bola jedna mamicka o den dlhsie kvoli zltacke babatka.ked som prisla na prijme mali uz info o mojom zaujme..
Pani z pokladne ma poslala na porodnicu im to povedat..Samozrejme ak by bolo obsadene..mam smolu...co sa tyka pripravy...ked dom nevedela ci to bude sekcia...tak povedali...ze načo;;;
Napokon sme pripravu nepotrebovali...
Ak by vas este nieco zaujimalo..mozete mi napisat aj na Ip...
Drzim vam palce!!!
Myslim ze by v takej nemocnici nezaskodil ohladom tych izieb lepsi manazment..so zasitym bruchom som ukazovala kde mam doklad o izbe.;riesili to sice ochotne..nuz ale nad istymi vecami sa nepozastavujte..lebo take super naroky tu splna asi "Koch"...
28. jan 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ktore ste zazmluvnovali, mozte sa mi prosim ozvat do ip?dakujem.
29. jan 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@biba moj porodnik mi povedal ze na rukach nech si odlakujem a na nohach je to v pohode...pekne sa inak zasmial na mojej otazke ked som sa ho na to pytala :grinning:
30. jan 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka1004 chlapi toto nechapu ako je pre nas v momente ked sme ubolene a aspon upravene nechty nas drzia krocik od zosypania :slight_smile:
Ja idem zajtra kadernicke,kozmeticke nech potom v nemocnici nemam pocit ako somrak :slight_smile:
30. jan 2014 o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby bola som 1x v ambulancii na antolslej a bola som u dr.Hammerovej,celkom bola v pohode,len ked mi robila vysetrenie tak potom som mala taky spinavy vytok,ale tak snad len viac zatlacila.Poslala ma na vysetrenie na krv,interne a sono a buduci piatok idem aj s vysledkami opat do ambulancie,tak som zvedava co sa dozvieme,ale dufam,ze nam uz povedia aj termin sekcie :slight_smile:
30. jan 2014 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, treba na Antolskej tie pistolkove nohavicky - balenie nasiroko? Alebo stacia Pampersky pre baby 2-4 kg?
2. feb 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soniamalinik teraz sa uz nasiroko nebali, teda ak ty sama nechces a stacia plienky.len na pampersky mal napr. moj maly alergiu a sestricka nam odporucila obycajne tesco plienky
2. feb 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usmiatamima1987 zatial som kupila len male balenie Papersiek, vraj BabyLove z DMky su dobre, tak uvidim potom
2. feb 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takze na Antolskej nenutia balit na siroko? A neviete ako je to s prepichovanim usiek?
5. feb 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok