Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

petekola
24. jan 2014

@biba ja asi kašlem nato prakticky som šťastná že je to tam vyzerá asi tak o 100% lepšie a hygienickejsie ako ružinov tam to bol hotový maras

biba
24. jan 2014

@petekola fuj ruzinov je hnus, bola som tam sice len pozriet kamosku, ale to som si povedala, ze nikdyyy a pri kramaroch si vzdy predstavim geriatriu a je mi z toho rovnako zle, takze bolo rozhodnute 🙂

petekola
24. jan 2014

@biba no ružinov je kapitola

ivetka_kamo
24. jan 2014

@lusinda1989 kazdy ma inú skúsenosť, ja by som k nej išla opäť a znova, obrovská spokojnosť, po pôrode za mnou chodila na izbu 2 krát denne. Ja by som sa zase vyhla veľkým oblúkom zopár iným ospevovanym doktorom, každy to vidí inak...

sandracs
24. jan 2014

Baby neviete na Antolskej môže byť partner s maminou po celý čas alebo len počas samotného pôrodu na sále?

maja923
24. jan 2014

@jankaru Ahoj. Neviem ci to pomoze ale MUDr. Sysaka som mala cest spoznat este v puberte pred cca 13 rokmi vo Zvolene. Ako dievca prvykrat u gyn. som mala vyborny pocit. Skvely pristup a velmi mily. Je vo Zv velmi popularny (v tych casoch bol) ale prave ako velmi dobry odbornik odisiel do BA a vo zv si nechal len ,,tazke"pacientky. Neviem ako je to dnes ani aky je porodnik..ale aspon jedna pozitivna reakcia nanho snad pomoze 🙂..ak pojdes k nemu, rada sa dozviem viac aktualnych info kedze som v BA a bol by asi aj mojou volbou. Verim, ze ma len spokojne pacientky.

jarmilad
25. jan 2014

@sandracs Ahoj, ja som tam rodila minulý týžden a manžel bol pri mne na sále celý čas. mne to dosť pomohlo aj psychicky..

sandracs
25. jan 2014

@jarmilad Ďakujem pekne za odpoveď a gratulujem k babatku 🙂 A nevieš, počas 1 doby pôridnej resp. na vzdychárni môže byť prítomný?

kafoditka
25. jan 2014

@sandracs v prvej dobe pôrodnej nemôže byt s tebou manžel....pustia ho až priamo na salu, keď budeš vytláčať babo, potom ešte dve hodiny po porode môže s tebou ostať, potom ta prevezú na sestonedelie..

sandracs
25. jan 2014

@kafoditka Ďakujem veľmi pekne. 🙂

maruskaa1977
26. jan 2014

@jankaru ahoojky aj ja mám termín 8.3. u koho budeš rodiť? Majka 😀

jankaru
27. jan 2014

@maruskaa1977

Zatial som sa este nerozhodla. Ty budes tiez rodit na antolskej?

jankaru
27. jan 2014

@maja923

Dam Ti potom vediet 10.02. by som mala ist prvy krat do antolskej 🙂

mokaku
27. jan 2014

Ahojte ja mam termin 26.2. moj druhy porod na Antolskej 🙂 a zajtra sa chystam prvy krat do poradne medzi 9-11 by mala robit dr. Markova ak si dobre pamatam to meno :D amb. c 108 nepoznate ju?velmi simpaticka blondinka min. tyz. ma vysetrovala ked som tam musela letiet na pohotovost kvoli urazu :(
A este jedna otazocka co mate skusenosti s nad. izb.pre dve ci sa to musi niekde dopredu nahlasit a platit, alebo sa to vybavuje az priamo po porode?dakujem Monika

lusinda1989
27. jan 2014

@mokaku nadstandartnu izbu dostanes az po porode ak bude volna dopredu sa neda vybavit. Ed som rodila ja boli zuuufalo napraskane. Ale tak to boli sviatkove deti 😄

kafoditka
27. jan 2014

@mokaku vybaviť si nadštandardnú izbu či už sama alebo s jednou ženou je malé sci-fi... Skôr rátaj,že takú izbu nedostaneš ale silno drzim palec,aby si bola tou svetlou výnimkou,kt.sa to podarí 😉

mokaku
27. jan 2014

@lusinda1989
@kafoditka
dakujem 🙂

zuzkag2
27. jan 2014

@sandracs ahoj, ja som rodila v 10/2012, na nadstandartom porodnom boxe, a priatel bol so mnou od prichodu do nemocnice, az do porodu, co bolo cca 2.5 hodiny . podla mna na nadstandarte moze byt s tebou mm aj pocas 1.doby porodnej.

sandracs
27. jan 2014

@zuzkag2 Ďakujem 🙂

maruskaa1977
28. jan 2014

@jankaru ahoj, áno budem rodiť na Antolskej u doktora Oravca....v piatok idem do poradne prvý krát, no uvidííím čo povie....pa Majka

danca27.
28. jan 2014

ahojte, ja sa chcem spytat na pritomnost manzela pri porode. treba mat na to nejaku pripravu? ci moze byt pri porode bez pripravy? a kolko stoji pritomnost otecka pri porode? dakujem

nika1020
28. jan 2014

Ahojte baby..ak vam mozem poradit s tou izbou...ja som vedela termin porodu kvoli SC. Na prizemi pri urgente je pokladna.bola som sa informovat vopred.Aj som si zaplatila zalohu.Izby maju asi tri...uz neviem presne;Chcela som byt sama.Akurat tam bola jedna mamicka o den dlhsie kvoli zltacke babatka.ked som prisla na prijme mali uz info o mojom zaujme..
Pani z pokladne ma poslala na porodnicu im to povedat..Samozrejme ak by bolo obsadene..mam smolu...co sa tyka pripravy...ked dom nevedela ci to bude sekcia...tak povedali...ze načo;;;
Napokon sme pripravu nepotrebovali...
Ak by vas este nieco zaujimalo..mozete mi napisat aj na Ip...
Drzim vam palce!!!
Myslim ze by v takej nemocnici nezaskodil ohladom tych izieb lepsi manazment..so zasitym bruchom som ukazovala kde mam doklad o izbe.;riesili to sice ochotne..nuz ale nad istymi vecami sa nepozastavujte..lebo take super naroky tu splna asi "Koch"...

86zuzana86
29. jan 2014

Baby, ktore ste zazmluvnovali, mozte sa mi prosim ozvat do ip?dakujem.

mirka1004
30. jan 2014

@biba moj porodnik mi povedal ze na rukach nech si odlakujem a na nohach je to v pohode...pekne sa inak zasmial na mojej otazke ked som sa ho na to pytala 😀

biba
30. jan 2014

@mirka1004 chlapi toto nechapu ako je pre nas v momente ked sme ubolene a aspon upravene nechty nas drzia krocik od zosypania 🙂
Ja idem zajtra kadernicke,kozmeticke nech potom v nemocnici nemam pocit ako somrak 🙂

biba
30. jan 2014

Baby bola som 1x v ambulancii na antolslej a bola som u dr.Hammerovej,celkom bola v pohode,len ked mi robila vysetrenie tak potom som mala taky spinavy vytok,ale tak snad len viac zatlacila.Poslala ma na vysetrenie na krv,interne a sono a buduci piatok idem aj s vysledkami opat do ambulancie,tak som zvedava co sa dozvieme,ale dufam,ze nam uz povedia aj termin sekcie 🙂

soniamalinik
2. feb 2014

Ahojte, treba na Antolskej tie pistolkove nohavicky - balenie nasiroko? Alebo stacia Pampersky pre baby 2-4 kg?

usmiatamima1987
2. feb 2014

@soniamalinik teraz sa uz nasiroko nebali, teda ak ty sama nechces a stacia plienky.len na pampersky mal napr. moj maly alergiu a sestricka nam odporucila obycajne tesco plienky

soniamalinik
2. feb 2014

@usmiatamima1987 zatial som kupila len male balenie Papersiek, vraj BabyLove z DMky su dobre, tak uvidim potom

linda9
5. feb 2014

Ahojte, takze na Antolskej nenutia balit na siroko? A neviete ako je to s prepichovanim usiek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre