• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
@hallie to je dobre na hlavu kks...nastastie idem az v septembri..ale inam ako na antolsku nechcem ist..
12. mar 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak som si dnes bola v pokladni po peniaze... Info pre vase upokojenie - poucenie o epi, zaplatena epi i sprievod pri porode vam platia aj v Ruzinove a na Kramaroch, netreba to vraj vybavovat znova.
14. mar 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a este doplnim, ze staci ak mate poucenie napr. z antolskej a epiduralku si uz zaplatite tesne pred porodom pri prijme na pokladni v porodnici v ktorej uz budete rodit lebo pokladna funguje 24hod.denne.
14. mar 2014 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte náhodou niekdo zoznam vecí čo si doniesť do pôrodnice pre seba a bábatko? na stránke na Antolskej je zoznam, ale potom po internete sú aj iné zoznamy a info sa rozchádzajú. Zasa nechcem ísť nabalená v 3 taškách.

No a dúfam, že do mája rekonštrukciu dokončia. Do ružinova nechcem ísť rodiť a kramáre sú strááááášne daleko :slight_smile:
14. mar 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett pre babo len plienky, vlhcene a podlozky na prebalovanie a potom veci na cestu domov.
a pre seba kosela k porodu, papuce, slapky do sprchy, pre seba podlozky, mega vlozky (veeeela), ak chces sietovane gatky (ja som vobec nevyuzila) sprchac, sapon, uterak a tak... pribor nemusis, daju ti.
potom kopia sobasneho, maj pripravene meno a adresu pediatra, obciansky, kartu poistenca, tehu knihu...
14. mar 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooo super, to všetko už mám. Takže toaleták netreba. a ešte ak chcem partnera pri pôrode tak musí či nemusí byť na príprave?

čo sa myslí "veeeeľa" mega vložiek? mám nachystaných 20 mega a 10 menších z lekárne.
14. mar 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett aj toaletak si zober. ale priznam sa, ze si vobec nepamatam, ci ho bolo treba. kakat som kakala az doma a cikala som stale len v sprche, aby sa mi rychlo suska zahojila. :grinning: takze ten som vobec nevyuzila.

poloviciak nemusi mat pripravu. pred porodom pojde na -1 zaplatit poplatok a tych vloziek ti bude asi aj malo. priprav sa, ze si ich budes velmi casto menit, aby si mala stale susku v suchom. ja som menila po kazdom cikani v sprche a este vela krat medzi tym.
14. mar 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooo oki tak preistotu zoberiem nejaký superjemný, ale i tak to budem riešiť presne ako ty:D

no tak pôjdem ešte dokúpiť jedno balenie, keby niečo tak pošlem partnera dokúpiť. fakt tam pôjdem s troma taškami. :grinning: :grinning:

ozik a náhodou nevieš, či v prípade ak pôjdem plánovaným cisarákom tak si musím zazmluvniť lekára?
14. mar 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett urcite si nemusis nikoho zazmluvnit ak nechces.
14. mar 2014 o 17:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett nezazmluvnuj nikoho. vsetci su tam super a je to dost penazi, ktore mozes minut na nieco ine.
14. mar 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooo @hanelka1 super, tiež si viem predstaviť minúť tie peniažky na niečo iné :wink:

dakujem baby za info :slight_smile:
14. mar 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som rodila v septembri v ruzinove a nemozem povedat nic zle.Aj porod bol skvely aj sestricky velmi mile.Aspon ja mam taku skusenost. Tiez som pocula o ruzinove same negativne scenare aale aj tak som to tam riskla kedze som tam mala svojho porodnika.
14. mar 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy zabúdajú na dudle, vyvar si a pribal... :slight_smile: nikdy nevieš, či nebudeš potrebovať. A niekto si bral aj klobúčiky na prsia, čaje na podporu laktácie, termosku...
14. mar 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkyna ja som veru dudlovať nechcela, ale tak aspon jeden preistotu kúpim.

baby neviete odporučiť aký dudel kúpiť? ja sa v tom vôbec nevyznám a všade ich majú milion druhov.
14. mar 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooo @hanelka1 príspevok vyššie
14. mar 2014 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett Urcite zazmluvni...
14. mar 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett ja som nebrala ziaden a doteraz ani ziaden nema - nechce. mam ale nuk, co som dostala v baliku od poistovne, ale ci je dobry netusim... treba asi vyskusat. viem, ze niektorym detom nesedia skosene a chcu len gulate a opacne...
14. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja som nechcela, ani nebolo treba, zato moja spolubývajúca bola bezradná, kedže jej malý vkuse vrieskal a ked sme mu strčili ten môj z domu, už s ním aj odišiel.. :slight_smile: ja som mala taký kaučukový... http://www.enikibeniki.sk/kategoria/dojcenske-potreby/cumliky-ukludnujuce/cumliky-0mplus/celokaucukovy-cumlik-chicco-physio-soft-0m/

Kedy máš presne termín? možno sa stretneme :slight_smile:
14. mar 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ooo och joj, to je aká veda taký dudel :wink:
14. mar 2014 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkyna no oficiálny mám 26.05. ale bábo je o dva týždne staršie len termín mi neposúvali. avšak hrozí mi cisársky takže budem musieť na to upozorniť, ked sa bude plánovať dátum. takže je možné že budem rodiť niekedy začiatkom mája :slight_smile:
14. mar 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett ak chces kojit tak dudel ani klobuciky ti netreba
14. mar 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 hej hej chcem kojiť. preto som dudel ani nekupovala :slight_smile:
14. mar 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett ja som pri prvej mala cumel,flasu,aj klobuciky-vyhodene peniaze... Teraz nic z tych haraburd nekupujem aj tak kazia prisatie a skodia dojceniu... Ak to bude nutne manzel ti kupi a donesie...
14. mar 2014 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 s tým manželom je to dobrý nápad :slight_smile:
14. mar 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ynett ja som mala Nuck 0 silikonovy, mne sa zdal dobry,. teraz pri druhom som si zadovazila Baby nova 0 tiez silikonovy, je podobny ako ten nuck, je taky zrezany z jednej strany.
14. mar 2014 o 17:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett priklanam sa k nazorom,ze dopredu nekupuj nic.Cumel kazi prisatie.
14. mar 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ak by si predsa len silou mocou chcela,tak treba ortodonticky.
14. mar 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ynett tie vlozky si vezmi a nakup este nejake do zasoby na doma, manzel ti moze doniest alebo vyuzijes po navrate. Nezabudni nabijacku na telefon a podprsenky na kokenie. Kosele odporucam 2.
14. mar 2014 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka99999 no nabijačku na telefon som si dnes napísala na zoznam, úplne mi to vypadlo :slight_smile: Košele mám zbalené 3, jednu starú na pôrod a dve pekné nové na kojenie :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sharlotta práveže ja ani moc nechcem. pevne verím, že malý nebude dudlovať :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok